Ar žinojote, kad:

 • Tik 1 iš 4 imančių būsto kreditą aplanko daugiau nei 3 bankus?
 • Bankas, kaip sankciją, gali taikyti net 1% maržos padidinimą, jei pradelsite mokėjimus, kas jums gali kainuoti daugiau nei 10 000 eurų?

DALYVAVIMAS NEMOKAMAS

Apie ką bus kalbama vebinare?

Būsto įsigijimas yra vienas svarbiausių bei brangiausių pirkinių gyvenime. Konsultuojant apie finansus, mokesčių optimizavimą ir būsto paskolas jau daugiau nei 10 metų lengva pastebėti, kad renkantis būsto paskolą, žmonių klaidos kartojasi. Blogiausia, kad kai kurios jų kainuoja dešimtis tūkstančių. Žmonės pasiėmę kreditą vien palūkanų bankui gali sumokėti daugiau nei pusę būsto vertės.
 
Žinant subtilybes ir idėjus šiek tiek pastangų galima ne tik sutaupyti, bet ir jaustis užtikrintai viso proceso metu.
 
Vebinare:
 • Kaip optimizuoti mokesčių lengvatas turint būsto paskolą?
 • Koks pasiruošimas būsto kreditui dažniausiai praleidžiamas?
 • Ką sunkiausia išsiaiškinti imant paskolą būstui?
 • Ką gali suteikti grąžinimo strategija ir kaip ją susikurti?
 • Klausimų/atsakymų sesija.
Lektorius vebinaro metu pasidalins tiek konsultavimo, tiek savo asmenine, kurią sukaupė dirbdamas finansų srityje. Apžvelgsime pagrindines klaidas, kurias daro daugelis žmonių imdami būsto kreditą ir derėdamiesi dėl būsto kredito sąlygų su bankais.

DALYVAVIMAS NEMOKAMAS

Kam skirtas šis vebinaras?

A

Planuojantiems imti būsto kreditą ir norintiems išvengti brangių klaidų

B

Jau turintiems būsto kreditą ir  norintiems sutaupyti

C

Besidomintiems būsto kreditų rinka ir jos subtilybėmis

 

DALYVAVIMAS NEMOKAMAS

INFORMACIJA APIE VEBINARĄ

 • Data: 2019 kovo 26 d. (antradienį)
 • Laikas: 19:30 h
 • Trukmė: ~80-90 min.
 • Kaina: NEMOKAMAI
 • Užsiregistruoti galite iki vebinaro dienos 19:00 val.

VEBINARĄ VEDA LEKTORIUS - Arnas Markevičius

Profesionalus lektorius, verslininkas, kurio komentarus finansų temomis publikuoja LRT, Verslo žinios, delfi.lt15min.lt.
Arnas jau daugiau nei 10 metų konsultuoja klientus finansų klausimais, tad puikiai pažįsta jų poreikius. Seminarų dalyviai labiausiai vertina Arno gebėjimą sudėtingas finansų valdymo detales perteikti paprasta, suprantama ir įdomia kalba.
Būsto kreditas – įsipareigojimas keliasdešimčiai metų, kuriame daugelį aspektų renkatės patys. Iš praktikos žinau, kad dauguma nesidominčių, neišvengia klaidingų pasirinkimų, kainuojančių dideles pinigų sumas. Žinodami, kaip ruoštis ir valdyti būsto paskolą, kaip rinktis finansinius įrankius ir išnaudoti mokesčių lengvatas, išsaugosite tūkstančius eurų ir būsite finansiškai saugūs.“ – sako Arnas.

REGISTRACIJA Į VEBINARĄ: 5 dažniausios, brangiai kainuojančios klaidos, imant būsto kreditą

REGISTRACIJA UŽDARYTA

 

Nori pasikonsultuoti?

Reikia pagalbos būsto kredito klausimais? Pristatome sertifikuotus būsto kredito konsultantus. Juos sutiksi seminare, o kontaktus gali rasti šiame puslapyje»

Vebinarą organizuoja

M CAPITAL komanda – tai savo veiklą mylinčių jaunų ir veržlių verslininkų kolektyvas, susivienijęs tam, kad savo patirtį, įgūdžius ir pasaulėžiūrą panaudotų svajones turinčių žmonių motyvacijos stiprinimui.

Savo patirtimi nuoširdžiai dalinamės atvirųjų seminarų metu visoje Lietuvoje ir kiekvieną norintįjį supažindiname su asmeninių finansų valdymo subtilybėmis.

Mums svarbiausia – atvirumas, profesionalumas, pozityvumas. Šiomis savybėmis užkrečiame ir seminarų dalyvius – negatyvias emocijas keičiame pozityviu požiūriu į gyvenimą, surandame atsakymus į ramybės neduodančius klausimus, motyvuojame žengti pirmuosius žingsnius pokyčių ir realių rezultatų link, bei pastebėti ir išnaudoti galimybes.

TURITE KLAUSIMŲ?

El. paštas

info@mcapital.lt

Telefonas

+370 659 98 858

Mūsų biurai

Vilniuje – Vytenio g. 4,
Kaune – Vytauto pr. 32,
Klaipėdoje – Minijos g. 19. 

Privatumo politika
Bilietų pirkimo taisyklės

SUŽINOKITE APIE SEMINARUS BEI VEBINARUS PIRMIEJI!

Palaukite...

Ačiū! Jūs sėkmingai užsiprenumeravote „M Capital" naujienas.