Atsiliepimai

Parašyk savo nuomonę apie M Capital

Mums svarbi jūsų nuomonė

Mes labai vertiname jūsų nuomonę ir tikimės, kad ji padės mums ne tik augti ir tobulėti, bet ir išlaikyti kokybę srityse, kuriose esame geri. Dėkojame, kad skiriate laiką palikti atsiliepimą.

No Title

Rated 1,0 out of 5
2024 03 12

Esu labai nusivylusi šios įmonės darbo kokybe. Klientams neskiria pakankamai dėmesio, nesiskaito su jais ir nesirūpina.

Duomenų bazės neatnaujina ir ,,bando“ susisiekti pasenusiu paštu. Tai koks čia bendravimas? O paskui teisinasi, kad rašė į paštą, o pabandyti paskambinti nereikėjo. Žiūri tik kaip sau geriau, o klientai nesvarbūs. Tai kelia susirūpinimą, nes rodo, kad įmonė nekreipia tinkamo dėmesio į savo verslo veiklos kokybę ir klientų poreikius.

Rekomenduočiau apsvarstyti kitas alternatyvas, jei ieškote patikimos ir gerai aptarnaujančios finansų įmonės.

Miglė

No Title

Rated 5,0 out of 5
2024 02 06

M Capital  klientė esu nuo 2015 metų, ir visada žinau, kur kreiptis, kai iškyla koks finansinis, investicinis ar su draudiminis klausimas. Mano nuomone M Capital yra puiki, profesionali kompanija su stipriu vertybiniu pagrindu. Pažintis su įmonės konsultante Vitai Butkevičiene, mano finansinio raštingumo ir disciplinos žinias bei įgūdžius pakėlė į kitą lygi. Šiai dienai turiu draudimus, investuoju, skirstau pajamas, kontroliuoju išlaidas – viso to nebūtų jei  M Capital nebūtų atsiradę mano gyvenime. 

Paskutinius 5 metus gyvenu ne LT, bet su Vita užmegztas ryšys išlieka stiprus, ji visada atsako į visus mano klausimus, pataria, pasidalina patirtimi, ir pasidžiaugia mano augimu. Neapsakoma ramybė ir pasitikėjimas, kai žinai, kad turi  savo asmeninį  finansų konsultantą kuris buvo, yra ir bus šalia arba patars ir nukreitps tinkama linkme. 

Asta Labzentyte

No Title

Rated 5,0 out of 5
2023 12 14

Padėjo susidėlioti planą kaip anksčiau grąžinti paskolą ir plius parodė, kad yra keli grąžinimo būdai, tai sutaupiau virš 23k

Rokas

No Title

Rated 5,0 out of 5
2023 12 06

Pradėjau konsultuotis dar 2018 metais. Konsultantas padėjo susikurti ilgalaikę ir trumpalaikę investavimo strategiją bei padeda atlikti peržiūrą kartą per metus! Esu patenkintas!

Arentas

No Title

Rated 5,0 out of 5
2023 12 06

Laba diena,

Esu bendravęs su įvairiais, skirtingų kompanijų konsultantais. Pats domiuosi finansais, investicijomis, skaitau knygas, klausau įrašų,..

Prieš kelis metus įvykęs auto įvykis, mane paskatino susimąstyti apie savo ir savo šeimos finansinius reikalus.

Netikėtai sutikau Laimono S., kuris, kaip vėliau supratau, profesionalus ir kantrus konsultantas.

Įsigilino į mano situaciją. Išiaiškino mano šeimos poreikius ir situaciją. Maloniai atsakė į rūpimus klausimus. Sudarėme šeimos biudžeto planą. Nustatėme finansinės pagalvės dydį, aptarėme investavimo perspektyvas. Po kelių susitikimų, priėmiau sprendimą pasinaudoti gyvybės draudimo pasiūlymu.

Dabar jaučiuosi daug ramiau ir esu visiškai patenkintas suteiktomis paslaugomis!

Modestas

No Title

Rated 1,0 out of 5
2023 12 06

Labai prastos paslaugos, nekokybiška, verčia pasirašyti sutartis, nepaiškina kodėl jos man yra pravarčios… Nusivyliau ir niekam nerekomenduoju.

Giedrius

Jūsų reitingas

Nuomonės apie M Capital

4,1
Rated 4,1 out of 5
4,1 iš 5 žvaigždučių (pagal 9 atsiliepimus)
Puiki78%
Labai gera0%
Vidutinė0%
Prasta0%
Labai prasta22%