Šiame vebinare Tu

  • Sužinosi, kodėl Tu savimi nepasitiki;
  • Išmoksi stiprinti pasitikėjimą savimi;
  • Atliksi praktines užduotis, sustiprinsiančias pasitikėjimą savimi;
  • Gausi patarimų, kaip didinti pasitikėjimą savimi ne tik bendrai, bet ir profesinėje srityje;
  • Suprasi, kaip valdyti pasitikėjimą ir neleisti jam pernelyg išsikeroti (hyperEgo).

DALYVAVIMAS NEMOKAMAS

Pasitikėjimas savimi - įrankis, padedantis pasiekti savo tikslus. Geriausia tai, kad jis nėra įgimtas - pasitikėjimas yra įgyjamas, ugdomas. Savimi (pasi)tikintis žmogus geba užsibrėžtus tikslus pasiekti ne tik greitai, bet ir kokybiškai. Pasitikėjimui auginti yra konkrečios, aiškios ir efektyvios technikos, kurių išmoksi šiame vebinare.

DALYVAVIMAS NEMOKAMAS

Kam skirtas / neskirtas šis vebinaras (seminaras internetu)?

+

Norintiems ugdyti savivertės suvokimą, pasitikėjimą savimi bei tikėjimą, kad norimi dalykai pavyks ir pasiseks, taip pat siekiantiems rasti balansą tarp tvirto ir perteklinio pasitikėjimo savimi. Vebinaras skirtas tiems, kurie supranta, jog pasitikėjimas savimi yra būtina sąlyga norint pasiekti užsibrėžtus tikslus.

-

Tiems, kurie žino, kokios yra nepasitikėjimo savimi priežastys, gali aiškiai jas identifikuoti ir suvaldyti jų pasekmes, žino ir geba praktiškai taikyti pasitikėjimą ugdančias technikas, supranta, kaip valdyti savo hyperEgo.

DALYVAVIMAS NEMOKAMAS

INFORMACIJA APIE VEBINARĄ

  • Data: 2020 vasario 20 d. (ketvirtadienį)
  • Laikas: 20:00 h
  • Trukmė: ~60 min.
  • Kaina: NEMOKAMAI
  • Užsiregistruoti galite iki vebinaro dienos 19:30 val.

REGISTRACIJA Į VEBINARĄ: Kaip auginti pasitikėjimą savimi? (2020-02-20)

 

REGISTRACIJA UŽDARYTA

 

VEBINARĄ VEDA LEKTORIUS - Žilvinas Butkevičius

Verslininkas, investuotojas, lektorius UAB „M Capital” steigėjas ir bendraturtis, taip pat Champion's House sporto klubo bendraturtis ir vadovas, mokymų programos „7 savaičių iššūkis” kūrėjas. Save jis apibūdina, kaip nepataisomą optimistą, tėvą, mylintį vyrą ir užkietėjusį adrenalino fanatiką. Žilvinas finansų srityje dirba nuo 2006 metų, tad turi sukaupęs ilgametę patirtį asmeninių finansų valdyme, investavime ir pasyvių pajamų kūrime. Šia patirtimi dalinasi ne tik seminaruose, bet yra išleidęs ir knygą „Finansinės Sėkmės Formulė". Seminaro dalyviai Žilviną apibūdina kaip lektorių, kuris ne tik dalinasi vertingais patarimais, bet ir motyvuoja bei įkvepia siekti savo tikslų.

Vebinarą organizuoja

M CAPITAL komanda – tai savo veiklą mylinčių jaunų ir veržlių verslininkų kolektyvas, susivienijęs tam, kad savo patirtį, įgūdžius ir pasaulėžiūrą panaudotų svajones turinčių žmonių motyvacijos stiprinimui.

Savo patirtimi nuoširdžiai dalinamės atvirųjų seminarų metu visoje Lietuvoje ir kiekvieną norintįjį supažindiname su asmeninių finansų valdymo subtilybėmis.

Mums svarbiausia – atvirumas, profesionalumas, pozityvumas. Šiomis savybėmis užkrečiame ir seminarų dalyvius – negatyvias emocijas keičiame pozityviu požiūriu į gyvenimą, surandame atsakymus į ramybės neduodančius klausimus, motyvuojame žengti pirmuosius žingsnius pokyčių ir realių rezultatų link, bei pastebėti ir išnaudoti galimybes.

TURITE KLAUSIMŲ?

El. paštas

info@mcapital.lt

Telefonas

+370 659 98 858

Mūsų biurai

Vilniuje – Vytenio g. 4,
Kaune – Vytauto pr. 32,
Klaipėdoje – Minijos g. 19. 

Privatumo politika
Bilietų pirkimo taisyklės

SUŽINOKITE APIE SEMINARUS BEI VEBINARUS PIRMIEJI!

Palaukite...

Ačiū! Jūs sėkmingai užsiprenumeravote „M Capital" naujienas.