Pristatymo metu išgirsite

 • Kokią Lietuvos visuomenės problemą sprendžiame?
 • Kokius įrankius naudojame tai problemai spręsti?
 • Lietuvos rinka: tendencijos ir perspektyvos;
 • Verslo modelis: pirkimas per edukaciją;
 • Uždarbio sistema: ką galiu pasiekti?
 • Mokymų sistema: kaip kiekvienas gali veikti su M Capital sėkmingai?
 • M Capital partnerių patirtys. Lektorius tiesioginio eterio metu pakalbins net 5 kompanijoje dirbančius kolegas bei CEO Gintę Leksienę. Klausimus jiems galėsite užduoti ir Jūs.

Tavo galimybės su M Capital

BŪK POKYČIU
Nieko nėra geriau, kaip užsiimti prasminga veikla, padėti žmonėms. Kasdien keliamės su misija auginti žmonių finansinį raštingumą, edukuoti, padėti jiems keisti savo įpročius ir nuostatas, valdyti pinigus, kurtis finansinę gerovę. Prisidėk!

ATRASK SAVE
Išmokti klausytis žmonių, padėti ir patarti, vesti mokymus ar seminarus, burti savo komandą ir vadovauti, tobulinti bendravimo, viešojo kalbėjimo, verslumo įgūdžius ir žinias apie finansus, pinigų įdarbinimą. Čia galėsi išmėginti viską. Priimk sprendimą!

ATRASK SAVO BALANSĄ
Tavo veikla privalo atitikti Tavo gyvenimo stilių. Laisvė pasirinkti kada, kiek ir su kuo dirbti, padeda atrasti balansą. Subalansuotas ir laimingas Tu = laimingi Mes, nes esame viena šeima!

BŪK AUTENTIŠKAS
Kiekvienas esame unikalus. Mokydamiesi vieni iš kitų čia kartu augame, įgyvendiname naujas idėjas, tobuliname procesus, tampame efektyvesni, pasiekiame išskirtinių rezultatų. Pateksi į iš tikrųjų kitokią bendruomenę. Praturtink save ir mus!

TOBULĖK
Tave sups žmonės, kurie gyvena nuolatiniame tobulėjime ir augime, kurie nori eiti į priekį, visuomet mokosi, siekia savo tikslų, padeda vieni kitiems ir tiki, jog edukacija yra jėga, galinti keisti žmonių gyvenimus. Rinkis žinias!

RUOŠK SVAJONES
Tavo vizualizacijų lentoje (juk žinai, kas tai, ar ne?) ne tik daugės išpildytų troškimų, bet ir atsiras daug naujų. Tu mokysiesi drąsiau svajoti, o mes Tave palaikysime, kol pagaliau patikėsi, jog Tu visa tai turi savyje. Atskleisk savo potencialą!

Daugiau apie tai, ką veikiame ir kuo gyvename - skiltyje APIE MUS.

Šiame pristatyme verta dalyvauti jei:

A

Norite dirbti sau ir užsitikrinti finansinį saugumą

B

Ieškote papildomo arba pagrindinio pajamų šaltinio

C

Esate pasiryžę siekti savo svajonių

M Capital partnerių sėkmės istorijos

INFORMACIJA APIE PRISTATYMĄ

 • Data: 2021 lapkričio 24 d. (trečiadienį)
 • Laikas: 18:30 val.
 • Užsiregistruoti į pristatymą galite iki 17 val.
 • Pristatymas vyks internetu.
 • Likus 1 val. iki seminaro pradžios el. paštu bei SMS žinute gausite seminaro tiesioginės transliacijos nuorodą. Kitą rytą gausite galimybę per 4 dienas pakartotinai peržiūrėti transliacijos įrašą (iki 2021-11-28 23:59 val.). Dėl šios priežasties seminaras bus įrašinėjamas. Naudodami vaizdo kamerą būsite matomi kitiems bilietus įsigijusiems dalyviams.
 • Dalyvavimas NEMOKAMAS.

REGISTRACIJA į Karjeros ir galimybių su „M Capital" pristatymą internetu (2021-11-24)Pristatymą veda

  Vytautas Jančiauskas

Daugelis Vytautą pažįsta kaip seminarų lektorių ir knygos  „Apie Santykius kitaip“ autorių, tačiau nedaug kas žino, jog jis taip pat yra licencijuotas investicijų konsultantas ir dienomis padeda žmonėms susidėlioti turtėjimo strategijas. Anot Vytauto, kaip santykiuose, taip ir kalbant apie pinigus galioja tos pačios taisyklės: juk negali pasamdyti  „meilužio“ , kad sutvarkytų santykių problemas. Taip ir finansais domėtis turime kiekvienas asmeniškai.  „Jei neturtėji tu, tavo sąskaita turtėja kiti“ , - primena Vytautas.

Psichologija, asmeninis produktyvumas, pardavimai ir investavimas - tai temos, kurioms Vytautas skiria daugiausiai laiko, energijos ir finansų, kad galėtų dalintis gerosiomis praktikomis su žmonėmis, kurie nori augti ir tobulėti.

 

TURITE KLAUSIMŲ?

El. paštas

info@mcapital.lt

Telefonas

+370 659 98 858

Mūsų biurai

Vilniuje – Vytenio g. 4,
Kaune – Vytauto pr. 32,
Klaipėdoje – Herkaus Manto g. 22. 

Privatumo politika
Bilietų pirkimo taisyklės