Paprastai apie pajamas, mokesčius ir lengvatas

Seminaras

Paprastai apie pajamas, mokesčius ir lengvatas

Seminaras

Aprašymas

Kiekvienas už dirbamus darbus gaunam atlygį. Bet tiksliai įvardyti, kiek iš uždirbtų/gautų pajamų liks po mokesčių, kokie mokesčiai kokią paskirtį turi ir kada yra svarbūs, gali ne visi. O to reikia tikrai ne vien bendram supratimui.

Mokesčių išmanymas dažnai yra lemiamas veiksnys ir renkantis pajamų gavimo formą – ar eisim dirbti samdomo darbo, užsiimsim individualia veikla, išsiimsim verslo liudijimą, steigsim mažąją bendriją, pasirašysim autorinę ar vienkartinę paslaugų teikimo sutartį ir kt. O gal norėsim derinti keletą formų? Be išmanymo geriausią sprendimą rasti gali būti nelengva.

Investuojame arba norime pradėti tą daryti, bet kyla daugybė klausimų apie tai, kada ir kokius mokesčius reikės mokėti ir kaip teisingai užpildyti deklaracijas? Investavimo įrankių daug, bet jų apmokestinimas painus ir skirtingas (pavyzdžiui, kriptovaliutoms). Investicijų pelno apmokestinimo išmanymas padės pasirinkti investicinius įrankius.

Dar turimos žinios gali padėti maksimaliai išnaudoti visas galimas mokestines lengvatas. Tik ar žinom, kokios tam taikomos sąlygos, į ką atkreipti dėmesį? Arba kas keisis kitais metais ir kaip tie pokyčiai atsispindės mūsų mokamuose mokesčiuose? Apie tai (ir dar daugiau) kviečiam pasikalbėti seminare!

 

SVARBU: šis seminaras organizuojamas du kartus per metus. Rudenį jo metu didesnis dėmesys skiriamas maksimaliam mokesčių lengvatų išnaudojimui ir būsimų mokestinės aplinkos pokyčių aptarimui. Pavasarį daugiau dėmesio skiriama pajamų ir investicijų deklaravimui. Šio seminaro informacija yra nuolat atnaujinama. Nepraleiskite progos sužinoti naujienas apie mokestinę aplinką, kad gebėtumėte priimti informuotus finansinius sprendimus.

Lektorės žinutė seminaro dalyviams

Seminare aptarsime:

 • Pajamų gavimo formos (DU, IDV, verslo liudijimo, MB ir kt.)

 • Pagrindiniai mokesčiai ir jų esmė žmonių kalba (GPM, PSD, VSD)

 • Mokesčiai ir socialinės garantijos: kaip jie susiję?

 • Socialinės garantijos: kada jas turime, o kada ne? („atostoginiai“, „biuletenis“, darbo stažas ir pensijos vienetai, motinystės/tėvystės išmokos, nedarbo pašalpa)

 • Pajamų apmokestinimo skirtumai. Kuri veiklos rūšis „brangiausia“?

 • Mokesčių lengvatos: kam ir kaip galioja, į ką atkreipti dėmesį?

 • Mokesčių deklaravimas ir NPD. Kodėl kartais po mokesčių deklaracijos mums grąžina pinigų, o kartais – reikia sumokėti?

 • Investicijų (įsk. kriptovaliutas) deklaravimas ir apmokestinimas

6 priežastys, kodėl verta dalyvauti:

1
PATIRTIS

Seminaro lektorė yra praktiškai išbandžiusi bene visas pajamų gavimo formas – yra buvusi samdoma darbuotoja, dirbusi pagal autorines sutartis, užsiima individualia veikla, investuoja, turi verslą. Daugiau negu 15 metų domisi asmeninių finansų valdymu, gilinasi į įvairių veiklos formų mokesčius, stebi pokyčius ir atsakinėja į klausimus, dalinasi savo žiniomis su kitais.

2
PAPRASTA KALBA

Milana tiki, kad apie viską, net mokesčius, galima kalbėti paprastai, praktiškai, suprantamai. Todėl šitą iš pažiūros sudėtingą temą ir visus niuansus gali paaiškinti paprastais žodžiais. Kitaip tariant, moka išversti tai, kas rašoma valstybinių įstaigų puslapiuose, suprantamai kiekvienam.

3
PRAKTINĖ NAUDA

Lektorė siekia, kad žmonės galėtų priimti informuotą sprendimą ir sumokėti tiek mokesčių, kiek reikia, norint pasiekti savo tikslus, o dalį sumokėtų mokesčių galėtų susigrąžinti. Svarbu žinoti, ką reikia žinoti.

4
TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA

Seminaras bus transliuojamas internetu tiesiogiai. Todėl galėsite dalyvauti iš bet kurios pasaulio vietos ir užduoti lektorei rūpimus klausimus.

5
ĮRAŠAS

Nors seminaras vyks tiesiogiai, jo transliacija bus įrašinėjama. Dalyviai, kurie norės dar sykį peržiūrėti seminarą, tą padaryti neribotą kartų skaičių galės dar 4 dienas po transliacijos.

6
DOVANA

Seminaro dalyviams dovanojame 1 val. edukacinę konsultaciją pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Temų pasirinkimus ir registracijos formą gausite el. paštu po seminaro; konsultantas su jumis susisieks nurodytu telefonu.

Informacija

 • Užsiregistruoti dalyvauti seminare galite iki seminaro dienos, 17 val.
 • Seminaras bus transliuojamas internetu tiesiogiai.
 • Seminaras truks ~1,5 val. Rekomenduojame turėti užrašus pasižymėti naudingai informacijai.
 • Likus 1 val. iki seminaro pradžios el. paštu bei SMS žinute gausite seminaro tiesioginės transliacijos nuorodą. Kaip papildomą vertę kitą dieną gausite seminaro transliacijos įrašo nuorodą. Ji galios 4 dienas, per kurias galėsite peržiūrėti seminaro įrašą neribotą kartų skaičių. Dėl šios priežasties seminaras bus įrašinėjamas. Jeigu naudosite vaizdo kamerą, būsite matomi kitiems bilietus įsigijusiems dalyviams.
 • DOVANA: seminaro dalyviams dovanojame 1 val. trukmės edukacinę konsultaciją pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Temų pasirinkimus ir registracijos formą gausite el. paštu po seminaro; konsultantas su jumis susieks nurodytu telefonu. Atkreipiame dėmesį, jog asmeninių finansų konsultantai nekonsultuoja būsto kredito temomis. Norintiems konsultuotis dėl būsto kredito, rekomenduojame įsigyti mokamą vieno iš sertifikuotų būsto kreditų konsultantų asmeninę konsultaciją.

Bilietai

Kaina - 12.99 Eur

Lapkričio 14 d. (antradienis) 18:30 val.

Vieta

INTERNETU

Seminarą veda

Milana Jonikienė

Daugiau apie lektorių
Pastabos

Likus 1 val. iki seminaro pradžios el. paštu bei SMS žinute gausite seminaro tiesioginės transliacijos nuorodą. Kitą dieną gausite seminaro transliacijos įrašą, kuris galios 4 dienas.

Bilietas (-ai)

Pirkti bilietą