Asmeninis finansų planas – finansinės gerovės pamatas

Seminaras

Asmeninis finansų planas – finansinės gerovės pamatas

Seminaras

Aprašymas

Kas esam ar būsim kada nors ateityje, lemia mūsų priimami sprendimai, pasirinkimai ir veiksmai. Šių dalykų priežastys glūdi mūsų mintyse. Įsitikinimai ir mintys lemia, kokį laimės ir gyvenimo kokybės lygį galim pasiekti. Laimingi būnam tada, kai jaučiam, jog patys valdom situaciją konkrečioje srityje.

Tam, kad taptume finansiškai sėkmingais, turim gebėti perimti pinigų kontrolę į savo rankas. Privalom išmokti tikslingai judėti finansinės gerovės link. Apsibrėžus, kur esam ir kur norim nukeliauti, ką pasiekti, galim išmokti tai daryti efektyviau, greičiau ir įveikti kliūtis kelyje į sėkmę.

Teisingai įvertinus dabartinę finansinę situaciją galim imtis taikyti geriausius pinigų valdymo metodus tam, kad ją susitvarkytume: išmokti valdyti biudžetą, skolas, skirstyti pajamas, pasirūpinti finansiniu saugumu, kad galėtume jaustis saugiai ir užtikrintai siekti didesnių tikslų. Įveikus šį etapą, turim išmokti pakelti savo finansinę gerovę į kitą lygį.

Tam būtina gebėti ne tik taupyti, bet ir rasti būdų susikurti papildomas pajamas, išmanyti turto klases ir pinigų įdarbinimo įrankius tam, kad vėliau šie pinigai dirbtų mums.

Gebėdami tinkamai valdyti pinigus ir suprasdami galimybes, susikursim asmeninį finansų planą, leisiantį pradėti naują finansinės gerovės etapą.

SEMINARE APTARSIME:

Lektoriaus žinutė dalyviams

 • Nuostatos – pamatas esminiam lūžiui, pokyčiams ir finansinei sėkmei
 • Finansinių tikslų formulavimas: kaip greičiau pasiekti trumpojo, vidutinio ir ilgojo laikotarpio tikslus
 • Efektyvaus asmeninių finansų valdymo taisyklės: geriausios praktikos, žinios, patarimai
 • Biudžeto planas, išlaidų skirstymo modelis, protingas skolų valdymas ir grąžinimas, ilgalaikio kaupimo įrankiai
 • Dabartinės finansinės situacijos gerinimas ir papildomos pajamos
 • Pinigų įdarbinimas: pagrindinės turto klasės kaip investavimo įrankiai
 • Klaidos, kurios trukdo klestėti ir kurti ilgalaikę finansinę gerovę

Kodėl verta dalyvauti:

1
PRAKTINĖS ŽINIOS

Seminaras patiks tiems, kurie nori praktinių įrankių, padėsiančių susikurti asmeninį finansų planą ir efektyviai su juo tvarkytis

2
TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA

Seminaras bus transliuojamas internetu tiesiogiai. Todėl galėsite dalyvauti iš bet kurios pasaulio vietos ir užduoti lektorei rūpimus klausimus.

3
ĮRAŠAS

Nors seminaras vyks tiesiogiai, jo transliacija bus įrašinėjama. Dalyviai, kurie norės dar sykį peržiūrėti seminarą, tą padaryti neribotą kartų skaičių galės dar 4 dienas po transliacijos.

4
DOVANA

Seminaro dalyviams dovanojame 1 val. edukacinę konsultaciją pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Temų pasirinkimus ir registracijos formą gausite el. paštu po seminaro; konsultantas su jumis susisieks nurodytu telefonu.

NAUDOS:

 • Suprasime, kokie mūsų įsitikinimai trukdo arba gali padėti tapti finansiškai sėkmingais

 • Įvertinsime savo individualią finansinę situaciją ir išmoksime teisingai formuluoti finansinius tikslus

 • Aptarsime klaidas, kurias dažniausiai darome planuodami finansus

 • Sužinosime, ką galime padaryti, kad šiandien paklotume pamatus savo finansinei gerovei

 • Pakalbėsime apie būdus, kaip galime susikurti papildomas pajamas dabar

 • Susipažinsime su investavimu ir pagrindiniais įrankiais (akcijomis, obligacijomis, indėliais, auksu, NT ir kt.)

 • Išsiaiškinsime, kaip susidoroti su kliūtimis kelyje į klestėjimą ir pakelti gyvenimo kokybę į kitą lygį

Informacija

 • Užsiregistruoti dalyvauti seminare galite iki seminaro dienos, 17 val.
 • Seminaras bus transliuojamas internetu tiesiogiai.
 • Seminaras truks ~1,5 val. Rekomenduojame turėti užrašus pasižymėti naudingai informacijai.
 • Likus 1 val. iki seminaro pradžios el. paštu bei SMS žinute gausite seminaro tiesioginės transliacijos nuorodą. Kaip papildomą vertę kitą dieną gausite seminaro transliacijos įrašo nuorodą. Ji galios 4 dienas, per kurias galėsite peržiūrėti seminaro įrašą neribotą kartų skaičių. Dėl šios priežasties seminaras bus įrašinėjamas. Jeigu naudosite vaizdo kamerą, būsite matomi kitiems bilietus įsigijusiems dalyviams.
 • DOVANA: seminaro dalyviams dovanojame 1 val. trukmės edukacinę konsultaciją pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Temų pasirinkimus ir registracijos formą gausite el. paštu po seminaro; konsultantas su jumis susieks nurodytu telefonu. Atkreipiame dėmesį, jog asmeninių finansų konsultantai nekonsultuoja būsto kredito temomis. Norintiems konsultuotis dėl būsto kredito, rekomenduojame įsigyti mokamą vieno iš sertifikuotų būsto kreditų konsultantų asmeninę konsultaciją.

Bilietai

Kaina - 10 Eur

Birželio 07 d. (antradienis) 18:30 val.

Vieta

INTERNETU

Seminarą veda

Nerijus Murauskas

Daugiau apie lektorių
Pastabos

Likus 1 val. iki seminaro pradžios el. paštu bei SMS žinute gausite seminaro tiesioginės transliacijos nuorodą. Kitą dieną gausite seminaro transliacijos įrašą, kuris galios 4 dienas.

Bilietas (-ai)

Pirkti bilietą

Daugiau datų

Galime ir toliau laukti, kol įvyks kažkas, kas pakeis mūsų gyvenimą. Arba galime priimti sprendimą jį pakeisti patys ir pradėti kurti savo asmeninę ir finansinę gerovę dabar.