Kaip žinome, moterys ir vyrai yra skirtingi. Ne tik fiziologiškai. Prieš tai nujautusios, o atlikusios apklausą įsitikinusios, jog moteris ir vyrus prisijungti prie M Capital dažniausiai motyvuoja skirtingi dalykai, kompanijos moterys suprato: būtina sukurti tik moterims skirtą karjeros pristatymą.

Jei apie karjerą kalba vyrai, savo sėkmės istorijomis dalinasi ir į klausimus atsakinėja vyrai, gali susidaryti įspūdis, kad M Capital – vyrų kompanija vyrams. Tuo tarpu statistika rodo, kad iš 350 su M Capital bendradarbiaujančių partnerių 200 yra vyrai, 150 – moterys. Todėl moterys, pristatydamos savo istorijas, siekia parodyti, jog M Capital gali būti puiki vieta veiklai, karjerai, laisvei – nepriklausomai nuo lyties. 

Vadovaujančias M Capital pozicijas šiandien užima 68% vyrų ir 32% moterų. Tačiau šių moterų istorijos ir pavyzdžiai rodo, jog tereikia šiek tiek daugiau įkvėpimo ir drąsos siekti savo tikslų. Būtent tam moterys ir kviečiamos susitikti – pasikalbėti ne tik apie karjerą, bet ir apsisprendimą bei ryžtą keliaujant savo svajonių gyvenimo link.

Pristatymo metu išgirsite

 • Kodėl moterims svarbu kalbėtis apie karjerą;
 • Kas moterims svarbiausia renkantis veiklą/darbą;
 • M Capital verslo sėkmės formulė;
 • KODĖL, kaip ir ką veikiame;
 • Mokymų ir palaikymo sistema;
 • Uždarbio galimybės ir kaina;
 • M Capital moterų istorijos.

Į šį pristatymą verta ateiti jei

A

Esate moteris, norinti dirbti sau ir užsitikrinti finansinį saugumą

B

Ieškote papildomo arba pagrindinio pajamų šaltinio

C

Esate pasiryžusi siekti savo tikslų ir svajonių

M Capital partnerių sėkmės istorijos

INFORMACIJA APIE PRISTATYMĄ

 • Data: 2021 vasario 18 d. (ketvirtadienį)
 • Laikas: 18:30 - 19:30 val.
 • Registruotis galite iki vasario 18 d. 17:00 val.
 • Pristatymas vyks internetu.
 • Likus 1 val. iki pristatymo pradžios el. paštu bei SMS žinute gausite tiesioginės transliacijos nuorodą. Ji galios 2 dienas po pristatymo, tad jį galėsite peržiūrėti ir vėliau (iki 2021-02-20 23:59 val.) Dėl šios priežasties pristatymas bus įrašinėjamas. Naudodamos vaizdo kamerą būsite matomos kitoms užsiregistravusioms dalyvėms.  
 • Dalyvavimas nemokamas!

REGISTRACIJA į Karjeros ir galimybių su „M Capital" pristatymą moterims internetu (2021-02-18)

REGISTRACIJA UŽDARYTA

 

Pristatymą veda

Giedrė Rentauskienė

Lektorė, trijų vaikų mama, kūrybingai mokanti su pinigais elgtis ne tik savo, bet ir kitų tėvų vaikus kasdienėje veikloje, mokyklose ir stovyklose. Giedrė įsitikinusi, jog per įtraukiančius žaidimus galima su vaikais kalbėtis net tokiomis rimtomis temomis kaip vartojimo kreditai ar pelningi ir greiti „darbeliai“, o investavimą jiems tiesiog būtina patirti praktiškai. Net mažiausius vaikus ir jų tėvus Giedrė gali išmokyti, ne kaip mokėti, o kaip gauti palūkanas „Mamos bankelyje“.

Giedrė taip pat yra įtraukianti ir motyvuojanti komandos lyderė, padedanti kiekvienam atrasti vertybinį kelią, savąjį „Aš“ ir „Kodėl?“. Geriausias komplimentas jai: „Noriu būti toks/ tokia kaip tu“. Laisvalaikiu lektorė asistuoja ir savanoriauja renginiuose, domisi psichologija, naujausiomis technologijomis, dirbtinio intelekto galimybėmis, sportuoja MMA.

Vita Butkevičienė

Vita – pozityvumo ir teigiamų minčių ambasadorė, lektorė, kompanijoje dirbanti jau 11 metų. Ji prisimena, jog pradėjusi dirbti su M Capital tuomet neturėjo aiškaus supratimo, kur eina ir kas jos laukia. Tačiau dabar Vita tvirtina, jog iki šiol mano, kad tai buvo geriausias sprendimas jos gyvenime.

Lektorė pastebi, jog augant kompanijai augo, stiprėjo ir pati. Apsisprendimą dalintis su kitais savo patirtimi ir sukauptomis žiniomis lėmė jos neramus būdas ir nuolatinis iššūkių troškimas. Būtent tai Vitą paskatino įgyvendinti svajonę sukurti saugią, įkvepiančią ir palaikančią erdvę M Capital moterims.

Šiandien ji pati džiaugiasi ir nekantrauja pasidalinti savo įkvėpimu su kitomis moterimis, kad kaip ir Vita, jos galėtų dirbti ir gyventi tokį gyvenimą, apie kokį visuomet svajojo.

Pristatymą organizuoja

M CAPITAL komanda – tai savo veiklą mylinčių jaunų ir veržlių verslininkų kolektyvas, susivienijęs tam, kad savo patirtį, įgūdžius ir pasaulėžiūrą panaudotų svajones turinčių žmonių motyvacijos stiprinimui.

Savo patirtimi nuoširdžiai dalinamės atvirųjų seminarų metu visoje Lietuvoje ir kiekvieną norintįjį supažindiname su asmeninių finansų valdymo subtilybėmis.

Mums svarbiausia – atvirumas, profesionalumas, pozityvumas. Šiomis savybėmis užkrečiame ir seminarų dalyvius – negatyvias emocijas keičiame pozityviu požiūriu į gyvenimą, surandame atsakymus į ramybės neduodančius klausimus, motyvuojame žengti pirmuosius žingsnius pokyčių ir realių rezultatų link, bei pastebėti ir išnaudoti galimybes.

TURITE KLAUSIMŲ?

El. paštas

info@mcapital.lt

Telefonas

+370 659 98 858

Mūsų biurai

Vilniuje – Vytenio g. 4,
Kaune – Vytauto pr. 32,
Klaipėdoje – Minijos g. 19. 

Privatumo politika
Bilietų pirkimo taisyklės

SUŽINOKITE APIE SEMINARUS BEI VEBINARUS PIRMIEJI!

Palaukite...

Ačiū! Jūs sėkmingai užsiprenumeravote „M Capital" naujienas.