Justina Skorupskienė

  • Asmeninių finansų konsultantė
  • Sertifikuota būsto kreditų konsultantė
  • Ištekėjusi už kolegos iš M Capital

Justina Skorupskienė

  • Asmeninių finansų konsultantė
  • Sertifikuota būsto kreditų konsultantė
  • Ištekėjusi už kolegos iš M Capital

Apie mane

Aš tikiu, kad šiandien priimti finansiniai sprendimai daro didžiulę įtaką ateities pasirinkimams. Dėl to jokie klausimai negali būti priimti paskubomis. Ypač tie, kurie susiję su jūsų finansine gerove ateityje, jūsų galimybe rinktis, jūsų galimybe jaustis oriai.

Šiandien, priimant sprendimus tiek skolinantis naujam būstui, tiek planuojant savo ateitį finansine prasme, saugumas, mano akimis, yra esmių esmė. Mano tikslas – kad kiekvienas žmogus turėtų patarėją, kuris galėtų jį vesti finansinių tikslų ir svajonių link.

ATSILIEPIMAI:

Palikti atsiliepimą

Puiki konsultantė, padedanti valdyti asmeninius finansus! Išaiškins taip, kad ir dundukas lengvai supras ir priims naudingą sprendimą savo ateičiai 🧐

Airingas Šuopys

Justina man rekomendavo kaip patikima savo srities specialiste. Esu labai patenkinta ir pritariu, jog tai zmogus, ismanantis savo darba !

Benita Urmanavičiūtė

Ne tik nuostabi draugė, bet ir puiki konsultantė finansiniais klausimais! Bet kada nuoširdžiai padės ir patars! ❤️

Greta Bagdonienė

Puiki savo darbą išmananti specialistė, visada ras geriausią sprendimą, rekomenduoju labai labai :)

Mireta Stankevičiūtė

Mergina, kuri geba sudėtingus dalykus paaiškinti paprastai ir suprantamai :) Džiaugiuosi, kad vedi mane šiame kelyje :)

Skirma Vilkas Aitė

Dėl savo finansinio saugumo ir ateities kiekvienas turi rūpintis pats. Niekas kitas už jus to nepadarys. Tačiau ne visada yra laiko domėtis apie tai. Suki galvą kur kaupti ar investuoti turimus pinigus. Šiuo klausimu kiekvienas ieško patikimo žmogaus kuris tai padarytų už juos.
Justina yra būtent šis žmogus.
Patikima. Tiesmukiška. Sąžininga. Nekvaršins galvos jeigu abejoji. Ji yra tai ko Tau reikia!

Vytautas Kavaliūnas

Patikimas, savo darba ismanantis zmogus :) rekomenduoju!

Ugnius Grižas

Empatiška, suprantanti poreikius ir į juos įsigilinanti specialistė! Drąsu kreiptis iškilus klausimams, padės suprasti reikiamą paslaugą. Rekomenduoju!

Aistė Plavinskaitė

Pradėsiu turbūt nuo to, kad niekam niekada nerašau rekomendacijų, jokiomis aplinkybėmis, bet… Labai noriu pasidalinti savo patirtimi- Justina puikiai moka atlikti savo darbą- visų pirma yra disciplinuota- sutartas susitikimas jai yra svarbus, jei nutiktų, kad tektų pavėluoti, ji būtinai atsiprašys, nes žiūri į tai labai rimtai, tai ne šiaip pasisėdėjimas. Manau disciplina yra vienas svarbiausių dalykų kiekvieno žmogaus darbe. Kitą svarbų dalyką noriu pabrėžti, kad Justina moka labai tiksliai pajausti poreikius, neprimesdama kažkokį vieną šabloną, kuris “sueis” visiems. Na o trečias dalykas, kurio jau net išmokt negali, tai nuoširdumas-empatija. Ir pabaigai noriu tik parašyt, kad mūsų visuomenėje dažnai vertiname tik mums visiems įprastą IQ, tačiau pamirštame, kad pats svarbiausias, tai emocinis intelektas- tai ne tik emocinė lyderystė, bet ir gebėjimas atpažinti ne tik savo, bet ir kitų žmonių emocijas, norus, mokėjimas motyvuoti ir siekti užsibrėžto tikslo. Visa tai turi Justina. Jeigu ieškote finansų konsultanto- rekomenduoju!

Ieva Triškauskaitė

Rekomenduoju!
1. Kredito sutarties "džiunglės" po Justinos įžvalgų ir patarimų ženkliai šviesesnės;
2. Patarimai apie ką verta padiskutuoti su bankais neabejoju kad atneš apčiuopiamą efektą $

Marius Raškauskas

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis arba mokamai konsultacijai būsto paskolos tema (kaina – 60 Eur). Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).