Bitcoin pradžiamokslis. Ką reikia žinoti?

Seminaras

Bitcoin pradžiamokslis. Ką reikia žinoti?

Seminaras

Aprašymas

Šiandieninėje itin dinamiškoje ekonomikoje svarbu diversifikuoti savo kapitalą ir investicijas. Artimiausiu metu didžioji dalis valstybių ketina įvesti centrinių bankų skaitmenines valiutas, angl. Central Bank Digital Currency, arba CBDC, tad išmokti elgtis su kriptovaliutomis turėsime kiekvienas. Bitkoinas – pirmoji sukurta kriptovaliuta, visos kitos jį tik kopijuoja. Kviečiu išsamiai susipažinti, kas yra bitkoinas, kodėl jis svarbus ir ką su juo daryti ar nedaryti.

Kodėl darau nemokamai? Turiu tikslą per ateinančius 5 metus išmokyti naudotis bitkoinu 100 000 Lietuvos gyventojų.

SEMINARE APTARSIME:

 • Kodėl buvo sukurtas bitkoinas

 • Kas darosi su pasauline makroekonomika

 • Kodėl bitkoinas galėtų būti geresne alternatyva CBDC ir klasikiniams finansams

 • Kaip veikia bitkoinas

 • Kaip atlikti bitkoino transakcijas

 • Kaip įsigyti ir saugoti bitkoiną

 • Kodėl bitkoinas išsiskiria iš kitų kriptovaliutų

Kodėl verta dalyvauti:

1
PRAKTINĖS ŽINIOS

Valstybės kuria skaitmenines valiutas, tad pats laikas išmokti jomis naudotis ir jas apsaugoti.

2
PATIKIMUMAS

Seminaro lektorius nuo 2016 metų investuoja į kriptovaliutas. Vien čia jis valdo daugiau kaip 600 000 eurų į kriptovaliutas investuoto kapitalo, todėl noriai dalinasi sukaupta patirtimi su kitais.

3
TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA

Seminaras bus transliuojamas internetu tiesiogiai. Todėl galėsite dalyvauti iš bet kurios pasaulio vietos ir užduoti lektoriui rūpimus klausimus seminaro tema.

4
ĮRAŠAS

Nors seminaras vyks tiesiogiai, jo transliacija bus įrašinėjama. Dalyviai, kurie norės dar sykį peržiūrėti seminarą, tą padaryti neribotą kartų skaičių galės dar 4 dienas po transliacijos.

5
DOVANA

Seminaro dalyviams dovanojame 1 val. edukacinę konsultaciją pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Temų pasirinkimus ir registracijos formą gausite el. paštu po seminaro; konsultantas su jumis susisieks nurodytu telefonu.

Informacija

 • Užsiregistruoti dalyvauti seminare galite iki seminaro dienos, 17 val.
 • Seminaras bus transliuojamas internetu tiesiogiai.
 • Seminaras truks ~1 val. Rekomenduojame turėti užrašus pasižymėti naudingai informacijai.
 • Likus 1 val. iki seminaro pradžios el. paštu bei SMS žinute gausite seminaro tiesioginės transliacijos nuorodą. Kaip papildomą vertę kitą dieną gausite seminaro transliacijos įrašo nuorodą. Ji galios 4 dienas, per kurias galėsite peržiūrėti seminaro įrašą neribotą kartų skaičių. Dėl šios priežasties seminaras bus įrašinėjamas. Jeigu naudosite vaizdo kamerą, būsite matomi kitiems bilietus įsigijusiems dalyviams.
 • DOVANA: seminaro dalyviams dovanojame 1 val. trukmės edukacinę konsultaciją pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Temų pasirinkimus ir registracijos formą gausite el. paštu po seminaro; konsultantas su jumis susieks nurodytu telefonu.

Bilietai

Kaina - NEMOKAMAI

Birželio 06 d. (antradienis) 18:30

Vieta

Internetu

Seminarą veda

Žilvinas Butkevičius

Daugiau apie lektorių
Pastabos

Likus 1 val. iki seminaro pradžios el. paštu bei SMS žinute gausite tiesioginės transliacijos nuorodą. Kitą dieną gausite transliacijos įrašą, kuris galios 4 dienas.