Piotr Grigorovič

  • Asmeninių finansų konsultantas
  • 2019 m. išrinktas profesionaliausiu konsultantu; 2020 m. – „Metų Edukacijos Lyderiu“; 2021 m. – „Metų vadovu“
  • 2022 metais įsigijo M Capital privilegijuotųjų akcijų ir papildė akcininkų gretas
Bendraukime

Piotr Grigorovič

  • Asmeninių finansų konsultantas
  • 2019 m. išrinktas profesionaliausiu konsultantu; 2020 m. – „Metų Edukacijos Lyderiu“; 2021 m. – „Metų vadovu“
  • 2022 metais įsigijo M Capital privilegijuotųjų akcijų ir papildė akcininkų gretas
Bendraukime

Apie mane

Ambicingas verslininkas, plečiantis komandą!

Samdomą darbą esu dirbęs tik 3 mėnesius. Gyvenime teko 3 kartus keisti profesiją, nes ankstesnėse nemačiau perspektyvų. Iki 30 metų galvojau, kad esu pakankamai finansiškai išprusęs žmogus. Tik vėliau atėjo suvokimas, kad nieko nežinau, kad reikia nuolatos mokytis bei tobulėti.

Pirmieji žingsniai naujoje veikloje nebuvo lengvi, bet kantrybės ir atkaklumo dėka tapau vienu sėkmingiausių finansų konsultantų ir grupės vadovų. Mano naujas hobis – finansai – tapo mano verslu.

Šiandien didžiausią aistrą jaučiu atveriant žmonėms duris į naujas karjeros galimybes ir kurdamas kitiems darbo vietas. Turiu ambicijų sukurti tarptautinį verslą. Stipriam verslui reikia stiprios komandos: plačiai mąstančių, kūrybingų, pozityvių, savarankiškų, bet tuo pačiu ir gebančių dirbti komandoje, veiklių žmonių.

Esi toks (-ia)? Registruokis į artimiausią M Capital karjeros pristatymą.

Piotro karjeros kelionė M Capital

KĄ SAKO KITI:

Palikti atsiliepimą

Kelias savaites turejau online susitikimus su Piotru: aptarėm finansines galimybes, gavau be galo naudingos informacijos! 🙏🏻 Piotras pateikia ir paaiskina visas dabartines finansines galimybes, draudimus, skaiciavimus, šiuo metu tinkancius ir netinkancius variantus. Buvo labai idomu bendrauti ir semtis ziniu iš Piotro, visa informacija buvo iskomunikuota suprantama kalba, detaliai paaiskinama, Piotras mielai bei nuosirdziai atsake į visus mano klausimus atsizvelgiant i dabartines mano galimybes o taip pat pasidalino gerais patarimais. Esu labai dekinga, labai rekomenduoju, dziaugiuosi ir tikrai zinosiu dabar kur kreiptis ir ieskoti patarimu del ateityje kilusiu finansiniu klausimu! 👏🏻🙏🏻 Dar karteli - didelis aciu už profesionalia konsultacija! 👌🏻

Aneta

Ačiū ačiū ir dar kartą ačiū. Už kalną man naudingų žinių ir informacijos. Tavo konsultacija man buvo kaip naujas "levelis" ir iš produkto pristatymo pusės. Kitas dalykas, žmogiškumas... Supranti, kad bendrauji ne su pardavėju, o su ŽMOGUMI. Nuoširdžiai linkiu sėkmės!. Ar rekomenduoju kitiems? Ooo taip!!!

Julita

Ačiū, Piotrai, kad parodei galimybes, kad mokai siekti užsibrėžtų tikslų ir tikėti savo jėgomis. Nuoširdžiausiai rekomenduoju tiek kaip finansų profesionalą, tiek kaip komandos lyderį bei kolegą!

Agnė

Ačiū, Piotrai, kad suteikei daug žinių, išminties finansų valdyme ir siekiant karjeros aukštumų!
Esi puikus lyderis, judėk taip ir toliau. Judėsiu kartu!

Aretas

Nuoširdus ir siekiantis padėti konsultantas, bei puikus partneris. Džiaugiuosi, kad prieš keletą metų susidūrė mūsų keliai ir tapau ne tik jo klientu, bet ir kolega. 😊

Justinas

Piotrai- esi puikus pavyzdys žmogaus, kuris kryptingai dirba savo tikslų link. Džiaugiuosi galėdamas būti tavo komandos dalimi. Semtis iš tavęs sukauptas žinias, bei patirtį :)
Už puikų vadovavimą ⭐⭐⭐⭐⭐

Saulius

Piotr Grigorovič yra savos srities profesionalas, kurį mūsų šeimyna džiaugiasi atradusi! ❤️ Ačiū už išsamias konsultacijas, suprantamai pateiktą informaciją. Pasitikime ir manau kreipsimės dar nekart👍

Julija

Labai profesionaliai ir aiškiai konsultuoja finansų, investavimo klausimais, atsako į visus kylančius klausimus. Argumentuotai rekomenduoja geriausias opcijas atsižvelgiant į situaciją ir norimą investicijos sumą. Rekomenduoju!

Marija

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).