Vytautas Jančiauskas

  • Asmeninių finansų konsultantas
  • Licencijuotas investicijų konsultantas
  • Lektorius
Bendraukime

Vytautas Jančiauskas

  • Asmeninių finansų konsultantas
  • Licencijuotas investicijų konsultantas
  • Lektorius
Bendraukime

Apie mane

Vytautas daugiausia žinomas kaip „Apie Santykius Kitaip“ seminarų lektorius ir knygos autorius, bet nedaug kas žino, kad taip pat jis yra licencijuotas investicijų konsultantas ir dienomis padeda žmonėms susidėlioti turtėjimo strategijas. Vytautas sako, kad santykių tema yra privaloma kiekvienam, juk negali pasamdyti „meilužio“, kad sutvarkytų santykių problemas, taip ir apie pinigus – turim domėti kiekvienas. Nes jei tu neturtėji, tavo sąskaita turtėja kiti. Psichologija, asmeninis produktyvumas, pardavimai ir investavimas – tai temos, į kurias Vytautas daugiausia investavo laiko, energijos ir finansų, kad galėtų dalintis gerosiomis praktikomis su žmonėmis, kurie nori augti ir tobulėti.

KĄ SAKO KITI:

Palikti atsiliepimą

Dalyvavau M Capital seminare, Vytautas kalba aiškiai ir paprastai, duoda daug pavyzdžių iš savo pusės, neleidžia jausti gėdos jausmo. Maloniai stengiasi sutvarkyti nesklandumus, jaučiasi profesionalumas

Inga

Informaciją pateikiate visiems suprantama kalba. Tai nuostabu!

Sonata

Gavau žinių, kurios suteikė realistiškesnį vaizdą, dėl paskolos, pasiruošimo jai ir kokios galimybės yra ją grąžinti. Buvo labai naudinga. Ačiū už suteiktas žinias.

Saulius K.

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis arba mokamai konsultacijai investavimo klausimais (kaina – 200 Eur/val.). Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).