M Capital

KODĖL MES ESAME?

2009 metais, kai kūrėme M Capital, Lietuvoje žmonės susidūrė su dideliais finansiniais iššūkiais. Pasaulinės finansinės krizės akivaizdoje žmonės ėmė prarasti darbus, juos spaudė paskolos ir neramino sumažėjusios pajamos. Svarbiausia pamoka, kurią tuo metu supratome: visuomenėje per mažai  kalbama apie finansinį raštingumą ir nėra asmeninių finansų edukacijos, kuri padėtų žmonėms turėti tvirtą pagrindą po kojomis.
Priėmėme tai kaip iššūkį ir galimybę šią situaciją pakeisti. M Capital siekia daryti pokytį žmonių gyvenimuose:

» Didinti finansiškai išprususių žmonių bendruomenę per asmeninių ir šeimos finansų valdymo edukaciją
» Suteikti žinias ir įrankius, didesnėms pajamoms užsitikrinti tiek dabar, tiek ateityje

MŪSŲ VEIKLA

Viena iš M Capital kompanijos veiklų - finansinio raštingumo seminarai asmeninių finansų valdymo, būsto kreditų ir pasyvių pajamų kūrimo temomis. Seminaruose supažindiname su dažniausiomis klaidomis, kurias daro dauguma žmonių valdydami savo asmeninius finansus. Taip pat pateikiame praktinius metodus ir patarimus, kaip galima efektyviai valdyti savo ir šeimos pinigus. Nemažai dėmesio skiriame asmeniniams įsitikinimams, dėl kurių žmonės nekeičia savo įpročių, tačiau, juos įveikus, keliauja finansinės ir emocinės laisvės bei nepriklausomybės link.

Šalia edukacijos įvairiomis finansų temomis pasakojame žmonėms apie jų finansinį gyvenimo modelį, mokome tvariai valdyti ir skirstyti savo pinigus, nagrinėjame poreikius ir konsultuojame individualiai. Taip pat esame Compensa Life gyvybės draudimo ir INVL pensijų fondų tarpininkai, norintiems padedame pasirinkti labiausiai poreikius atitinkančius kaupimo įrankius.

VERTYBĖS

Mes tikime, kad kiekvienam klientui yra svarbūs trys dalykai, kuriuos laikome savo pagrindinėmis vertybėmis: PROFESIONALUMAS, NUOŠIRDUMAS, IŠSKIRTINĖ VERTĖ. Neįsivaizduojame, kad galėtume klientams ir partneriams sukurti išskirtinę vertę, jei nebūtume nuoširdūs bendraudami, kurdami ir ieškodami geriausių sprendimų. Savo veikloje itin stipriai akcentuojame žinias bei jų taikymą praktikoje. Siekdami užtikrinti teikiamų konsultacijų ir seminarų kokybę nuolat tobulėjame patys, vystome vidinę mokymosi sistemą, o seminarų lektorius bei konsultantus sertifikuojame. Susipažinti su sertifikuotais konsultantais bei lektoriais galite spustelėję nuorodas žemiau.

Sertifikuoti lektoriai

Sertifikuoti būsto kreditų konsultantai

TURITE KLAUSIMŲ?

El. paštas

info@mcapital.lt

Telefonas

+370 659 98 858

Mūsų biurai

Vilniuje – Vytenio g. 4,
Kaune – Vytauto pr. 32,
Klaipėdoje – Herkaus Manto g. 22. 

Privatumo politika
Bilietų pirkimo taisyklės

SUŽINOKITE APIE SEMINARUS BEI VEBINARUS PIRMIEJI!

Palaukite...

Ačiū! Jūs sėkmingai užsiprenumeravote „M Capital" naujienas.