Finansinis intelektas (FIQ): mąstysena lemianti Tavo finansinę gerovę

Seminaras

Finansinis intelektas (FIQ): mąstysena lemianti Tavo finansinę gerovę

Seminaras

Aprašymas

Tikriausiai yra tekę girdėti, kad Lietuvoje didelė dalis pensinio amžiaus žmonių gyvena žemiau skurdo ribos. Deja, bet tai tiesa. Bėda ta, kad daugelis žmonių nežino arba net nekelia klausimų, kodėl taip nutiko ir ką daryti, kad ir mūsų neištiktų toks pats likimas.

Lygiai taip pat, dažnas esam girdėjęs istorijų apie loterijose laimėtus milijonus, kuriuos laimintieji išleidžia taip pat greitai, kaip ir laimėjo.

Arba tikri pasakojimai apie milijoninius honorarus gaunančius krepšininkus. Sportininkai ne tik juos greitai iššvaistydavo, bet neretai ir susigadindavo asmeninius gyvenimus dėl daugybės pagundų ir neatsakingo gyvenimo būdo. Teko girdėti? Būtent todėl šiandien NBA krepšininkų naujokų stovyklose daug dėmesio skiriama finansų temai.

Nes viskas prasideda nuo mąstysenos. Nesvarbu, esi vargšas ar pasiturintis, finansinis raštingumas ir higiena prasideda nuo Tavo finansinio intelekto (FIQ). Koks jis? Kur jo stipriosios pusės ir silpnosios vietos? Apie tai ir dar daugiau – NEMOKAMAME seminare jau netrukus. Kviečiam registruotis!

SEMINARE SUŽINOSITE:

 • Kas yra ir kodėl svarbus finansinis intelektas (FIQ)

 • Kaip ir kodėl daugelis mūsų programuojami būti neturtingais nuo pat vaikystės

 • Kodėl finansinis intelektas (FIQ) yra svarbus jums ir kaip jis nulemia finansines sėkmes ir nesėkmes

 • Kodėl iki šiol nėra oficialaus ir kokybiško finansinių žinių vertinimo įrankio/testo

 • Tikros lietuviškos istorijos, kaip finansinės žinios pakeitė žmonių gyvenimus

 • Konkretūs būdai ir įrankiai padidinti savo finansinį intelektą ir padidinti savo potencialą tapti finansiškai saugesniu ir nepriklausomu

Kodėl verta dalyvauti:

1
TESTAS

Seminaro metu turėsite galimybę atlikti finansinio intelekto (FIQ) testą ir sužinoti savo FIQ

2
PLANAS

Norintys pagerinti savo finansinį raštingumą dalyviai galės pasidaryti nedidelį planą pirmiesiems pokyčiams

3
TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA

Seminaras bus transliuojamas internetu tiesiogiai. Todėl galėsite dalyvauti iš bet kurios pasaulio vietos ir užduoti lektoriui rūpimus klausimus.

4
ĮRAŠAS

Nors seminaras vyks tiesiogiai, jo transliacija bus įrašinėjama. Dalyviai, kurie norės dar sykį peržiūrėti seminarą, tą padaryti neribotą kartų skaičių galės dar 4 dienas po transliacijos.

5
DOVANA

Seminaro dalyviams dovanojame 1 val. edukacinę konsultaciją pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Temų pasirinkimus ir registracijos formą gausite el. paštu po seminaro; konsultantas su jumis susisieks nurodytu telefonu.

KAM SKIRTAS:

 • Pasiturintiems, bet norintiems suprasti, kas yra sėkmės faktoriai ir kaip turėti daugiau kontrolės

 • Nepasiturintiems, bet norintiems pakeisti savo finansinę padėtį

 • Norintiems suprasti save ir kitus. Geriau

 • Norintiems aiškumo, nuo ko pradėti plėsti savo žinių bagažą

 • Smalsiems analitikams, kurie mėgsta stebėti savo progresą metams bėgant

 • Jaunimui, kurie neturi arba neturėjo ugdančios aplinkos finansinio raštingumo temoje

Informacija

 • Užsiregistruoti dalyvauti seminare galite iki seminaro dienos, 17 val.
 • Seminaras bus transliuojamas internetu tiesiogiai.
 • Seminaras truks ~1,5 val. Rekomenduojame turėti užrašus pasižymėti naudingai informacijai.
 • Likus 1 val. iki seminaro pradžios el. paštu bei SMS žinute gausite seminaro tiesioginės transliacijos nuorodą. Kaip papildomą vertę kitą dieną gausite seminaro transliacijos įrašo nuorodą. Ji galios 4 dienas, per kurias galėsite peržiūrėti seminaro įrašą neribotą kartų skaičių. Dėl šios priežasties seminaras bus įrašinėjamas. Jeigu naudosite vaizdo kamerą, būsite matomi kitiems bilietus įsigijusiems dalyviams.
 • DOVANA: seminaro dalyviams dovanojame 1 val. trukmės edukacinę konsultaciją pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Temų pasirinkimus ir registracijos formą gausite el. paštu po seminaro; konsultantas su jumis susieks nurodytu telefonu. Atkreipiame dėmesį, jog asmeninių finansų konsultantai nekonsultuoja būsto kredito temomis. Norintiems konsultuotis dėl būsto kredito, rekomenduojame įsigyti mokamą vieno iš sertifikuotų būsto kreditų konsultantų asmeninę konsultaciją.

Bilietai

Kaina - NEMOKAMAI

Rugsėjo 26 d. (antradienis) 18:30

Vieta

Internetu

Seminarą veda

Vytautas Jančiauskas

Daugiau apie lektorių
Pastabos

Likus 1 val. iki seminaro pradžios el. paštu bei SMS žinute gausite tiesioginės transliacijos nuorodą. Kitą dieną gausite transliacijos įrašą, kuris galios 4 dienas.