Apie ką kalbėsime:

  • Kodėl vieni žmonės pasiekia daugiau, o kiti mažiau?
  • Kokiais principais vadovaujasi sėkmingi žmonės?
  • Nuostatas kuriančias (arba griaunančias) Jūsų gyvenimą.
  • Reikalingus mąstymo pokyčius.
  • Kasdienius ritualus lemiančius išskirtinius rezultatus.

DALYVAVIMAS NEMOKAMAS

Tikiu, kad sėkmė nėra atsitiktinumas, o nuoseklaus ir kryptingo darbo rezultatas. Bėda ta, kad žiūrint iš šalies į sėkmingą žmogų atrodo, jog jam tiesiog sekasi, atrodo, kad aplinkybės pačios sukrenta it laimingi loterijos kamuoliukai ir viskas einasi tiesiog savaime. Taip nėra. Bent jau man ir mano pažįstamiems, sėkmės apsuptiems žmonėms, taip nebuvo. Kas vienija visus prisijaukinusius sėkmę? Tai - kryptingas darbas ir principai. Šis vebinaras (seminaras internetu) būtent apie principus, kurie ir nulemia sėkmę.

DALYVAVIMAS NEMOKAMAS

Kam skirtas / neskirtas šis vebinaras (seminaras internetu)?

+

Šis vebinaras skirtas visiems, kurie nori iš gyvenimo daugiau ir dėl to yra pasiruošę imtis veiksmų.
Taip pat tiems, kas nori pasikrauti motyvacijos ir energijos veikti.

-

Neverta dalyvauti, jei manai, kad Tavo sėkmės ar nesėkmės yra kitų žmonių kaltė arba nuopelnas. Vebinaras skirtas Tiems, kas tiki, jog gali kurti savo gyvenimą patys.

DALYVAVIMAS NEMOKAMAS

INFORMACIJA APIE VEBINARĄ

  • Data: 2019 lapkričio 27 d. (trečiadienį)
  • Laikas: 20:00 h
  • Trukmė: ~60 min.
  • Kaina: NEMOKAMAI
  • Užsiregistruoti galite iki vebinaro dienos 19:30 val.

REGISTRACIJA Į VEBINARĄ: 7 sėkmės principai (2019-11-27)

 

REGISTRACIJA UŽDARYTA

 

VEBINARĄ VEDA LEKTORIUS - Žilvinas Butkevičius

Verslininkas, investuotojas, lektorius UAB „M Capital” steigėjas ir bendraturtis, taip pat Champion's House sporto klubo bendraturtis ir vadovas, mokymų programos „7 savaičių iššūkis” kūrėjas. Save jis apibūdina, kaip nepataisomą optimistą, tėvą, mylintį vyra ir užkietėjusį adrenalino fanatiką. Žilvinas finansų srityje dirba nuo 2006 metų, tad turi sukaupęs ilgametę patirtį asmeninių finansų valdyme, investavime ir pasyvių pajamų kūrime. Šia patirtimi dalinasi ne tik seminaruose, bet yra išleidęs ir knygą "Finansinės Sėkmės Formulė". Seminaro dalyviai Žilviną apibūdina kaip lektorių, kuris ne tik dalinasi vertingais patarimais, bet ir motyvuoja bei įkvepia siekti savo tikslų.

Vebinarą organizuoja

M CAPITAL komanda – tai savo veiklą mylinčių jaunų ir veržlių verslininkų kolektyvas, susivienijęs tam, kad savo patirtį, įgūdžius ir pasaulėžiūrą panaudotų svajones turinčių žmonių motyvacijos stiprinimui.

Savo patirtimi nuoširdžiai dalinamės atvirųjų seminarų metu visoje Lietuvoje ir kiekvieną norintįjį supažindiname su asmeninių finansų valdymo subtilybėmis.

Mums svarbiausia – atvirumas, profesionalumas, pozityvumas. Šiomis savybėmis užkrečiame ir seminarų dalyvius – negatyvias emocijas keičiame pozityviu požiūriu į gyvenimą, surandame atsakymus į ramybės neduodančius klausimus, motyvuojame žengti pirmuosius žingsnius pokyčių ir realių rezultatų link, bei pastebėti ir išnaudoti galimybes.

TURITE KLAUSIMŲ?

El. paštas

info@mcapital.lt

Telefonas

+370 659 98 858

Mūsų biurai

Vilniuje – Vytenio g. 4,
Kaune – Vytauto pr. 32,
Klaipėdoje – Minijos g. 19. 

Privatumo politika
Bilietų pirkimo taisyklės

SUŽINOKITE APIE SEMINARUS BEI VEBINARUS PIRMIEJI!

Palaukite...

Ačiū! Jūs sėkmingai užsiprenumeravote „M Capital" naujienas.