Apie mus

Apie „M CAPITAL“

„M Capital“, įkurta 2009 m., yra priklausomas gyvybės draudimo bendrovės „Compensa Life Vienna Insurance Group SE Lietuvos filialo“ tarpininkas. „M Capital“, siekdama savo klientams vienoje vietoje pasiūlyti kiek įmanoma daugiau su finansinės gerovės kūrimu susijusių paslaugų bei produktų, bendradarbiauja ir su kitomis Lietuvoje žinomomis finansines paslaugas teikiančiomis įmonėmis. Kompanija teikia asmens finansų edukavimo, konsultavimo ir finansinių produktų pardavimo paslaugas. Savo klientams suteikiame žinias, kurios padeda priimti informuotus ir jų poreikius atitinkančius sprendimus susijusius su finansais.

Informacija apie M Capital kompaniją ŽINIASKLAIDAI

EDUKACIJA FINANSŲ TEMOMIS

Nuo tada kasdien per edukaciją – naudingą turinį, seminarus, asmenines konsultacijas – pasakojam ir kalbamės su Tavim ir Tavo artimaisiais, draugais, pažįstamais įvairiomis finansų temomis. Dalinamės praktiniais patarimais, griaunam klaidingas nuostatas apie pinigus, saugom nuo brangių klaidų, edukuojam. Nes norim Tau duoti „meškerę, o ne žuvį“. Išmokyti naudojantis žiniomis savarankiškai priimti tvarius finansinius sprendimus.

Visą galybę edukacinių įrankių pasirinktomis temomis rasi Edukacijos gide. Išsirink, ko nori išmokti!

Žiūrėti gidą
ŽINIOS – TAVO FINANSINEI LAISVEI

Visa tai – dėl vienos paprastos priežasties. Kad turėdama(-as) žinių galėtum keisti savo įpročius ir gyvenimą, siekti finansinės laisvės. Laisvės rinktis. Laisvės turėti daugiau galimybių. Laisvės užsiimti tuo, kuo iš tiesų nori. Turėti daugiau laiko sau, savo šeimai ir draugams. Nes nebereikia jaudintis dėl pinigų. Nes netikėti gyvenimo įvykiai negriauna planų ir neverčia nieko atsisakyti. Nes visada ramu, kad pinigai nebėra pagrindinis laimę nusakantis dalykas. Nes laimė yra laisvė.

TAVO ASMENINIŲ FINANSŲ KONSULTANTAS

Esi geroje vietoje, nes Tau to pasiekti pasiruošęs padėti kiekvienas mūsų asmeninių finansų konsultantas. Jie dėl Tavęs kasdien tobulina savo kompetencijas, dalyvauja šimtuose įvairių mokymų, praktikų, seminarų ir kursų. Svarbiausia – jie nuoširdžiai stengiasi Tau sukurti išskirtinę vertę.

Asmeninėse konsultacijose pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis sužinosi apie savo finansinį gyvenimo modelį, išmoksi tvariai valdyti ir skirstyti savo pinigus, suprasti poreikius, įsivertinti galimybes ir atrasti jų ten, kur gal net nesitikėjai.

Edukaciniuose seminaruose auginsi savo žinias apie finansus ir bendrausi su lektoriais – savo sričių ekspertais.

Sertifikuoti būsto kreditų konsultantai padės, kai reikės žinių apie būsto paskolas ir derybas su bankais. Net nestandartinėse situacijose.

Licencijuoti investicijų konsultantai bus šalia, jeigu norėsi investuoti ir reikės pasitarti, kaip tą daryti saugiai ir geriausiai Tavo galimybėms bei norams.

FINANSINIAI SPRENDIMAI

Norim gebėti Tau pasiūlyti ne tik edukaciją, bet ir sprendimus.

Esam Compensa Life gyvybės draudimo tarpininkai, todėl galim padėti pasirinkti labiausiai poreikius atitinkančius kaupimo įrankius.

Esame viena iš vos kelių Lietuvoje esančių draudimo pardavėjų ir draudimo tarpininkų bendrovių, naudojančių edukacinių pardavimų strategiją. Šis pardavimo metodas pasižymi tuo, kad pardavėjas prieš ketindamas parduoti produktą ar paslaugą, teikia su produkto kategorija susijusią informaciją bei edukaciją potencialiam pirkėjui, analizuoja jo poreikius. Tokie pirkėjo priimami sprendimai yra tvarūs ir labiau atspindi asmeninius poreikius.

Dar turim draudimo brokerių bendrovę M Insurance, todėl prireikus gali kreiptis dėl bet kokios rūšies draudimo (automobilio, turto, kelionių, civilinės atsakomybės ir tt.) sau ar savo verslui. Bendradarbiaujam su visomis Lietuvos draudimo įmonėmis (taip pat – užsienio draudikais), todėl rasim ir atrinksim geriausią Tau sprendimą.

