STRAIPSNIS

UAB „M Capital“ informuoja apie pokyčius bendrovės akcininkų sudėtyje ir valdyme

Abipusiu susitarimu nuo š.m. spalio 20 d. Gintaras Pociūnas, valdęs 10% bendrovės akcijų, atsisveikino su bendrove. Šias akcijas laikinam valdymui įsigijo pati bendrovė „M Capital“.

Pasak „M Capital“ direktorės Indrės Dobrovolskės, naujų verslo modelių paieška ir strategijų įgyvendinimas yra šiuolaikinių kompanijų varomoji jėga.

14 veiklos metų skaičiuojanti bendrovė ruošiasi įgyvendinti naują savo veiklos etapą. Iki šiol organizacijos vystyme dalyvavę dabartiniai bendrovės akcininkai atsitraukia nuo aktyvaus valdymo, o organizacija planuodama pokyčius keis valdymo struktūrą į valdybą pritraukdami naujus narius iš organizacijos vidaus. Tai užtikrins tvarų organizacijos vystymąsi ateityje.

Dabartiniai bendrovės akcininkai Arnas Markevičius, Žilvinas Butkevičius, Milana Jonikienė kartu valdo 89% bendrovės „M Capital“ akcijų. Likusias akcijas valdo grupė smulkiųjų akcininkų.

Apie UAB „M Capital“

„M Capital“, įkurta 2009 m., yra priklausomas gyvybės draudimo bendrovės „Compensa Life Vienna Insurance Group SE Lietuvos filialo“ tarpininkas. „M Capital“, siekdama savo klientams vienoje vietoje pasiūlyti kiek įmanoma daugiau su finansinės gerovės kūrimu susijusių paslaugų bei produktų, bendradarbiauja ir su kitomis Lietuvoje žinomomis finansines paslaugas teikiančiomis įmonėmis. Kompanija teikia asmens finansų edukavimo,   konsultavimo ir finansinių produktų pardavimo paslaugas. Savo klientams suteikiame žinias, kurios padeda priimti informuotus ir jų poreikius atitinkančius sprendimus susijusius su finansais.

Daugiau informacijos:

Monika Banevičiūtė
Marketingo vadovė
M Capital
+370 638 36 226
monika@mcapital.lt