„Vienas komentaras mūsų uždaroje grupėje privertė stipriai susimąstyti apie verslo mitus ir realias situacijas. Taip gimė idėja sukurti naują webinarą (seminarą internetu). Štai ką parašė Aurimas po mano pasidalinimu apie sporto klubo "Champion's House" rezultatus:
 
"Kol kas neteko girdėti, kad kažkas taip atvirai kalbėtų apie pelningumą ir to procesus versle, retas, tačiau sveikintinas reiškinys, ačiū! Net neabejoju, jei apie tokias mintis kalbėsite garsiai, tai išgirdę žmonės ims adekvačiau vertinti verslo procesus."
 
Mūsų webinaro tikslas labai paprastas: supažindinti verslius žmones su verslo realybe, ne pasakomis, o realiais skaičiais ir faktais."
Žilvinas Butkevičius

DALYVAVIMAS NEMOKAMAS

Apie ką šis webinaras?

Šiame webinare verslininkas, investuotojas ir lektorius Žilvinas Butkevičius dalinsis trijų jo verslų rezultatais, sunkumais ir džiaugsmais. Atvirai papasakos apie finansinius srautus, pelnus bei nuostolius. Webinaras suteiks naudingos informacijos kiekvienam, kuris galvoja apie savo verslą, tik galbūt nedrįsta jo imtis ir kiekvienam, kuris nori prisiliesti prie tikrų istorijų, kaip sekasi tai daryti Lietuvoje.

DALYVAVIMAS NEMOKAMAS

Kam skirtas / neskirtas šis webinaras?

+

Žmonėms, kurie domisi verslu, nori jį pradėti arba jau turi savo verslą.

-

Tiems, kas planuoja dirbti tą patį ar panašų samdomą darbą visą likusį gyvenimą.

DALYVAVIMAS NEMOKAMAS

WEBINARĄ VEDA LEKTORIUS - ŽILVINAS BUTKEVIČIUS

Verslininkas, investuotojas, lektorius UAB „M Capital” steigėjas ir bendraturtis, taip pat Champion's House sporto klubo bendrasąvininkas ir vadovas, mokymų programos „7 savaičių iššūkis” kūrėjas. Save jis apibūdina, kaip nepataisomą optimistą, tėvą, mylintį vyra ir užkietėjusį adrenalino fanatiką. Žilvinas finansų srityje dirba nuo 2006 metų, tad turi sukaupęs ilgametę patirtį asmeninių finansų valdyme, investavime ir pasyvių pajamų kūrime. Šia patirtimi dalinasi ne tik seminaruose, bet yra išleidęs ir knygą "Finansinės Sėkmės Formulė". Seminaro dalyviai Žilviną apibūdina kaip lektorių, kuris ne tik dalinasi vertingais patarimais, bet ir motyvuoja bei įkvepia siekti savo tikslų.
Keletas įdomių faktų apie Žilviną:
- Klaikiai nemėgsta saldžios makaronų ir vaisių sriubos bei aguonų;
- 2018 Lietuvos plento žiedo čempionate užėmę III'ą vietą C600 klasėje
- Žiemos negali praleisti be snieglentės

INFORMACIJA APIE WEBINARĄ

  • Data: 2018 gruodžio 28 d. (penktadienį)
  • Laikas: 20:00 h
  • Trukmė: ~45-60 min.
  • Kaina: NEMOKAMAI
  • Užsiregistruoti galite iki webinaro dienos 19:25 val.

REGISTRACIJA Į WEBINARĄ: Nuoga tiesa apie verslą ir... pelningumą (2018-12-28)

 

REGISTRACIJA UŽDARYTA

 

Nori pasikonsultuoti?

Reikia pagalbos būsto kredito klausimais? Pristatome sertifikuotus būsto kredito konsultantus. Juos sutiksi seminare, o kontaktus gali rasti šiame puslapyje»

Webinarą organizuoja

M CAPITAL komanda – tai savo veiklą mylinčių jaunų ir veržlių verslininkų kolektyvas, susivienijęs tam, kad savo patirtį, įgūdžius ir pasaulėžiūrą panaudotų svajones turinčių žmonių motyvacijos stiprinimui.

Savo patirtimi nuoširdžiai dalinamės atvirųjų seminarų metu visoje Lietuvoje ir kiekvieną norintįjį supažindiname su asmeninių finansų valdymo subtilybėmis.

Mums svarbiausia – atvirumas, profesionalumas, pozityvumas. Šiomis savybėmis užkrečiame ir seminarų dalyvius – negatyvias emocijas keičiame pozityviu požiūriu į gyvenimą, surandame atsakymus į ramybės neduodančius klausimus, motyvuojame žengti pirmuosius žingsnius pokyčių ir realių rezultatų link, bei pastebėti ir išnaudoti galimybes.

TURITE KLAUSIMŲ?


El. paštas

info@mcapital.lt

Telefonas

+370 659 98 858

Mūsų biurai

Vilniuje – Vytenio g. 4,
Kaune – Vytauto pr. 32,
Klaipėdoje – Minijos g. 19. 

Privatumo politika

SUŽINOKITE APIE SEMINARUS BEI VEBINARUS PIRMIEJI!

Palaukite...

Ačiū! Jūs sėkmingai užsiprenumeravote „M Capital" naujienas.