Arnas Markevičius

Bendraukime

Arnas Markevičius

Bendraukime

Apie mane

Profesionalus lektorius, finansinių konsultacijų įmonės vadovas, kurio komentarus finansų temomis publikuoja Verslo žinios, Delfi.lt ir kt. Arnas jau daugiau nei 10 metų konsultuoja klientus finansų klausimais, tad puikiai pažįsta jų poreikius. Seminarų dalyviai labiausiai vertina Arno gebėjimą sudėtingas finansų valdymo detales perteikti paprasta, suprantama ir įdomia kalba.

Būsto kreditas – įsipareigojimas keliasdešimčiai metų, kuriame daugelį aspektų renkatės patys. Iš praktikos žinau, kad dauguma nesidominčių, neišvengia klaidingų pasirinkimų, kainuojančių dideles pinigų sumas. Žinodami, kaip ruoštis ir valdyti būsto paskolą, kaip rinktis finansinius įrankius ir išnaudoti mokesčių lengvatas, išsaugosite tūkstančius eurų ir būsite finansiškai saugūs.“ – sako Arnas.

KĄ SAKO KITI:

Palikti atsiliepimą

Informaciją pateikiate visiems suprantama kalba. Tai nuostabu!

Sonata

Gavau žinių, kurios suteikė realistiškesnį vaizdą, dėl paskolos, pasiruošimo jai ir kokios galimybės yra ją grąžinti. Buvo labai naudinga. Ačiū už suteiktas žinias.

Saulius K.

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Galiu rekomenduoti puikų konsultantą nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų ar mokamai konsultacijai būsto paskolos valdymo temomis. Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).