4 efektyvūs ir paprasti būdai susikurti papildomas pajamas

Seminaras

4 efektyvūs ir paprasti būdai susikurti papildomas pajamas

Seminaras

Aprašymas

Neretas iš mūsų svajojam susikurti didėjančias papildomas pajamas, kurios nepriklausytų nuo samdomo darbo ir kada nors turėti galimybę nebedirbti.

Tačiau tam reikia investuoti į žinias, pradžioje skirti labai daug laiko ir nemažų pinigų. Visgi, dažnu atveju įvairios baimės ir klausimai, nežinojimas, nuo ko pradėti bei kaip veikia konkretūs įrankiai tokioms pajamoms susikurti, trukdo net pamėginti. Bet čia labai padeda realių žmonių sėkmės istorijos, rodančios, kad kiekvienam (ir Tau!) gali pavykti. Ir jos motyvuoja veikti geriau, nei bet kokia knyga ar Youtube video.

Jeigu neturite kapitalo, arba turite mažą kapitalą, bet norite jį auginti, šiame seminare sužinosite, kaip galite tai padaryti. Lektorius žada, jog jau kitą mėnesį po seminaro, pritaikę žinias praktikoje, galėsite gauti pirmąjį, kad ir nedidelį, pelną.

APIE KĄ KALBĖSIME:

 • Kliūtis, trukdančias tapti finansiškai laisvais, ir kaip jų išvengti
 • Darbas aktyviai nedirbant (pasyvios pajamos) – ar realu?
 • 4 konkrečias pajamų kūrimo strategijas ir realius lietuviškus pavyzdžius: investavimą į nekilnojamą turtą nedidelėmis sumomis, tarpusavio skolinimosi platformas, affliate programas, franšizinius verslus
 • Idėjas, kaip pradėti verslą be pradinio kapitalo
 • Asmeninę motyvaciją kuriant verslą
 • Baimes, trukdančias imtis verslo, ir kaip jas įveikti

6 priežastys, kodėl verta dalyvauti:

1
ŽINIOS

Kalbėsime apie būdus susikurti papildomas pajamas, kurie tikrai veikia Lietuvoje, o ne kur nors svetur.

2
REALIOS ISTORIJOS

Seminare išgirsite sėkmės istorijas, kurios pasakoja, kaip minimaliomis pastangomis buvo sukurtos papildomos ir pasyvios pajamos.

3
MOTYVACIJA

Seminaras labai tiks tiems, kurie nori turėti savo verslą, kurtis pasyvių pajamų šaltinius, tačiau vis pritrūksta ne tik žinių, bet ir motyvacijos pradėti.

4
TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA

Seminaras bus transliuojamas internetu tiesiogiai. Todėl galėsite dalyvauti iš bet kurios pasaulio vietos ir užduoti lektoriui rūpimus klausimus.

5
ĮRAŠAS

Nors seminaras vyks tiesiogiai, jo transliacija bus įrašinėjama. Dalyviai, kurie norės dar sykį peržiūrėti seminarą, tą padaryti neribotą kartų skaičių galės dar 4 dienas po transliacijos.

6
DOVANA

Seminaro dalyviams dovanojame 1 val. edukacinę konsultaciją pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Temų pasirinkimus ir registracijos formą gausite el. paštu po seminaro; konsultantas su jumis susisieks nurodytu telefonu.

KĄ IŠSINEŠITE:

 • Sužinosite 4 būdus, kaip užsidirbti papildomai neinvestuojant didelių sumų

 • Išgirsite, kokių veiksmų turite imtis jau rytoj, kad taptumėte finansiškai nepriklausomi nuo darbdavių, virusų ir karantinų

 • Įgysite motyvacijos finansinę laisvę kurti čia ir dabar

Informacija

 • Užsiregistruoti dalyvauti seminare galite iki seminaro dienos, 17 val.
 • Seminaras bus transliuojamas internetu tiesiogiai.
 • Seminaras truks ~1,5 val. Rekomenduojame turėti užrašus pasižymėti naudingai informacijai.
 • Likus 1 val. iki seminaro pradžios el. paštu bei SMS žinute gausite seminaro tiesioginės transliacijos nuorodą. Kaip papildomą vertę kitą dieną gausite seminaro transliacijos įrašo nuorodą. Ji galios 4 dienas, per kurias galėsite peržiūrėti seminaro įrašą neribotą kartų skaičių. Dėl šios priežasties seminaras bus įrašinėjamas. Jeigu naudosite vaizdo kamerą, būsite matomi kitiems bilietus įsigijusiems dalyviams.
 • DOVANA: seminaro dalyviams dovanojame 1 val. trukmės edukacinę konsultaciją pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Temų pasirinkimus ir registracijos formą gausite el. paštu po seminaro; konsultantas su jumis susieks nurodytu telefonu. Atkreipiame dėmesį, jog asmeninių finansų konsultantai nekonsultuoja būsto kredito temomis. Norintiems konsultuotis dėl būsto kredito, rekomenduojame įsigyti mokamą vieno iš sertifikuotų būsto kreditų konsultantų asmeninę konsultaciją.

Bilietai

Kaina - 10 Eur

Lapkričio 08 d. (antradienis) 18:30 val.

Vieta

INTERNETU

Seminarą veda

Lektorius tikslinamas

Pastabos

Likus 1 val. iki seminaro pradžios el. paštu bei SMS žinute gausite seminaro tiesioginės transliacijos nuorodą. Kitą dieną gausite seminaro transliacijos įrašą, kuris galios 4 dienas.

Bilietas (-ai)

Pirkti bilietą