Poros finansų valdymas – darnus ir užtikrintas gyvenimas

Seminaras

Poros finansų valdymas – darnus ir užtikrintas gyvenimas

Seminaras

Aprašymas

Dažnai atrodo, kad aplink mus – visos poros laimingos. Atsidarius Instagramą, Facebooką, regis, visi šypsosi, džiaugiasi gyvenimu, šiltai bendrauja. Bet ne visada tai atspindi realybę, kurioje, kaip sakoma, pasitaiko visko. Ir tai – normalu. Net tvirčiausios poros ne visada dėl visko sutaria. Bet ar žinot, dėl ko jos dažniausiai nesutaria?

Apklausos rodo, jog viena dažniausių nesutarimų poroje priežasčių yra finansai. Kad jų išvengtume, tėra vienas būdas – reikia kalbėtis, užduoti vienas kitam net labai nepatogius klausimus. Nustebtumėt, kiek daug naujo taip galima sužinoti apie savo antrąją pusę. Dar svarbiau, kiek daug iš pažiūros su pinigais net nesusijusių(!) pykčių tai padeda išvengti. O svarbiausia, kaip stipriai tai leidžia pakelti savo santykius į kitą lygį ir, užuot į priekį judėjus lėtai, individualiai, KARTU kur kas greičiau ir efektyviau pasiekti bendrų finansinių tikslų, stiprėti kaip pora.

Kviečiam skirti šiek tiek savo poros laiko seminarui, kuriame ne tik išdrįsim užduoti vienas kitam tinkamus klausimus, išaiškinsim poreikius, nusistatysim taisykles, susidarysim planą ir atrasim praktinius įrankius, bet ir išgirsim paties lektoriaus, finansų temomis kasmet konsultuojančio šimtus porų, istoriją apie tai, kaip jis nusipirko motociklą (ir kaip į tai reagavo žmona). O kad išgirstume abi šios istorijos puses, lektorius pažadėjo pamėginti pakviesti ir pakalbinti pačią žmoną Simoną. Atvirai apie tikrus pokyčius, pinigus, praktinius įrankius, sąskaitas ir nepatogius klausimus pasikalbam seminare!

APIE KĄ KALBĖSIME:

Lektorius Gediminas kviečia į seminarą

 • Meilė ir pinigai: kokią įtaką finansų valdymas poroje daro santykių kokybei?
 • Kokius klausimus turime vienas kitam užduoti?
 • 4 skirtingus principus, valdant pinigus poroje
 • Kaip sukurti abiem tinkančias finansų valdymo poroje taisykles?
 • Praktiški įrankiai poros pinigų valdymui (banko sąskaitos, platformos ir kt.)
 • Ko man reikia: praktika pagal 6 bazinius emocinius poreikius
 • Pirmieji žingsniai, kad tarpusavio santykius pakeltume į kitą lygmenį

5 priežastys, kodėl verta dalyvauti:

1
PRAKTINIAI ĮRANKIAI

Dalyviai gaus ne tik praktinių patarimų, bet ir įrankių, kurie padės geriau kartu valdyti biudžetą poroje.

2
PATIRTIS

Gediminas yra stiprus ekspertas draudimo, biudžeto sudarymo, kreditų, investicinio portfelio formavimo ir mokesčių optimizavimo temose. Tačiau, kaip pats pabrėžia, didžiausią pasitenkinimą jam suteikia porų finansų valdymo tema, nes tai smarkiai pakeitė tiek jo paties, tiek daugybės konsultuotų porų santykius.

3
TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA

Seminaras bus transliuojamas internetu tiesiogiai. Todėl galėsite dalyvauti iš bet kurios pasaulio vietos ir užduoti lektoriui rūpimus klausimus.

4
ĮRAŠAS

Nors seminaras vyks tiesiogiai, jo transliacija bus įrašinėjama. Dalyviai, kurie norės dar sykį peržiūrėti seminarą, tą padaryti neribotą kartų skaičių galės dar 4 dienas po transliacijos.

5
DOVANA

Seminaro dalyviams dovanojame 1 val. edukacinę konsultaciją pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Temų pasirinkimus ir registracijos formą gausite el. paštu po seminaro; konsultantas su jumis susisieks nurodytu telefonu.

KĄ IŠSINEŠITE:

 • Sužinosite, kaip geriausia poroje kalbėtis apie pinigus

 • Išsiaiškinsite, kokie finansiniai klausimai svarbiausi jums ir jūsų antrai pusei

 • Atrasite, kuris pinigų valdymo principas tinkamiausias jūsų porai

 • Išmoksite, kaip nusistatyti abiem priimtinas biudžeto valdymo taisykles

 • Atliksite praktiką, padėsiančią suprasti, kokie yra jūsų emociniai poreikiai ir kaip jie susiję su finansais

 • Išgirsite, kokius veiksmus galite atlikti ir įrankius išbandyti jau šiandien, kad kartu kurtumėte savo finansinę gerovę

Informacija

 • Užsiregistruoti dalyvauti seminare galite iki seminaro dienos, 17 val.
 • Seminaras bus transliuojamas internetu tiesiogiai.
 • Seminaras truks ~1,5 val. Rekomenduojame turėti užrašus pasižymėti naudingai informacijai.
 • Likus 1 val. iki seminaro pradžios el. paštu bei SMS žinute gausite seminaro tiesioginės transliacijos nuorodą. Kaip papildomą vertę kitą dieną gausite seminaro transliacijos įrašo nuorodą. Ji galios 4 dienas, per kurias galėsite peržiūrėti seminaro įrašą neribotą kartų skaičių. Dėl šios priežasties seminaras bus įrašinėjamas. Jeigu naudosite vaizdo kamerą, būsite matomi kitiems bilietus įsigijusiems dalyviams.
 • DOVANA: seminaro dalyviams dovanojame 1 val. trukmės edukacinę konsultaciją pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Temų pasirinkimus ir registracijos formą gausite el. paštu po seminaro; konsultantas su jumis susieks nurodytu telefonu. Atkreipiame dėmesį, jog asmeninių finansų konsultantai nekonsultuoja būsto kredito temomis. Norintiems konsultuotis dėl būsto kredito, rekomenduojame įsigyti mokamą vieno iš sertifikuotų būsto kreditų konsultantų asmeninę konsultaciją.

Bilietai

Kaina - 10 Eur

Spalio 11 d. (antradienis) 18:30 val.

Vieta

INTERNETU

Seminarą veda

Gediminas Kasiliauskas

Daugiau apie lektorių
Pastabos

Likus 1 val. iki seminaro pradžios el. paštu bei SMS žinute gausite seminaro tiesioginės transliacijos nuorodą. Kitą dieną gausite seminaro transliacijos įrašą, kuris galios 4 dienas.

Bilietas (-ai)

Pirkti bilietą