Tėvai, vaikai ir pinigai: priešmokykliniai finansiniai klausimai

Seminaras

Tėvai, vaikai ir pinigai: priešmokykliniai finansiniai klausimai

Seminaras

Aprašymas

Ar žinojot, kad tik apie pusė tėvų kalbasi su savo vaikais apie pinigus? Ir vis dėlto ~95% tėvų, auginančių vaikus nuo 7 iki 18 metų, skiria jiems dienpinigius. Tai yra, tėvai vaikams pinigų duoda, bet nepapasakoja, kaip su jais elgtis. O mokykloje ar universitete to irgi nemoko.

Mes, tėvai, siekiam, kad vaikai gyventų dar geriau, patirtų, turėtų daugiau, negu turėjome patys. Įvairūs tyrimai rodo, jog vaikų gebėjimui elgtis su pinigais lemiamą reikšmę turi tėvų formuotos nuostatos, pamokos pinigų temomis. Būtent todėl kiekvieno iš mūsų užduotis – perduoti naujausias žinias savo vaikams tam, kad jie gebėtų susikurti finansiškai stabilų gyvenimą.

Artėjant naujiems mokslo metams, finansiniai šeimų iššūkiai tampa dar aktualesni. Šalia kasdienės finansinės edukacijos turim ruoštis mokyklai. Tėvams rugsėjis finansiškai neretai būna sudėtingas mėnuo. Be įprastų būtinųjų šeimos išlaidų reikia įsigyti ar atnaujinti kanceliarines priemones, vadovėlius, kompiuterinę įrangą ir kt.

NEMOKAMAME seminare internetu lektorė pasidalins savo, kaip mamos ir finansų konsultantės, istorijomis, įžvalgomis, sukauptomis domintis vaikų finansiniu ugdymu ir taikymu praktikoje. Po seminaro suprasite, koks svarbus yra mokymasis ir mokymas apie pinigus, kaip sklandžiai finansiškai pasiruošti naujiems mokslo metams.

Kalbėsime apie:

Lektorė Giedrė kviečia į seminarą

 • vaikų grupes pagal amžių, kokius gebėjimus (pinigų tema) derėtų kiekviename amžiaus tarpsnyje ugdyti
 • kodėl svarbu kalbėtis su vaikais apie pinigus, kas būna, kai kalbame ir kas būna, kai nekalbame
 • kaip finansiškai pasiruošti mokslo metams ir kodėl tai verta daryti iš anksto
 • išmanus moksleivio priemonių krepšelis. Į ką atkreipti dėmesį
 • savarankiškumo ugdymas: kada mokyklinėmis priemonėmis gali pasirūpinti pats mokinukas

Kodėl verta dalyvauti:

1
PATIRTIS

Lektorė Giedrė - pedagogė ir dėstytoja universitete, todėl tikrai žino, kaip su vaikais (ir jų tėvais) apie pinigus kalbėtis taip, jog jie norėtų klausytis.

2
TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA

Seminaras bus transliuojamas internetu tiesiogiai. Todėl galėsite dalyvauti iš bet kurios pasaulio vietos ir užduoti lektoriui rūpimus klausimus.

3
ĮRAŠAS

Nors seminaras vyks tiesiogiai, jo transliacija bus įrašinėjama. Dalyviai, kurie norės dar sykį peržiūrėti seminarą, tą padaryti neribotą kartų skaičių galės dar 4 dienas po transliacijos.

4
DOVANA

Seminaro dalyviams dovanojame 1 val. edukacinę konsultaciją pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Temų pasirinkimus ir registracijos formą gausite el. paštu po seminaro; konsultantas su jumis susisieks nurodytu telefonu.

SEMINARE SUŽINOSITE:

 • kodėl verta vaikus mokyti apie pinigus?

 • ką vaikui apie pinigus pasakoti, o ko ne?

 • kokios pinigų davimo vaikui taisyklės?

 • kodėl verta jau dabar ruoštis mokslo metams finansiškai?

 • ką daryti, kad rugsėjo pirmąją neištiktų finansinis šokas?

Informacija

 • Užsiregistruoti dalyvauti seminare galite iki seminaro dienos, 17 val.
 • Seminaras bus transliuojamas internetu tiesiogiai.
 • Seminaras truks ~1,5 val. Rekomenduojame turėti užrašus pasižymėti naudingai informacijai.
 • Likus 1 val. iki seminaro pradžios el. paštu bei SMS žinute gausite seminaro tiesioginės transliacijos nuorodą. Kaip papildomą vertę kitą dieną gausite seminaro transliacijos įrašo nuorodą. Ji galios 4 dienas, per kurias galėsite peržiūrėti seminaro įrašą neribotą kartų skaičių. Dėl šios priežasties seminaras bus įrašinėjamas. Jeigu naudosite vaizdo kamerą, būsite matomi kitiems bilietus įsigijusiems dalyviams.
 • DOVANA: seminaro dalyviams dovanojame 1 val. trukmės edukacinę konsultaciją pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Temų pasirinkimus ir registracijos formą gausite el. paštu po seminaro; konsultantas su jumis susieks nurodytu telefonu. Atkreipiame dėmesį, jog asmeninių finansų konsultantai nekonsultuoja būsto kredito temomis. Norintiems konsultuotis dėl būsto kredito, rekomenduojame įsigyti mokamą vieno iš sertifikuotų būsto kreditų konsultantų asmeninę konsultaciją.

Bilietai

Kaina - NEMOKAMAI

Rugpjūčio 03 d. (ketvirtadienis) 18:30

Vieta

Internetu

Seminarą veda

Giedrė Petrilionienė

Daugiau apie lektorių
Pastabos

Likus 1 val. iki seminaro pradžios el. paštu bei SMS žinute gausite tiesioginės transliacijos nuorodą. Kitą dieną gausite transliacijos įrašą, kuris galios 4 dienas.