KAIP MOKYTI VAIKUS APIE PINIGUS?

Seminaras

KAIP MOKYTI VAIKUS APIE PINIGUS?

Seminaras

Aprašymas

Prisiminkim, ką vaikystėje esam girdėję apie pinigus. Neretą lydėjo tokios frazės kaip „pinigai ant medžių neauga“, „pinigų turėsi, jei sunkiai dirbsi“, „turtingas žmogus – vagis“ ir pan. Dažną iš mūsų tėvai tarsi nušalindavo nuo finansinių klausimų, slėpdavo sunkumus ar pasisekimus, nekalbėdavo apie mokesčius, elgdavosi taip, lyg pinigai yra ne vaikų reikalas.

Naujausi tyrimai rodo, kad šiandien Lietuvoje mokyklinio amžiaus vaikų finansiniam raštingumui turim skirti gerokai daugiau dėmesio. EBPO tyrimas atskleidžia, iš kur vaikai sužino apie elgesį su finansais. Mokydamiesi mokykloje? Deja, ne. Pagrindinis faktorius, lemiantis efektyvų pinigų naudojimą ateityje, – patirtis, perimta būtent iš tėvų.

Turėdami savo vaikų, siekiam, jog jie gyventų dar geriau, patirtų, turėtų daugiau, negu turėjom patys. Susiduriam su tais pačiais klausimais: ką vaikui apie pinigus pasakoti, o ko ne, nuo ko pradėti, kada tinkamas laikas duoti kišenpinigių, kokiais būdais įtraukti vaikus į šeimos piniginių klausimų sprendimų priėmimą. Skirtingais vaiko raidos etapais privalom suteikti jiems vis daugiau kompleksinių žinių.

Mūsų vaikų ateities pasisekimus, laimės ir laisvės galimybes nulems dabar suformuotos nuostatos, priimti sprendimai ir atlikti veiksmai. Turėdami reikalingų žinių, kaip formuoti ir lavinti vaikų finansinius įgūdžius, galime padėti jiems ateityje tapti finansiškai sėkmingais.

APIE KĄ KALBĖSIME:

Lektorė Giedrė kviečia į seminarą

 • Kaip reikėtų pradėti vaiko pažintį su pinigais
 • Skirtingo amžiaus etapus ir ką kiekviename jų būtina vaikui papasakoti apie pinigus
 • Kišenpinigius – kada, kaip ir kiek jų duoti
 • Kaip atrasti balansą tarp laisvės ir kontrolės vaikui tvarkant savo pinigus
 • Kaip išmokyti vaiką taupyti pinigus
 • Kaip praktikoje veikia šie patarimai, kokių rezultatų galime tikėtis

Kodėl verta dalyvauti:

1
PRAKTINĖS ŽINIOS

Tėveliams skirtas praktinis seminaras padės paversti vaikų finansinį ugdymą įdomiu žaidimu, formuoti teigiamą jų požiūrį į pinigus, tinkamai suprasti jų reikšmę.

2
TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA

Seminaras bus transliuojamas internetu tiesiogiai. Todėl galėsite dalyvauti iš bet kurios pasaulio vietos ir užduoti lektorei rūpimus klausimus.

3
ĮRAŠAS

Nors seminaras vyks tiesiogiai, jo transliacija bus įrašinėjama. Dalyviai, kurie norės dar sykį peržiūrėti seminarą, tą padaryti neribotą kartų skaičių galės dar 4 dienas po transliacijos.

4
DOVANA

Seminaro dalyviams dovanojame 1 val. edukacinę konsultaciją pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Temų pasirinkimus ir registracijos formą gausite el. paštu po seminaro; konsultantas su jumis susisieks nurodytu telefonu.

KĄ IŠSINEŠITE:

 • Sužinosite, kada ir nuo ko pradėti vaiko finansinį ugdymą

 • Suprasite, ką ir kokiame amžiuje vaikams turime papasakoti, kokius įgūdžius formuoti

 • Išmoksite kalbėti apie pinigus vaikui suprantama kalba

 • Išgirsite praktinių patarimų, kuriuos galėsite pritaikyti tuojau pat

 • Padėsite savo vaikui kurti finansiškai sėkmingą ateitį

 • Gausite idėjų, konkrečių „įrankių“, kaip efektyvinti savo ir vaikų elgesį su pinigais

KĄ SAKO KITI TĖVELIAI:

„Rekomenduoju visiems tėveliams išklausyti šį seminarą ir imtis veiksmų. Tema tikrai labai aktuali ir reikalinga. Lektorės Giedrės labai įdomu klausyti, laikas tikrai neprailgs, o dar jei turėt galimybę pasitarti asmeniškai, tai – didžiulė vertė.“

Aušra Z.

„Man asmeniškai gyvenime vaikai yra be galo svarbūs, turiu net du pabiručius, o šiuo seminaru Jūs darot žmones sąmoningesnius vaikų finansinio raštingumo klausimu. Tai yra nenusakomai didžiulė vertė, juk vaikai – ateitis. Aš dalyvaudama šiame seminare gavau labai daug naudingos informacijos, kurią jau praktikuoju ir praktikuosiu toliau augindama savo vaikus. Tad labai dėkoju.“

Indrė B.

„Pradedant nuo šiltų gilių akių žvilgsnio bei plačios nuoširdžios šypsenos pasitinkant kiekvieną paskaitos dalyvį, klientą. Dalykinis bendravimas ir išmanymas to, apie ką kalba, atsakingas kiekvienas žodis ir patarimas. Giedrė - tai žmogus gebantis uždegti, sudominti, palaikyti.“

Alma Z.

Informacija

 • Užsiregistruoti dalyvauti seminare galite iki seminaro dienos, 17 val.
 • Seminaras bus transliuojamas internetu tiesiogiai.
 • Seminaras truks ~1,5 val. Rekomenduojame turėti užrašus pasižymėti naudingai informacijai.
 • Likus 1 val. iki seminaro pradžios el. paštu bei SMS žinute gausite seminaro tiesioginės transliacijos nuorodą. Kaip papildomą vertę kitą dieną gausite seminaro transliacijos įrašo nuorodą. Ji galios 4 dienas, per kurias galėsite peržiūrėti seminaro įrašą neribotą kartų skaičių. Dėl šios priežasties seminaras bus įrašinėjamas. Jeigu naudosite vaizdo kamerą, būsite matomi kitiems bilietus įsigijusiems dalyviams.
 • DOVANA: seminaro dalyviams dovanojame 1 val. trukmės edukacinę konsultaciją pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Temų pasirinkimus ir registracijos formą gausite el. paštu po seminaro; konsultantas su jumis susieks nurodytu telefonu. Atkreipiame dėmesį, jog asmeninių finansų konsultantai nekonsultuoja būsto kredito temomis. Norintiems konsultuotis dėl būsto kredito, rekomenduojame įsigyti mokamą vieno iš sertifikuotų būsto kreditų konsultantų asmeninę konsultaciją.

Bilietai

Kaina - 10 Eur

Spalio 18 d. (antradienis) 18:30 val.

Vieta

INTERNETU

Seminarą veda

Giedrė Petrilionienė

Daugiau apie lektorių
Pastabos

Likus 1 val. iki seminaro pradžios el. paštu bei SMS žinute gausite seminaro tiesioginės transliacijos nuorodą. Kitą dieną gausite seminaro transliacijos įrašą, kuris galios 4 dienas.

Bilietas (-ai)

Pirkti bilietą