Asmeninė konsultacija

Individualiems poreikiams ir dar kokybiškesniems patarimams

Asmeninė konsultacija

Individualiems poreikiams ir dar kokybiškesniems patarimams

Nemokama 1 val. trukmės edukacinė konsultacija

Pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis

Gyvai arba nuotoliniu būdu (internetu)

Veda profesionalūs finansų konsultantai

Asmeninė konsultacija

M Capital asmeninių finansų konsultantai visada pasiruošę papasakoti ir individualiai atsakyti į kylančius klausimus apie pinigus ir jų valdymą. Asmeninių konsultacijų metu galima kur kas konkrečiau aptarti individualius finansinius įpročius, poreikius ir geriausiai  tinkančias šeimos biudžeto valdymo, taupymo, ilgalaikio kaupimo, pinigų įdarbinimo įrankių ir kitas temas.

Pasirinkite dominančias temas ir sistema paskirs Jums asmeninį konsultantą nemokamai 1 val. edukacinei konsultacijai.  KĄ SAKO IŠBANDĘ?

  Su Donatu susipažinome atėję į konsultaciją per kolegos rekomendaciją. Donatas puikiai suprato mūsų lūkesčius ir norus, lengvai radome bendrą kalbą, lyg būtume pažįstami eilę metų. Nuoširdus, kompetentingas ir atviras specialistas, su kuriuo galima diskutuoti ir rasti tinkamą finansinį sprendimą. Gera žinoti, kad turime puikų specialistą šalia ir reikalui esant galime bet kada kreiptis.

  Aurelija Unčiūrienė

  Noriu padėkoti už Jūsų pasiūlymą kreiptis į asmeninį konsultantą. Jau šiandien turėjau konsultaciją pas Nerijų. Labiau nei tikėjausi pateisino visus lūkesčius. Ko pasekoje, paskolos pasiėmimas nebekelia tiek daug baimės ir klausimų, o pokalbiuose su bankais jaučiuosi daug užtikrinčiau ir drąsiau. Dar kartelį ačiū už pagalbą ir sėkmės darbuose!

  Jurgita

  Šiandien su drauge lankėmės M Capital biure, konsultavomės su Benediktu ateities/draudimo klausimais. Valanda konsultacijos prabėgo kaip 5 minutės. Žinome tik tai, kad tai nebuvo seminaras po kurio jautiesi pilnas energijos, tačiau išėjome pakylesni, laimingesni ir su šypsena veide. Dar kartą ačiū Benediktui, už spinduliuojančią energiją, kurios pasikrovėme ir aišku už išsamų informacijos suteikimą.

  Martynas

  Kai tokie žmonės dirba jūsų kompanijoje tai negalėčiau kitaip įvertinti. Maloni pažintis su Donatu. Ateityje tikėtinas dalyvavimas seminaruose.

  Galina

  Vienas iš praėjusių metų mūsų geriausių sprendimų buvo susitikti su Nerijumi dėl kaupiamojo draudimo. Šis žmogus įkvėpė mus kitu žvilgsniu pažiūrėti tiek į savo dabartinę finansinę padėtį, tiek susimąstyti apie ateitį. Džiaugiamės, kad atvedei mus į protą ir teisingą kelią :). O Tavo meilė ir atsidavimas darbui, gyvenimo džiaugsmas tiesiog užkrečia. Jaučiuosi saugiai, kai žinau, kad iškilus klausimams visada gausiu atsakymą. Ir dėl viso to „kaltas“ Tu, Nerijau :).

  Marius ir Ieva Langai

  Atvira tiesa, padedanti susivokti, naudingos žinios, pagalba, nuoširdumas ir ta pati motyvacija finansų srityje plius žavintis profesionalumas - štai ką radau M Capital. Pranoko visus lūkesčius ir tikrai palietė mano gyvenimą. Superiniai seminarai, įkvepiantys lektoriai ir labai malonūs visi kiti žmonės, vienaip ar kitaip atstovaujantys M Capital. Ypatingas ačiū Mariui Jarumbauskui už suteiktas žinias bei įkvėpimą skirti daugiau dėmesio savo finansams ir netgi karjeros galimybėms! :)

  Alma