M Capital

KODĖL MES ESAME?

  • Edukuojame Jus įvairiomis finansinio raštingumo temomis per seminarus, asmenines konsultacijas, naudingą turinį.
  • Ugdome profesionalius finansų konsultantus, kuriame jiems išskirtines karjeros galimybes.
  • Padedame pasirinkti labiausiai poreikius atitinkančius pinigų kaupimo ir įdarbinimo įrankius.
  • Siūlome papildomas paslaugas klientams: visų rūšių draudimai (M Insurance), investavimas į NT (InRento), bankų paskolų pasiūlymų palyginimas (Lenders) ir kt.

APIE FINANSINĮ RAŠTINGUMĄ KALBAME NUO 2009

M Capital kompaniją įkūrėme 2009 metais, kuomet pasaulį purtė ekonominė krizė, žmonės susidūrė su dideliais finansiniais iššūkiais, juos spaudė paskolos, neramino sumažėjusios pajamos.

Svarbiausia pamoka, kurią tuo metu supratome – visuomenėje per mažai kalbama apie finansinį raštingumą ir nėra asmeninių finansų edukacijos, kuri padėtų žmonėms turėti tvirtą pagrindą po kojomis, jaustis finansiškai saugiai. Priėmėme tai kaip iššūkį ir galimybę šią situaciją pakeisti.

M Capital akcininkai

MISIJA – EDUKUOTI ŽMONES

Kasdien per edukaciją – naudingą turinį, seminarus, asmenines konsultacijas – pasakojame ir kalbamės su Jumis įvairiomis finansų temomis, dalinamės praktiniais patarimais, saugome nuo brangių klaidų, griauname klaidingas nuostatas apie pinigus, edukuojame, nes kiekvienam iš Jūsų norime duoti „meškerę, o ne žuvį“. Siekiame, kad turėdami žinių gebėtumėte patys priimti tvarius finansinius sprendimus.

M. Jonikienė pasakoja apie mokesčius ir lengvatas

NUOLATINIS TOBULĖJIMAS – BŪTINA PROFESIONALUMO SĄLYGA

Šios misijos niekaip negalėtume įgyvendinti be savo asmeninių finansų konsultantų, nuolat plečiančių kompetencijas ir, svarbiausia, tikinčių mūsų misija edukuoti žmones. Kai kurie šios idėjos vedini apsisprendžia stoti į lektorystės programą, ten ilgą laiką mokosi, laiko egzaminus, yra nuolat vertinami ir tobulina savo kompetencijas, kol tampa profesionaliais lektoriais, veda seminarus. Kiti pasirenka siekti būsto kreditų konsultantų sertifikacijos. Dar kiti renkasi auginti savyje komandų vadovus, įkvėpėjus ir mokytojus. Besiruošdami filmuoti kiekvieno sėkmės istoriją, pasiekimus ir mūsų kartu nueitą kelią, džiaugiamės tikriausiai net labiau nei jie. Tokių sėkmės istorijų vis daugėja.

M Capital vadovai mokosi kartu su savo komandomis

KURIAME IŠSKIRTINĘ VERTĘ

Mums tai pirmiausia reiškia, jog mainais už darbą, klientams kuriamą išskirtinę vertę, profesionalumą, turime Jūsų pasitikėjimą, kasdien vis didesniam skaičiui žmonių padedame įgyti tvirtus finansinio raštingumo pagrindus, išmokome tvariai valdyti savo finansus, taupyti, įdarbinti, apsaugoti savo pinigus ir jaustis finansiškai saugiai, auginti savo finansinę gerovę. Neretai susipažinę su mumis, mūsų misija ir vertybėmis klientai taip pat tampa M Capital kompanijos dalimi, pradeda savo naują karjeros startą. Todėl atėję susipažinti visada esate daugiau nei klientas.

Džiaugiamės vieni kitų profesiniais pasiekimais

KAD JAUSTUMĖTĖS SAUGIAI

Šalia edukacijos įvairiomis finansų temomis pasakojame žmonėms apie jų finansinį gyvenimo modelį, mokome tvariai valdyti ir skirstyti savo pinigus, nagrinėjame poreikius ir konsultuojame individualiai. Esame Compensa Life gyvybės draudimo ir pensijų fondų tarpininkai, norintiems padedame pasirinkti labiausiai poreikius atitinkančius kaupimo įrankius. Taip pat siūlome papildomas paslaugas klientams: visų rūšių draudimai (M Insurance), investavimas į NT (InRento), NT įsigijimas vystymo stadijoje žemesne nei rinkos kaina (Baltic Asset Management), bankų paskolų pasiūlymų palyginimas (Lenders) ir kt.

Konsultacijų metu kalbamės Jus dominančiomis temomis

TOBULĖKITE KARTU SU MUMIS

Niekada nenustokite tobulėti, domėtis įvairiomis finansų temomis. O kad tą darytumėte su polėkiu kaip mes, kviečiame prenumeruoti naujienlaiškį, draugauti Instagrame, Facebooke ar pasimatyti podcaste apie finansus Gal Paeis?!.

Pasimatykim soc. tinkluose!

TURITE KLAUSIMŲ?

El. paštas

info@mcapital.lt

Telefonas

+370 659 98 858

Mūsų biurai

Vilniuje – Vytenio g. 4,
Kaune – Vytauto pr. 32,
Klaipėdoje – Herkaus Manto g. 22. 

Privatumo politika
Bilietų pirkimo taisyklės