Kaupiamasis gyvybės draudimas: ar tai man?

ONLINE SEMINARAS

Apie kaupiamajį gyvybės draudimą paprastai

Seminaro įrašo nuorodą gausite iš karto po registracijos

Kaupiamasis gyvybės draudimas: ar tai man?

ONLINE SEMINARAS

Apie kaupiamajį gyvybės draudimą paprastai

Seminaro įrašo nuorodą gausite iš karto po registracijos

Aprašymas

Daugelis manom, kad blogi dalykai „jau mums tai tikrai niekada nenutiks“. Nustebtumėt, kaip dažnai visgi nutinka. Ir labai dažnai jie blogais tampa tik todėl, kad neturim kapitalo, kuris galėtų išspręsti dėl to kylančias problemas.

 

Išskyrėm 3 blogiausius ir dažniausiai pasitaikančius kritinius finansinio gyvenimo scenarijus:

1) skurdi senatvė (net jei iki pensinio amžiaus gyventa gerai),

2) nelaimingas atsitikimas/ trauma (kai pasekmėms pašalinti reikia pinigų, o jų neturim pakankamai),

3) kritinė liga/mirtis (kai šeima lieka be pajamų, o šalia psichologinio sunkumo dar reikia galvoti apie pinigus).

 

Šiame seminare išsamiai papasakosim apie kaupiamąjį gyvybės draudimą (nors patys manom, kad jį reikėtų vadinti gyvenimo draudimu). Nes visi žinom, kad pasirūpinus finansais, minėtos problemos tampa daug lengviau įveikiamos – pinigai nebelemia mūsų gyvenimo kokybės, pasirinkimų, laisvės. Apie šį bazinį finansinį įrankį, jo rūšis ir svarbiausius aspektus savarankiškai priimant sprendimą tokį rinktis arba valdyti jau turint – nemokamame edukaciniame seminare.

SEMINARE APTARSIME:

 • 3 kritinės finansinio gyvenimo situacijos ir pamokos iš realių istorijų

 • Kaupimas ateičiai, neturint specialių žinių ar laiko

 • Kaupiamojo gyvybės draudimo rūšys, skirtumai, privalumai ir trūkumai

 • Iš ko susideda gyvybės draudimo įmokos, kaip jos gali būti padalintos

 • Kaupiamojo gyvybės draudimo kaip įrankio lankstumas, tikėtinas pelnas, galimos apsaugų rūšys

 • Dažniausiai pasitaikančios klaidos, sudarant kaupiamojo gyvybės draudimo sutartis, ir kaip jų išvengti

 • Kaip teisingai pasirinkti konsultantą, kuris rūpinsis jūsų interesais, o ne savo

 • Kaip savarankiškai valdyti jau turimas kaupiamojo gyvybės draudimo sutartis

Kodėl verta dalyvauti:

1
PRAKTINĖS ŽINIOS

Seminaras patiks tiems, kurie nori daugiau sužinoti apie vieną iš bazinių finansinių įrankių - kaupiamuosius gyvybės draudimus. Jis bus naudingas jau turintiems draudimo sutartis arba svarstantiems, ar verta tokias turėti.

2
KONCENTRUOTA INFORMACIJA

Seminaro lektorius paprastai paaiškins apie šių įrankių prasmę, rūšis, privalumus ir trūkumus. Pamokys, į ką atkreipti dėmesį renkantis ir kaip įsivertinti, ar turimos sutartys geriausios jūsų poreikiams ir galimybėms.

3
SEMINARO PERŽIŪRA JUMS PATOGIU METU

Iš karto po registracijos gausite seminaro video nuorodą, taigi seminarą galėsite peržiūrėti Jums patogiu metu neribotą kartų skaičių.

4
DOVANA

Seminaro dalyviams dovanojame 1 val. edukacinę konsultaciją pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Temų pasirinkimus ir registracijos formą gausite el. paštu; konsultantas su jumis susisieks nurodytu telefonu.

Informacija

 • Tai yra seminaro įrašas, kurį galėsite peržiūrėti Jums patogiu metu neribotą kartų skaičių. Nuorodą gausite el. paštu iš karto po registracijos.
 • Seminaras trunka ~1 val. Rekomenduojame turėti užrašus pasižymėti naudingai informacijai.
 • DOVANA: seminaro dalyviams dovanojame 1 val. trukmės edukacinę konsultaciją pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Temų pasirinkimus ir registracijos formą gausite el. paštu; konsultantas su jumis susisieks nurodytu telefonu. Atkreipiame dėmesį, jog asmeninių finansų konsultantai nekonsultuoja būsto kredito temomis. Norintiems konsultuotis dėl būsto kredito, rekomenduojame įsigyti mokamą vieno iš sertifikuotų būsto kreditų konsultantų asmeninę konsultaciją.

Bilietai

NEMOKAMAI

Seminaro įrašas

Vieta

Internetu

Seminarą veda

Nerijus Murauskas

Daugiau apie lektorių
Pastabos

Tai yra seminaro įrašas, kurį galėsite peržiūrėti Jums patogiu metu neribotą kartų skaičių. Nuorodą gausite el. paštu iš karto po registracijos.

Lektorius

Nerijus Murauskas

Nerijus – nuoseklių asmeninių pokyčių lyderis. Pinigų valdymu domisi nuo 17 metų. Kompetencijas nuolat kelia Lietuvoje ir užsienyje rengiamuose mokymuose bei seminaruose. Individualiai mokosi pas vieną geriausių pasaulyje finansų srities profesionalų – James Heidema (Kanada). Seminarų dalyviai Nerijų apibūdina kaip lektorių, kuris yra motyvuojantis, konkretus, nuoširdus bei aiškiai ir įdomiai gebantis perteikti informaciją. Todėl dalyviams išsikelti finansinius tikslus, suprasti nuostatas apie pinigus ir sustyguoti finansinę tvarką šeimoje bus lengva! Daugiau apie lektorių…