APIE KOMPANIJĄ

M Capital yra viena didžiausių kompanijų Lietuvoje, teikianti edukacines paslaugas finansinio raštingumo temomis. Daugiau kaip dešimtmetį kompanijai atstovaujantys finansų konsultantai edukuoja Lietuvos žmones įvairiomis asmeninių pinigų valdymo temomis per seminarus, individualias konsultacijas, naudingą turinį ir padeda planuotis finansus, susidaryti šeimos biudžeto planavimo ir taupymo, pinigų kaupimo ir įdarbinimo strategijas. Skaičiuojama, jog iki šiol kompanijos organizuojamuose edukaciniuose seminaruose jau sudalyvavo daugiau kaip 100 tūkst. dalyvių.

M Capital taip pat yra priklausomas Compensa Life tarpininkas. Kompanija bendradarbiauja ir su kitomis Lietuvoje žinomomis finansines paslaugas teikiančiomis įmonėmis, siekdama savo klientams vienoje vietoje pasiūlyti kaip įmanoma daugiau su tvariu finansų valdymu ir finansinės gerovės kūrimu susijusių paslaugų bei produktų. Kompanijos konsultantai Lietuvos žmonių švietimui finansų temomis iki šiol yra skyrę daugiau kaip 220 tūkst. edukacinių konsultacijų valandų. Sudariusi daugiau kaip 30 tūkst. gyvybės draudimo sutarčių, M Capital šiandien užima apie 16 proc. visų gyvybės draudimo rinkos pardavimų. Kasmet kompanija vidutiniškai auga po 30 proc., nuolat plečia asmeninių finansų konsultantų komandą. Šią profesiją per metus išbando vidutiniškai 450 žmonių. Keliami aukšti profesionalumo kriterijai lemia, jog dabartiniu metu kompanija turi apie 500 aktyvių konsultantų, iš kurių apie 120, itin aukštos kompetencijos konsultantų, dirbančių kartu ne vienerius metus, sudaro pagrindinę komandą.

 

Temos pasisakymams:

Kasdienis finansų valdymas, asmeninių finansų, išlaidų ir biudžeto planavimas, taupymas, pensijų fondai, draudimai, mokesčiai ir lengvatos, skolinimasis ir paskolos, būsto kreditai ir kt. Pinigų įdarbinimas, investavimas, portfelio susidarymas, kriptovaliutos. Ekonominiai reiškiniai ir jų įtaka finansams. Verslumas ir mentorystė.

 

 

Logotipas ir vadovų fotografijos

M Capital logotipas.png

M Capital logotipas.pdf

M Capital CEO Indrė Dobrovolskė