Efektyvesnis TU: kaip turėti daugiau energijos ir atgaivinti savo karjerą?

Seminaras

Efektyvesnis TU: kaip turėti daugiau energijos ir atgaivinti savo karjerą?

Seminaras

Aprašymas

Ne vienas mėgstam ryte nuspausti skambantį žadintuvą ir nesikelti laiku. Dažnai apsisprendžiam, kad imsimės pokyčių, bet tas lemtingas pirmadienis taip ir neateina. Kartais klausiam savęs, „ar tai jau viskas, ką galiu?“.

Šiandieniniame chaoso ir streso pilname pasaulyje išgirsti savo vidinį balsą nėra lengva. Nors jis mums akivaizdžiai kužda idėjas, nesiimam veiksmų. Neretai priežastis paprasta: mums tiesiog trūksta įkvepiančios energijos. Seminaro metu, visų pirma, įsivertinsim, nuo ko reikėtų pradėti kelionę energingesnio savęs link, kad iš tiesų galėtume pasiekti tai, ką esam užsibrėžę.

Antroje seminaro dalyje aiškinsimės, kaip mūsų energija yra susijusi su mūsų karjera. Juk dauguma atsiradom ten, kur dirbame šiandien, „iš eigos“ ir veikiausiai neskyrėm laiko apmąstyti, kokią karjeros viziją išties norėtume puoselėti, ką gyvenime norėtume pasiekti ir kokios mūsų stiprybės gali padėti tai padaryti. Kalbėsim apie karjeros tikslus; kertinius klausimus vizijai nusimatyti; motyvacinius faktorius, padėsiančius siekti karjeros aukštumų bei įsivertinsim, ar mūsų darbas išties ir yra mūsų karjera.

APIE KĄ KALBĖSIME:

Lektoriaus žinutė seminaro dalyviams

  • Sužinosite, kaip padidinti asmeninį efektyvumą
  • Suprasite, kaip išnaudoti fiziologijos žinias savo energingumui puoselėti
  • Gebėsite nešališkai įsivertinti savo dabartinį energijos balansą
  • Sužinosite, kokie yra geros karjeros komponentai
  • Įsivertinsite savo viziją ir ar pasirinktas karjeros kelias yra teisingas

Kodėl verta dalyvauti:

1
MOTYVACIJA

Finansų ir asmeninio efektyvumo lektorius, autorius bei mokytojas iš prigimties, spinduliuojantis įkvepiančia energija arba paprastai - „žmogus-bomba“, kuris grantuotai įkvėps permąstyti savo gyvenimo ir karjeros kelionę.

2
PRAKTINĖS ŽINIOS

Laimonas be galo daug mokosi bei visad ieško būdų, kaip tai paversti praktika. Jis tiki, kad būtent praktinės žinios padėjo jam tapti tikru energijos užtaisu ir persiorientuoti savo karjeros kelyje bei tapti profesionalu jau ne pirmą kartą.

3
TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA

Seminaras bus transliuojamas internetu tiesiogiai. Todėl galėsite dalyvauti iš bet kurios pasaulio vietos ir užduoti lektoriui rūpimus klausimus.

4
ĮRAŠAS

Nors seminaras vyks tiesiogiai, jo transliacija bus įrašinėjama. Dalyviai, kurie norės dar sykį peržiūrėti seminarą, tą padaryti neribotą kartų skaičių galės dar 4 dienas po transliacijos.

5
DOVANA

Seminaro dalyviams dovanojame 1 val. edukacinę konsultaciją pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Temų pasirinkimus ir registracijos formą gausite el. paštu po seminaro; konsultantas su jumis susisieks nurodytu telefonu.

Informacija

  • Užsiregistruoti dalyvauti seminare galite iki seminaro dienos, 17 val.
  • Seminaras bus transliuojamas internetu tiesiogiai.
  • Seminaras truks ~1,5 val. Rekomenduojame turėti užrašus pasižymėti naudingai informacijai.
  • Likus 1 val. iki seminaro pradžios el. paštu bei SMS žinute gausite seminaro tiesioginės transliacijos nuorodą. Kaip papildomą vertę kitą dieną gausite seminaro transliacijos įrašo nuorodą. Ji galios 4 dienas, per kurias galėsite peržiūrėti seminaro įrašą neribotą kartų skaičių. Dėl šios priežasties seminaras bus įrašinėjamas. Jeigu naudosite vaizdo kamerą, būsite matomi kitiems bilietus įsigijusiems dalyviams.
  • DOVANA: seminaro dalyviams dovanojame 1 val. trukmės edukacinę konsultaciją pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Temų pasirinkimus ir registracijos formą gausite el. paštu po seminaro; konsultantas su jumis susieks nurodytu telefonu. Atkreipiame dėmesį, jog asmeninių finansų konsultantai nekonsultuoja būsto kredito temomis. Norintiems konsultuotis dėl būsto kredito, rekomenduojame įsigyti mokamą vieno iš sertifikuotų būsto kreditų konsultantų asmeninę konsultaciją.

Bilietai

Kaina - 10 Eur

Rugsėjo 15 d. (ketvirtadienis) 18:30 val.

Vieta

INTERNETU

Seminarą veda

Laimonas Smulkys

Daugiau apie lektorių
Pastabos

Likus 1 val. iki seminaro pradžios el. paštu bei SMS žinute gausite seminaro tiesioginės transliacijos nuorodą. Kitą dieną gausite seminaro transliacijos įrašą, kuris galios 4 dienas.

Bilietas (-ai)

Pirkti bilietą