Ką sužinosite seminaro metu?

  • Finansų valdymo strategiją, kuri gerina ne tik finansus, bet ir santykius
  • Kaip finansų valdymas susijęs su poros emocijomis
  • Kokias problemas poroje iššaukia finansų nevaldymas arba pasirinkta netinkama strategija
  • Emocinius poros poreikius
  • Kaip susiplanuoti poros trumpalaikius ir finansinius tikslus
  • Efektyvius sprendimus, kurie užtikrins darnų poros finansų valdymą

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS

Ar pinigai Jūsų poroje - tema dažniau atnešanti džiaugsmą ar kivirčus?

Ne paslaptis, kad suvaldyti vieno asmens finansus dažnai tampa tikru iššūkiu. Tačiau suvaldyti dviejų žmonių pajamas, išlaidas ir interesus – rimtas išbandymas ilgai puoselėtiems poros santykiams. Ekonomika – neromantiškas mokslas ir jei poroje nenusimatysite taisyklių, užprogramuotas konfliktas gali kilti bet kada. Todėl seminaro autorius Žilvinas Butkevičius pasidalins savo patirtimi, kuri padėjo atrasti darną poros finansuose ir užkirto kelią net menkiausiems barniams.

Seminaro metu sužinosite ne tik efektyvią strategiją, bet ir priežastis kodėl reikėtų jos laikytis, kokias pasekmės poros santykiams ir finansams atneša jos laikymasis.

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS

Kam skirtas šis seminaras?

A

Gyvenantiems poroje ir norintiems išvengti konfliktų

B

Norintiems sužinoti, kaip efektyviai tvarkyti poros finansus

C

Poroms norinčioms geriau suprasti vienas kito poreikius

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS

SEMINARO DALYVIŲ ATSILIEPIMAI

Prieš pradedant gyventi kartu ieškojome sprendimo kaip valdyti savo finansus, galvojome rinktis tradicinį variantą – aš moku už butą, tu perki maistą. Kaip ir logiška strategija, bet tada klausimas – kaip keliaujam? Iš kokių pinigų perkam didesnius pirkinius ir panašiai... Labai džiaugiuosi, kad nepasirinkom šios strategijos ir apsilankėm šiame seminare, kur gavome aiškiai, konkrečią ir patirtimi pagrįstą strategiją, kuri į mūsų poros finansus įvedė aiškias taisykles."

Seminaro dalyvė Laura

Kas veda seminarą?

Seminarą veda – Žilvinas Butkevičius, dviejų nuostabių vaikų tėvas ir mylinčios bei mylimos žmonos Ievos vyras.

Žilvino Butkevičiaus žmona Ieva sako:
Kol nebuvo aiškaus plano kuris nors visada jausdavosi negerai. Man nepatogu prašyt pinigų, kurių nelieka asmeniniams poreikiams, nes mano pinigus „suvalgom“. Žilvinas visada mokėdavo už butą, o kai norėdavom keliauti, nebuvo aišku iš kokių pinigų, ar čia per pusę ar čia kaip... Kai atsirado vaikas, išlaidos padidėjo, o mano pajamos sumažėjo. Dėl to, jaučiausi dar blogiau, apėmė nuolatinis nerimas ir galvojimas kaip užsidirbti, nes vyrui užtenka viskam, o man kažkodėl ne. Kai galų gale pradėjom taikyti naują finansų valdymų strategiją iš pradžių buvo baisu, kad vėl kažkur pradės trūkti pinigų, bet dabar neįsivaizduoju kaip gyvenom anksčiau! Šiandien savo asmeninėms išlaidoms turiu daugiau pinigų nei ankščiau ir nereikia galvoti kurį mėnesį galėsiu nueiti į kirpyklą... Taip pat su šia strategija keliones ir pramogas planuoti lengviau, nes visiems aišku kiek ir kam galima išleisti.

Apie naujas datas žinių laukite jau netrukus!

Seminarą organizuoja:

M CAPITAL kompanija – tai edukacija finansų temomis ir žinios, padedančios priimti tvarius finansinius sprendimus ir jaustis saugiai dėl ateities. Daugiau kaip dešimtmetį kompanijai atstovaujantys finansų konsultantai edukuoja Lietuvos žmones įvairiomis finansinio raštingumo temomis per seminarus, asmenines konsultacijas, naudingą turinį ir padeda planuotis finansus, susidaryti šeimos biudžeto valdymo ir taupymo, pinigų kaupimo ir įdarbinimo strategijas.

TURITE KLAUSIMŲ?

El. paštas

info@mcapital.lt

Telefonas

+370 659 98 858

Mūsų biurai

Vilniuje – Vytenio g. 4,
Kaune – Vytauto pr. 32,
Klaipėdoje – Herkaus Manto g. 22. 

Privatumo politika
Bilietų pirkimo taisyklės