Seminaro metu sužinosite:

  • Kaip skirstyti pinigus;
  • Kaip atsidėti pinigus nemažinant poreikių;
  • Skirtingus pinigų įdarbinimo būdus, tiek visiškai saugius, tiek rizikingus;
  • Kaip užsitikrinti finansinį saugumą;
  • Kodėl vieniems žmonėms nuolatos trūksta pinigų, o kiti visada jų turi;
  • Įpročius vedančius į turtėjimą arba į skurdą;
  • Daug kitų naudingų patarimų bei gausite atsakymus į savo klausimus;
  • Strategiją, kaip užtikrinti, kad visada turėsite pinigų.

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS

Apie ką bus kalbama seminare?

Šiame seminare jūs išgirsite:

Apie pinigus ir finansų valdymą manęs, o turbūt ir Tavęs, nemokė nei mokykloje, nei universitete. Lietuvoje apie tai edukacijos praktiškai nėra, o juk su pinigais mes susiduriame KIEKVIENĄ dieną! Visi žmonės nori būti turtingi, finansiškai laisvi, bet dažnai pamiršta, kad vien uždirbti pinigus nepakanka, juos reikia mokėti ir įdarbinti. Ar tam reikalingos kosminės pinigų sumos? Tikrai ne! Tam, kad pradėtum, pilnai pakanka ir 30-100 eur per mėnesį. Svarbu nuo kažko pradėti  ir ugdytis tinkamus įpročius, apie ką irgi kalbėsiu seminare, nes kasdien konsultuodamas žmones pastebėjau, jeigu žmogus nesusitvarko su 500 eurų, kad ir kaip keistai atrodo jis tikrai nesusitvarkys ir su 5000 eurų. 

 Šiandien finansų sferoje esu profesionalas ir puikiai moku valdyti, skirstyti, atsidėti ir investuoti pinigus. Ilgus metus mokiausi iš įvairių Lietuvos ir užsienio ekspertų, taikiau įvairius metodus, klydau ir taikiau toliau, kol atsirinkau tai, kas puikiai veikia Lietuvoje. Viską išbandžiau asmeniškai ir pritaikiau savo finansuose ir noriu nuoširdžiai pasidalinti tuo su TAVIM.  Šiame seminare nesidalinsiu tiesiog perskaityta teorija. Tai bus realūs patarimai iš praktinės patirties su praktiniais pavyzdžiais KAS VEIKIA, kad jau sekančią dieną pilnai galėtum imtis veiksmų. Taigi, jeigu nori jaustis užtikrintai, kad visada turėsi pinigų  nesvarbu kas ir kada nutiktų Tavo gyvenime, susitinkam seminare!  

Vis dar kyla klausimas AR VERTA? BONUSAS: po seminaro suteiksiu NEMOKAMĄ pirmą asmeninę konsultaciją asmeninei situacijai apžvelgti su konkrečiais patarimais tam, kad iš tiesų imtumeisi veiksmų!

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS

Kam skirtas šis seminaras?

Į šį seminarą verta ateiti jei:

A

Norite turėti daugiau pinigų ir
džiaugtis juos leisdami

B

Norite jaustis finansiškai
saugūs

C

Norite sustiprinti santykius
su antrąja puse

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS

SEMINARO DALYVIŲ ATSILIEPIMAI

Artimiausi seminarai:

Rugpjūčio 10 d. **TRANSLIACIJA INTERNETU** Lektorius: Gintaras Pociūnas

Seminarą organizuoja:

M CAPITAL komanda – tai savo veiklą mylinčių jaunų ir veržlių verslininkų kolektyvas, susivienijęs tam, kad savo patirtį, įgūdžius ir pasaulėžiūrą panaudotų svajones turinčių žmonių motyvacijos stiprinimui.

Savo patirtimi nuoširdžiai dalinamės atvirųjų seminarų metu visoje Lietuvoje ir kiekvieną norintįjį supažindiname su asmeninių finansų valdymo subtilybėmis.                                                                       

Mums svarbiausia – atvirumas, profesionalumas, pozityvumas. Šiomis savybėmis užkrečiame ir seminarų dalyvius – negatyvias emocijas keičiame pozityviu požiūriu į gyvenimą, surandame atsakymus į ramybės neduodančius klausimus, motyvuojame žengti pirmuosius žingsnius pokyčių ir realių rezultatų link, bei pastebėti ir išnaudoti galimybes.

TURITE KLAUSIMŲ?

El. paštas

info@mcapital.lt

Telefonas

+370 659 98 858

Mūsų biurai

Vilniuje – Vytenio g. 4,
Kaune – Vytauto pr. 32,
Klaipėdoje – Herkaus Manto g. 22. 

Privatumo politika
Bilietų pirkimo taisyklės

SUŽINOKITE APIE SEMINARUS BEI VEBINARUS PIRMIEJI!

Palaukite...

Ačiū! Jūs sėkmingai užsiprenumeravote „M Capital" naujienas.