Evaldas Švaronas

  • Asmeninių finansų konsultantas
  • Licencijuotas investicijų konsultantas
  • Flow Team Klaipėda, komandos narys – ekstremalus bėgimas su kliūtimis
  • Maudausi jūroje ir eketėse visais metų sezonais – „ruonis“
  • Į finansų sferą atėjau iš transporto industrijos 2017 metų pabaigoje
Bendraukime

Evaldas Švaronas

  • Asmeninių finansų konsultantas
  • Licencijuotas investicijų konsultantas
  • Flow Team Klaipėda, komandos narys – ekstremalus bėgimas su kliūtimis
  • Maudausi jūroje ir eketėse visais metų sezonais – „ruonis“
  • Į finansų sferą atėjau iš transporto industrijos 2017 metų pabaigoje
Bendraukime

Apie mane

Kaip asmeninių finansų konsultantas siekiu užtikrinti žmonių saugumo jausmą dabar ir ateityje per empatišką bendravimą ir personalizuotus finansų valdymo sprendimus.

Padedu žmonėms konsultuodamas įvairiais su investavimu susijusiais klausimais. Padedu pasirinkti investavimo kryptį ar strategiją, įvertinti ir subalansuoti rizikas. Konsultuoju asmeniškai ir šeimas kaip įdarbinti pinigus per saugius ar vidutinės rizikos investavimo ir kaupimo finansinius įrankius. Taip pat konsultuoju asmeninio ir šeimos biudžeto valdymo, bei asmeninių finansų klausimais, gyventojų pajamų mokesčių lengvatų klausimais.

Esu susipažinęs su finansiniais įrankiais ir kaip jie veikia, todėl galiu padėti išvengti klaidų ir suprasti juos. Taip pat įvertinu esamas situacijas ir sudarydamas planus, padedu pasiekti finansinius tikslus.

Kviečiu kartu paieškoti atsakymų į klausimus tokiose finansinio planavimo srityse kaip: santaupų nenumatytoms išlaidoms planavimas, išėjimo į pensiją planavimas, nedarbingumo planavimas, šeimos saugumo mirties atveju planavimas bei būsto kreditų ir paskolų valdymas.

Ieškau žmonių, kuriems galiu padėti keisti jų gyvenimus ir verslo partnerių augančioje gyvybės draudimo rinkoje Lietuvoje ir online užsienyje.

Esu energingas, įkvėptas ir įkvepiantis žmogus. Mano pagrindinė užduotis yra padėti jums su visais finansų klausimais, kuriuos tik įmanoma įsivaizduoti. Kartu apžvelgsime daugybę temų, įskaitant pinigų kiekį, kurį reikėtų taupyti ir investuoti, platformas ir įrankius, kuriuos reikėtų naudoti, rizikų valdymą ir draudimą, taip pat mokesčių optimizavimo galimybes.

Aš esu atsakingas ir profesionalus asmeninių finansų konsultantas, kuris visada siekia kliento gerovės ir sėkmės.

Apie asmeninų finansų konsultanto darbą

KĄ SAKO KITI:

Palikti atsiliepimą

Labai rekomenduoju!!! Mūsų šeima gavo daug daugiau nei konsultantą, mes turime naują draugą! Dėkoju Evaldai už nuoširdžius pokalbius, rekomendacijas, rūpestį 🤗.

Edita

Evaldas man parodė kelią finansinio raštingumo link. Konsultacijų metu supratau, kaip svarbu yra edukacija, taupymas ir ilgalaikis investavimas. Energingas, paslaugus, kantrus atsakant į visus klausimus, labai rūpinasi savo klientais. Rekomenduoju šį finansų konsultantą.

Renata

Jei Jūs neturite jokių žinių apie draudimus, taupymą, pensiją ar investicijas - Evaldas paaiškins "žmonių kalba" ir padės pasirinkti geriausius variantus.
Jei jau turite "finansinius produktus" - Evaldas padės peržiūrėti, patars, ką reikėtų pakeisti, atsižvelgiant į Jūsų šiandieninę situaciją.
Evaldas - šiltas, draugiškas ir paprastas (bet tikrai ne prastas) konsultantas, kuris atsižvelgs ne tik į jūsų finansines galimybes, bet ir į jūsų norus ir pasiūlys geriausius variantus, kad galėtumėte ramiai miegoti naktimis ;)
Konsultacijos metu jis peržiūrėjo mano sutartis, paaiškino visus dalykus, ko nežinojau ir nesigilinau, bet ir puikiai paplepėjome. 😁
Rekomenduoju!

Rūta

Konsultavausi keletą kartų įvairiais finansiniais klausimais. Buvo naudinga. Taip pat pagelbejo su vertinga edukacija. Rekomenduoju.

Vitalijus

Nestokojantis geros nuotaikos ir energijos, pasižymintis šiltu bendravimu, visuomet pasiruošęs padėti ir patarti bei nuolat tobulėjantis savo srities profesionalas. Geriausios rekomendacijos!

Vita

Evaldas yra patikimas, atidus, įsiklausantis į kliento poreikius finansų konsultantas. Taip pat Evaldas visuomet pagalvoja keliais žingsniais į priekį apie kliento ateities poreikius bei padeda priimti klientui tinkamiausią sprendimą!

Milita

Pinigų taupymas yra azartiškas ir smagus ir taupyti turėtų visi, nes tai tiesiogiai pagerina jūsų gyvenimo kokybę. Evaldas man padėjo suprasti pinigų taupymo svarbą. Drąsiai rekomenduoju Evaldą, konsultuokitės dėl savo finansų tvarkymo.

Kristina

Rekomenduoju profesionalų Evaldo požiūrį ir norą padėti, gebėjimą bendrauti ir įsiklausyti.

Janina

Evaldas is a professional financial consultant. He is client oriented, caring. Looks into your situation as at his own. He is friendly, but when he notices some warnings or bad habits, he will definitely tell you his critics, so you can get this feedback and avoid some future mistakes.

Kšištof

Labai aktyvi ir nuolat tobulėjanti asmenybė, Evaldas niekada nestokoja pozityvumo bei visada yra psirengęs padėti.

Jurijus

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis arba mokamai konsultacijai investavimo klausimais (kaina – 200 Eur). Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).