Šiame vebinare Tu

 • Naudodamasis specialiomis praktikomis išsigryninsi savo viziją;
 • Išmoksi užsibrėžti teisingus tikslus;
 • Gausi konkrečius „įrankius“, kurie padės savo tikslus paversti aiškiu planu;
 • Sužinosi daug praktinių metodų, kuriais naudodamasis galėsi išsikelti vis naujus tikslus ir žinosi, kaip kryptingai jų siekti;
 • Turėsi aiškią strategiją, kokie bus ateinantys metai ir jų tikslai;
 • Sužinosi daug kitos vertingos informacijos, kuri leis užtikrintai jaustis dėl savo tikslų ir jų įgyvendinimo rezultatų.

DALYVAVIMAS NEMOKAMAS

Tam, kad tai, apie ką vakarais svajoji, virstų tikrove, privalai skirti laiko sau ir savo tikslų apsibrėžimui bei išmokti, kaip tinkamai juos apdoroti ir kokius konkrečius veiksmus atlikti, kad tikslai taptų realiais rezultatais. Naujų metų pradžia - puikus metas tai padaryti. Vebinare „Tikslai 2020: efektyviausi metodai, įrankiai ir argumentai" kalbėsime apie patikrintas tikslų užsibrėžimo ir formulavimo praktikas, efektyviausius jų įgyvendinimo metodus ir kitus naudingus dalykus, kurie padės Tau į 2020-uosius žengti užtikrintai.

DALYVAVIMAS NEMOKAMAS

Kam skirtas / neskirtas šis vebinaras (seminaras internetu)?

+

Norintiems išsigryninti savo viziją, išmokti teisingai formuluoti tikslus ir, naudojantis patikrintais metodais, susidaryti aiškų planą, kaip jų pasiekti ir neprarasti motyvacijos.

-

Neverta dalyvauti, jeigu jau turi konkrečią viziją bei apibrėžtus tikslus ir esi užtikrintas, kad jų pavyks pasiekti; gebi išlikti motyvuotas, kai susiduri su kliūtimis siekdamas tikslo.

DALYVAVIMAS NEMOKAMAS

INFORMACIJA APIE VEBINARĄ

 • Data: 2020 sausio 07 d. (antradienį)
 • Laikas: 20:00 h
 • Trukmė: ~60 min.
 • Kaina: NEMOKAMAI
 • Užsiregistruoti galite iki vebinaro dienos 19:30 val.

REGISTRACIJA Į VEBINARĄ: Tikslai 2020 – efektyviausi metodai, įrankiai ir argumentai (2020-01-07)

 

REGISTRACIJA UŽDARYTA

 

VEBINARĄ VEDA LEKTORIUS - Žilvinas Butkevičius

Verslininkas, investuotojas, lektorius UAB „M Capital” steigėjas ir bendraturtis, taip pat Champion's House sporto klubo bendraturtis ir vadovas, mokymų programos „7 savaičių iššūkis” kūrėjas. Save jis apibūdina, kaip nepataisomą optimistą, tėvą, mylintį vyrą ir užkietėjusį adrenalino fanatiką. Žilvinas finansų srityje dirba nuo 2006 metų, tad turi sukaupęs ilgametę patirtį asmeninių finansų valdyme, investavime ir pasyvių pajamų kūrime. Šia patirtimi dalinasi ne tik seminaruose, bet yra išleidęs ir knygą „Finansinės Sėkmės Formulė". Seminaro dalyviai Žilviną apibūdina kaip lektorių, kuris ne tik dalinasi vertingais patarimais, bet ir motyvuoja bei įkvepia siekti savo tikslų.

Vebinarą organizuoja

M CAPITAL komanda – tai savo veiklą mylinčių jaunų ir veržlių verslininkų kolektyvas, susivienijęs tam, kad savo patirtį, įgūdžius ir pasaulėžiūrą panaudotų svajones turinčių žmonių motyvacijos stiprinimui.

Savo patirtimi nuoširdžiai dalinamės atvirųjų seminarų metu visoje Lietuvoje ir kiekvieną norintįjį supažindiname su asmeninių finansų valdymo subtilybėmis.

Mums svarbiausia – atvirumas, profesionalumas, pozityvumas. Šiomis savybėmis užkrečiame ir seminarų dalyvius – negatyvias emocijas keičiame pozityviu požiūriu į gyvenimą, surandame atsakymus į ramybės neduodančius klausimus, motyvuojame žengti pirmuosius žingsnius pokyčių ir realių rezultatų link, bei pastebėti ir išnaudoti galimybes.

TURITE KLAUSIMŲ?

El. paštas

info@mcapital.lt

Telefonas

+370 659 98 858

Mūsų biurai

Vilniuje – Vytenio g. 4,
Kaune – Vytauto pr. 32,
Klaipėdoje – Minijos g. 19. 

Privatumo politika
Bilietų pirkimo taisyklės

SUŽINOKITE APIE SEMINARUS BEI VEBINARUS PIRMIEJI!

Palaukite...

Ačiū! Jūs sėkmingai užsiprenumeravote „M Capital" naujienas.