Jeigu norėsi investuoti į NT per sutelktinio finansavimo platformas (InRento), įsigyti NT vystymo stadijoje žemesne nei rinkos kaina (Baltic Asset Management), palyginti būsto paskolų pasiūlymus (Lenders), atsidaryti investicinę sąskaitą Interactive Brokers platformoje ir formuotis portfelį (Myriad Capital), čia taip pat galim padėti, nes draugaujam su patikimomis įmonėmis ir galim nukreipti ten, kur Tau bus aktualu.

TU – DAUGIAU NEI KLIENTAS

Susipažinę su mumis, mūsų misija ir vertybėmis, dažnas tampa M Capital kompanijos dalimi ir kai kurie net pradeda savo naują karjeros startą. Vieni ieško papildomų pajamų, kiti – vietos savarankiškai veiklai, treti – būdo kurti ir vystyti nuosavą verslą. Jie ne tik renkasi be proto daug mokytis, bet ir moko kitus. Mes su pasididžiavimu stebim jų pasiekimus ir nueitą kelią (ir fiksuojam čia). Besiruošdami filmuoti jų sėkmės istorijas, jaudinamės ir džiaugiamės tikriausiai net labiau negu jie. Tokių sėkmės istorijų vis daugėja.

Ir tik dėl to, kad tokie žmonės kaip Tu pasirinko edukaciją ir žinias. Todėl atėjęs(-usi) susipažinti visada esi daugiau nei tiesiog klientas. Tu – istorijos dalis. Ne tik savo, bet ir mūsų.

TOBULĖK KARTU SU MUMIS

Niekada nenustok tobulėti, domėtis įvairiomis finansų temomis. O kad tą darytum su polėkiu kaip mes, kviečiam prenumeruoti naujienlaiškį, draugauti Instagrame, Facebooke ar pasimatyti seminaruose, asmeninėse konsultacijose ir kituose Tau patogiausiuose formatuose.

Kurkim savo istorijas kartu!

KĄ SAKO SUSIPAŽINĘ:

Palikti atsiliepimą

„Prisimenu kaip vyko mūsų pirmas pokalbis po būsto kreditų seminaro ir kaip jis pakvietė mane konsultacijai. Šiuo metu jau daugiau nei 5 metai domiuosi asmeninių finansų sfera ir tikiu, kad Donatas buvo tas žmogus kurio dėka aš tai darau iki šiol. Jis yra savo srities profesionalas, kuris lengvai ir paprastai kalba apie sudėtingus dalykus. Su juo gali gerai jaustis tiek mechanikas, tiek didelės įmonės direktorius. Šiandien džiaugiuosi galėdamas dirbti su Donatu vienoje komandoje!“

Šarūnas Rimkus

„Labai kompetentinga kompanija ir konsultantai. Padėjo susitvarkyti asmeninius finansus ir pakeitė mąstymą apie finansinius įrankius.“

Laurita

„Noriu padėkoti už Jūsų pasiūlymą kreiptis į asmeninį konsultantą. Jau šiandien turėjau konsultaciją pas Nerijų. Labiau nei tikėjausi pateisino visus lūkesčius. Ko pasekoje, paskolos pasiėmimas nebekelia, tiek daug baimės ir klausimų, o pokalbiuose su bankais jaučiuosi daug užtikrinčiau ir drąsiau. Dar kartelį ačiū už pagalbą ir sėkmės darbuose!“

Jurgita

„Šita kompanija mane nuolat turtina žiniomis, atveria naujas galimybes į pasirinkimo laisvę. Neįkainojama patirtis...“

Giedrė Petrilionienė

„Nerealūs žmonės!:) Šilti, draugiški, profesionalus, visada pasiruošę padėti <3.“

Irena

„M Capital - žmonių grupė, kurie iš tiesų padeda. Padėjo susikurti finansinį gyvenimo planą, davė ir duoda labai daug praktinių žinių finansų srityje. REKOMENDUOJU!“

Matas

„Nerašau dėl to, kad esu kompanijos partneris. Rašau dėl to, kad keliam sau aukščiausius reikalavimus ir kasdien siekiam būt geresni nei vakar. Rašau nes noriu tiesiog padėkoti visai šiai bendruomenei/komandai už buvimą kartu, už nuolatinį mokymąsi bei asmeninį tobulėjimą, bet svarbiausia už norą ir paskatinimą tai daryti :) Kolegos mano tiesiog WOW!! :D AČIŪ!“

Marius Jarumbauskas