INVESTAVIMAS: NUO KO PRADĖTI?

Seminaras

INVESTAVIMAS: NUO KO PRADĖTI?

Seminaras

Aprašymas

Kasdien girdim, kad kyla kainos, pinigai nuvertėja ir būtina su tuo kažką daryti. Ir tai – tiesa. Nepakanka vien uždirbti pinigų; juos reikia mokėti tinkamai išleisti, valdyti ir įdarbinti (t.y. investuoti). Ar tam reikia didžiulių pinigų sumų? Tikrai ne! Kad pradėtume investuoti, pakanka skirti 30-100 eurų per mėnesį. Svarbiausia – sukaupti žinių, pradėti daryti pirmuosius žingsnius ir ugdyti tinkamus įpročius.

Kiekvienas pradedantis investuotojas turi gebėti vadovautis esminiais asmeninių finansų valdymo principais, nusistatyti savo investavimo tikslus ir pasirinkti strategiją, priimtiniausias turto klases/ investavimo produktus, išmanyti pagrindinius investavimo principus, psichologiją, rinką.

Šios žinios padės perimti pinigų valdymą į savo rankas ir pagaliau jaustis finansiškai saugiai, iš vartotojų tapti ekonomikos bendraturčiais ir pradėti kurtis savo finansinę gerovę. Kaip sako seminaro lektorius, „geriausias laikas pradėti investuoti pinigus buvo vakar, o kitas geriausias laikas – dabar“. Metas žengti pirmąjį žingsnį.

Lektoriaus žinutė seminaro dalyviams

Seminare aptarsime:

 • Kodėl reikia investuoti?

 • Asmeniniai finansai ir investavimas: svarbiausios taisyklės

 • Pasiruošimas investavimui ir tikslų nusistatymas

 • Kuo skiriasi investavimas į skirtingas turto klases?

 • Skirtingi pinigų investavimo būdai (indėliai, akcijos ir obligacijos, investiciniai fondai, ETF, P2P platformos, nekilnojamas turtas ir REIT fondai, žaliavos, auksas, kriptovaliutos)

 • Pagrindiniai investavimo principai: portfelio formavimas, diversifikacija, strategija

 • Ilgalaikė investavimo strategija ir jos priežiūra

 • Kaip užsitikrinti finansinį saugumą investuojant?

 • Investavimo psichologija (emocijų įtaka sprendimams, nuoseklumas, rizikos tolerancija)

 • PAPILDOMAI:
  - Kas vyksta ir kaip dabartinėje situacijoje elgiasi finansų rinka?
  - Kokios rizikos gali kilti renkantis investicijas į įvairias turto klases ir finansines priemones šiuo neramiu metu?
  - Kokius finansinius saugiklius reikėtų susidėti ir į ką atkreipti dėmesį dabartinėje situacijoje?

 • Naudingi patarimai ir atsakymai į jūsų klausimus

6 priežastys, kodėl verta dalyvauti:

1
PRAKTINĖS ŽINIOS

Seminaro lektorius - licencijuotas investicijų konsultantas, užkietėjęs investuotojas, kas mėnesį investuojantis 70-80% savo gaunamų pinigų.

2
KONCENTRUOTA INFORMACIJA

Seminaras patiks ieškantiems koncentruotų žinių apie investavimo pradmenis vienoje vietoje, paprasta kalba

3
MOTYVACIJA

Lektorius pasistengs, kad pirmuosius žingsnius investavimo kelionėje atliktumėte iš karto

4
TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA

Seminaras bus transliuojamas internetu tiesiogiai. Todėl galėsite dalyvauti iš bet kurios pasaulio vietos ir užduoti lektoriui rūpimus klausimus.

5
ĮRAŠAS

Nors seminaras vyks tiesiogiai, jo transliacija bus įrašinėjama. Dalyviai, kurie norės dar sykį peržiūrėti seminarą, tą padaryti neribotą kartų skaičių galės dar 4 dienas po transliacijos.

6
DOVANA

Seminaro dalyviams dovanojame 1 val. edukacinę konsultaciją pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Temų pasirinkimus ir registracijos formą gausite el. paštu po seminaro; konsultantas su jumis susisieks nurodytu telefonu.

DALYVIŲ ĮSPŪDŽIAI PO SEMINARO:

Informacija

 • Užsiregistruoti dalyvauti seminare galite iki seminaro dienos, 17 val.
 • Seminaras bus transliuojamas internetu tiesiogiai.
 • Seminaras truks ~2.30 val. Rekomenduojame turėti užrašus pasižymėti naudingai informacijai.
 • Likus 1 val. iki seminaro pradžios el. paštu bei SMS žinute gausite seminaro tiesioginės transliacijos nuorodą. Kaip papildomą vertę kitą dieną gausite seminaro transliacijos įrašo nuorodą. Ji galios 4 dienas, per kurias galėsite peržiūrėti seminaro įrašą neribotą kartų skaičių. Dėl šios priežasties seminaras bus įrašinėjamas. Jeigu naudosite vaizdo kamerą, būsite matomi kitiems bilietus įsigijusiems dalyviams.
 • DOVANA: seminaro dalyviams dovanojame 1 val. trukmės edukacinę konsultaciją pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Temų pasirinkimus ir registracijos formą gausite el. paštu po seminaro; konsultantas su jumis susieks nurodytu telefonu. Atkreipiame dėmesį, jog asmeninių finansų konsultantai nekonsultuoja būsto kredito temomis. Norintiems konsultuotis dėl būsto kredito, rekomenduojame įsigyti mokamą vieno iš sertifikuotų būsto kreditų konsultantų asmeninę konsultaciją.

Bilietai

Kaina - 12.99 Eur

Spalio 17 d. (antradienis) 18:30 val.

Vieta

INTERNETU

Seminarą veda

Gintaras Pociūnas

Daugiau apie lektorių
Pastabos

Likus 1 val. iki seminaro pradžios el. paštu bei SMS žinute gausite seminaro tiesioginės transliacijos nuorodą. Kitą dieną gausite seminaro transliacijos įrašą, kuris galios 4 dienas.

Bilietas (-ai)

Pirkti bilietą

Daugiau datų

SEMINARĄ ORGANIZUOJA