Žilvinas Butkevičius

Bendraukime

Žilvinas Butkevičius

Bendraukime

Apie mane

Esu svajotojas, optimistas ir nenuorama. Mane žavi didingos idėjos ir prasmingi pokalbiai su entuziastingais žmonėmis. Mėgstu nuolat mokytis, tobulėti ir judėti pirmyn. Mano galva pilna idėjų, kurias greit realizuoju. 2009 m. kartu su partneriais įkūrėme pirmąją įmonę – M Capital, kuri šiandien padeda tūkstančiams žmonių turėti turtingesnę ateitį ir šiandieną.

Turiu daugiau nei 10 metų patirtį finansų srityje, mėgstu padėti žmonėms kurti pasyvias pajamas bei susitvarkyti asmeninius finansus, todėl išleidau knygą „Finansinės Sėkmės Formulė“ bei sukūriau mokymų programą „7 savaičių iššūkis“. Taip pat nuolat investuoju į nekilnojamą turtą, verslą, fondus, akcijų rinką, kriptovaliutas ir savo žinias.

Dar vaikystėje užsikrėčiau nepagydoma motociklizmo liga (tiesa pasakius ir neketinu nuo jos gydytis), tad motociklai yra man kiek daugiau nei hobis. Motociklų lenktynės, kelionės, snieglentės, automobiliai, dviračiai, Lego ir Playstation – neatsiejama mano gyvenimo dalis.

Esu dėkingas už gyvenimą, nuostabią šeimą, finansinę laisvę ir galimybę kurti. Mėgaujuosi tuo kasdien ir noriu padėti kitiems tą pasiekti.

Susipažinkim artimiau

Investicijos. Žilvino Butkevičius portfelis

Bitcoin, Tesla, akcijos ir kiti finansiniai reikalai. Live su Justas Pikelis

Investavimas į NT

Kas yra ETF?

Klientų atsiliepimai

Palikti atsiliepimą

„Žilvino dėstoma informacija yra tiksli, aiški, ir koncentruota į temą. Žilvinas pavyzdžiams dažnai naudoja tiek puikiai suprantamas alegorijas, tiek ir diagramų pavyzdžius. Tai dėstytojas/ mokytojas/patarėjas, kurio dėstoma informacija yra ne savanaudiška. Iš jo jaučiamas tikras noras padėti suprasti tuos dalykus, kuriuos supranta pats Žilvinas. Peržiūrėjęs galybę jo pateiktos informacijos internete, įsigyjęs webinaro medžiagų, aš rekomenduoju Žilviną, kaip savo srities profesionalą.“

Matas Simatis

„protingas žmogus. gera širdis. dalinasi žiniom.“

Šarūnė Jurevičienė

„Turėjau galimybę iš šio žmogaus mokytis ir esu labai laimingas, kad vis dar mokausi! Žmogus, kuris visada mielai padės, atrašys ir atsakys į man rūpimus klausimus. Galbūt, todėl, kai kurių mūsų akimis jis tiek daug turi, nes esus tikras, kad jis atiduoda dar daugiau 😊 Ačiū, mokytojau Žilvinai 😊“

Robertas Šeškevičius

„Ačiū Žilvinui už puikius informatyvius webinarus. Seku Žilviną jau puse metų ir tikrai gavau daug naudingos bei vertingos informacijos. Pats esu verslininkas ir labai žaviuosi Žilvino darbu. Ačiū tau Žilvinai dar kartą!“

Edgaras Bodganovicius

Asmeninė konsultacija

Galiu parekomenduoti puikų konsultantą nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų ar mokamai konsultacijai būsto paskolos valdymo, investavimo temomis. Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).