Šiame vebinare Tu

  • Išmoksi bazinių laiko planavimo principų, padedančių sutaupyti laiko;
  • Gausi aiškią ir efektyvią sistemą, kuria naudojantis visos dienos darbus nudirbsi per kelias valandas;
  • Išgirsi patarimų, kaip efektyviai padidinti produktyvumą;
  • Sužinosi, kaip teisingai dėlioti prioritetus, kad visi darbai būtų atlikti ir dar liktų laisvo laiko sau.

DALYVAVIMAS NEMOKAMAS

Kasdien aplinkui girdime: „neturiu laiko", „nieko nespėju" ar „daug darbo". Tačiau kiekvieno iš mūsų paroje yra lygiai tiek pat - 24 valandos. Tu gali jas išnaudoti maksimaliai efektyviai tam, kad ne tik greitai bei kokybiškai nudirbtum visus darbus, bet dar ir liktų laiko sau. Tai įgūdžiai reikalingi kiekvienam žmogui. Kai turėsi žinių, kaip teisingai planuoti, neabejotinai sugebėsi tą padaryti, tapsi kelis kartus produktyvesniu ir pasieksi savo tikslus.

DALYVAVIMAS NEMOKAMAS

Kam skirtas / neskirtas šis vebinaras (seminaras internetu)?

+

Vebinaras skirtas norintiems ugdyti laiko planavimo įgūdžius, padėsiančius sutaupyti laiko ir jo daugiau skirti sau, išmokti didinti produktyvumą.

-

Vebinaras neskirtas tiems, kurie išmano ir geba praktiškai taikyti laiko planavimo technikas, moka išlaikyti aukštą produktyvumo lygį visą dieną, susidėlioti prioritetus darbų atlikimui.

DALYVAVIMAS NEMOKAMAS

INFORMACIJA APIE VEBINARĄ

  • Data: 2020 birželio 16 d. (antradienį)
  • Laikas: 20:00 h
  • Trukmė: ~60 min.
  • Kaina: NEMOKAMAI
  • Užsiregistruoti galite iki vebinaro dienos 19:30 val.

REGISTRACIJA Į VEBINARĄ: Laiko planavimas: kaip didinti produktyvumą (2020-06-16)

 

REGISTRACIJA UŽDARYTA

 

VEBINARĄ VEDA LEKTORIUS - Žilvinas Butkevičius

Verslininkas, investuotojas, lektorius UAB „M Capital” steigėjas ir bendraturtis, taip pat Champion's House sporto klubo bendraturtis ir vadovas, mokymų programos „7 savaičių iššūkis” kūrėjas. Save jis apibūdina, kaip nepataisomą optimistą, tėvą, mylintį vyrą ir užkietėjusį adrenalino fanatiką. Žilvinas finansų srityje dirba nuo 2006 metų, tad turi sukaupęs ilgametę patirtį asmeninių finansų valdyme, investavime ir pasyvių pajamų kūrime. Šia patirtimi dalinasi ne tik seminaruose, bet yra išleidęs ir knygą „Finansinės Sėkmės Formulė". Seminaro dalyviai Žilviną apibūdina kaip lektorių, kuris ne tik dalinasi vertingais patarimais, bet ir motyvuoja bei įkvepia siekti savo tikslų.

Vebinarą organizuoja

M CAPITAL komanda – tai savo veiklą mylinčių jaunų ir veržlių verslininkų kolektyvas, susivienijęs tam, kad savo patirtį, įgūdžius ir pasaulėžiūrą panaudotų svajones turinčių žmonių motyvacijos stiprinimui.

Savo patirtimi nuoširdžiai dalinamės atvirųjų seminarų metu visoje Lietuvoje ir kiekvieną norintįjį supažindiname su asmeninių finansų valdymo subtilybėmis.

Mums svarbiausia – atvirumas, profesionalumas, pozityvumas. Šiomis savybėmis užkrečiame ir seminarų dalyvius – negatyvias emocijas keičiame pozityviu požiūriu į gyvenimą, surandame atsakymus į ramybės neduodančius klausimus, motyvuojame žengti pirmuosius žingsnius pokyčių ir realių rezultatų link, bei pastebėti ir išnaudoti galimybes.

TURITE KLAUSIMŲ?

El. paštas

info@mcapital.lt

Telefonas

+370 659 98 858

Mūsų biurai

Vilniuje – Vytenio g. 4,
Kaune – Vytauto pr. 32,
Klaipėdoje – Minijos g. 19. 

Privatumo politika
Bilietų pirkimo taisyklės

SUŽINOKITE APIE SEMINARUS BEI VEBINARUS PIRMIEJI!

Palaukite...

Ačiū! Jūs sėkmingai užsiprenumeravote „M Capital" naujienas.