8 INVESTAVIMO STRATEGIJOS

Seminaras

8 INVESTAVIMO STRATEGIJOS

Seminaras

Aprašymas

Norintys pradėti investuoti galvoja apie pelną, kurį uždirbs. Bet pasąmoningai atmeta, neįvertina galimų nesėkmių. O jų tikrai bus, tai – neišvengiama. Nėra investuotojų, kurie priėmė tik gerus sprendimus. Visi kažkada suklysta, nors nėra nei vieno, kuris norėtų klysti ir patirti nuostolį. Vienintelis svarbus klausimas: kiek Tu pasirengęs priimti blogų sprendimų, kurie sukurs vertingiausias pamokas ir patirtį. Protingas investuotojas atsakytų: tiek, kiek reikia.

Norint išvengti dažniausiai pasikartojančių klaidų reikia mokytis iš tų, kurie jas jau padarė, ir turėti aiškų tikslą bei strategiją tam tikslui pasiekti. Svarbu suprasti, kokios strategijos yra naudojamos skirtingiems tikslams pasiekti ir vieną iš jų pasirinkti.

Vieni bando išlaukti geriausio momento pirkti ir parduoti, kiti atlieka nuoseklius veiksmus ir tiki, kad laikas ir kantrybė padės uždirbti iš investicijų. Vieni pasikliauja rekomendacijomis iš autoritetų internete ar žiniasklaidoje, kiti nori patys suprasti ir gilintis į kiekvieną smulkmeną. Yra daugybė skirtingų strategijų, bet kuri tinka Tau? Kuri strategija padės pasiekti Tavo tikslą? Kaip žinosi, ar Tavo strategija veikia, kada reikia ją keisti? Atsakymus į šituos ir daug kitų Tau kylančių klausimų apie investavimą sužinosi būtent šiame seminare.

Lektorių žinutė seminaro dalyviams

Seminare aptarsime:

 • 8 labiausiai paplitusios investavimo strategijos:
  - Naujienomis grįsta strategija (Timing)
  - Techninė analizė
  - Augimo strategija
  - Fundamentali analizė (vertės strategija)
  - Pasyvių pajamų (dividendų) strategija
  - Vertybėmis pagrįsta (sustainable) strategija
  - Tikėjimosi strategija
  - Periodinis investavimas (DAC)

 • Skirtingų investavimo strategijų privalumai ir trūkumai, esminės rizikos

 • „Market timing“ ir „Time in the market“ strategijų palyginimas

 • Strategijos, kurios neveikia, bet yra plačiai naudojamos pradedančiųjų investuotojų

 • Kur geriau investuoti, skiriant didesnes ar mažesnes sumas

 • Ilgalaikių finansinių tikslų formulavimas investuojant

 • Kriterijai, pagal kuriuos pasirinkti sau tinkamiausią strategiją

 • Kaip pasirinkti strategiją pagal savo tikslą ir įsivertinti rizikos toleranciją, žinių lygį  

 • Investavimui svarbios šių dienų aktualijos ir dabartinė situacija rinkose

 • Motyvacija, norint pradėti investuoti

 • Atsakymai į klausimus tiesioginės transliacijos metu

6 priežastys, kodėl verta dalyvauti:

1
PRAKTINĖS ŽINIOS

Seminaro lektoriai daugybę metų investuoja patys ir moko tą daryti kitus (protingai ir saugiai). Vienas gali suformuoti investicinius portfelius, kurių vertė siekia arti 1 mln. eurų, o kito paties portfelio vertė jau viršija milijoną. Abu kalba apie tai, su kuo tikrai susiduria ir patys išbando praktikoje.

2
KONCENTRUOTA INFORMACIJA

Seminaras patiks ieškantiems koncentruotų žinių apie investavimo pradmenis vienoje vietoje, paprasta kalba. Kad nereikėtų skaityti daugybės įmantrių vadovėlių.

3
MOTYVACIJA

Lektoriai pasistengs, kad pirmuosius žingsnius investavimo kelionėje atliktumėte iš karto

4
TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA

Seminaras bus transliuojamas internetu tiesiogiai. Todėl galėsite dalyvauti iš bet kurios pasaulio vietos ir užduoti lektoriams rūpimus klausimus.

5
ĮRAŠAS

Nors seminaras vyks tiesiogiai, jo transliacija bus įrašinėjama. Dalyviai, kurie norės dar sykį peržiūrėti seminarą, tą padaryti neribotą kartų skaičių galės dar 4 dienas po transliacijos.

6
DOVANA

Seminaro dalyviams dovanojame 1 val. edukacinę konsultaciją pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Temų pasirinkimus ir registracijos formą gausite el. paštu po seminaro; konsultantas su jumis susisieks nurodytu telefonu.

Informacija

 • Užsiregistruoti dalyvauti seminare galite iki seminaro dienos, 17 val.
 • Seminaras bus transliuojamas internetu tiesiogiai.
 • Seminaras truks ~2 val. Rekomenduojame turėti užrašus pasižymėti naudingai informacijai.
 • Likus 1 val. iki seminaro pradžios el. paštu bei SMS žinute gausite seminaro tiesioginės transliacijos nuorodą. Kaip papildomą vertę kitą dieną gausite seminaro transliacijos įrašo nuorodą. Ji galios 4 dienas, per kurias galėsite peržiūrėti seminaro įrašą neribotą kartų skaičių. Dėl šios priežasties seminaras bus įrašinėjamas. Jeigu naudosite vaizdo kamerą, būsite matomi kitiems bilietus įsigijusiems dalyviams.
 • DOVANA: seminaro dalyviams dovanojame 1 val. trukmės edukacinę konsultaciją pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Temų pasirinkimus ir registracijos formą gausite el. paštu po seminaro; konsultantas su jumis susieks nurodytu telefonu. Atkreipiame dėmesį, jog asmeninių finansų konsultantai nekonsultuoja būsto kredito temomis. Norintiems konsultuotis dėl būsto kredito, rekomenduojame įsigyti mokamą vieno iš sertifikuotų būsto kreditų konsultantų asmeninę konsultaciją.

Bilietai

Kaina - 12.99 Eur

Spalio 24 d. (antradienis) 18:30 val.

Vieta

INTERNETU

Seminarą veda

Žilvinas Butkevičius Daugiau apie lektorių… ir Gediminas Kasiliauskas Daugiau apie lektorių…

Pastabos

Likus 1 val. iki seminaro pradžios el. paštu bei SMS žinute gausite seminaro tiesioginės transliacijos nuorodą. Kitą dieną gausite seminaro transliacijos įrašą, kuris galios 4 dienas.

Bilietas (-ai)

Pirkti bilietą

SEMINARĄ ORGANIZUOJA