Vytautas Bendikas

  • Asmeninių finansų konsultantas
  • Sertifikuotas būsto kreditų konsultantas
  • Finansų konsultantų grupės vadovas
  • Kartu su konsultantų komanda aktyviai kuria turinį IGD.LT
Bendraukime

Vytautas Bendikas

  • Asmeninių finansų konsultantas
  • Sertifikuotas būsto kreditų konsultantas
  • Finansų konsultantų grupės vadovas
  • Kartu su konsultantų komanda aktyviai kuria turinį IGD.LT
Bendraukime

Apie mane

Gyvenimas nuo pat vaikystės mane apdovanojo iššūkiais.

Pirmieji iššūkiai buvo emociniai, kai netekau savo tėvų, vėliau dėl padarytų klaidų, ne kartą stipriai nukentėjau ir finansiškai. Nors tada taip neatrodė, bet vėliau šios gyvenimo pamokos padėjo man suprasti, kad didžiausias žmogaus turtas yra žinios.

Nuolatinė edukacija, knygų skaitymas, įrašų žiūrėjimas ir seminarų lankymas šiandien yra mano  didžiausia aistra.

Nuolat tobulėdamas finansų srityje, turiu nemažai žinių ir praktikos, todėl jaučiu didelį norą dalintis ir prisidėti prie to, kad mes visi gyventume geriau. Vienas malonumas padėti žmonėms siekti savo tikslų ir padaryti realų pokytį jų gyvenime.

Esu įsitikinęs, kad kiekvienas žmogus iš gyvenimo gali pasiimti tiek, kiek jis pats nori!Svarbu žengti pirmą žingsnį. Praeityje žengtas pirmas žingsnis visiškai pakeitė mano gyvenimą, tikiu, kad gali pakeisti ir tavo.

Užsiregistruok pokalbiui ir siekime tikslų kartu!

Susipažinkime artimiau

Vytautas Bendikas - Konsultantas || Susipažinkite

Atsiliepimai

Palikti atsiliepimą

Labai rekomenduoju Vytautą kaip finansų konsultantą. Jis nėra tipinis konsultantas, su kuriuo pirmą minutępokalbyje yra aišku kas bus “parduodama”. Vytautas žmogus, kuriam nuoširdžiai rūpi finansinio raštingumopuoselėjimas, kiekvienu atveju prieina individualiai ir pasiūlo sprendimą būtent tau skirta. Padėjo sudėliotivaiko draudimo apsaugas, numatė veiksmų planą į ateitį, paaiškino įvairias investavimo galimybes,
padrąsino imtis nuosavo verslo, rekomendavo būsto įsigijimo strategiją, peržiūrėjome asmeninių finansųplanavimą, sutikrino vyro draudimo apsaugas visai kitoje įmonėje. Neįtikėtina, kad visą tai padarė vienasžmogus Aišku, mūsų finansai yra mūsų pačių reikalas ir tik nuo mūsų priklauso rezultatai, Vytautas tik parodo koks galimas teisingas kelias

Violeta M.

Noriu pasidžiaugti Vytauto Bendiko profesionalumu savo finansų veikloje. Kuris labai mane apšvietė kaip tvarkingiau elgtis su pinigais ir kaip užsitikrinti gerenius ateinančius laikus. Žmogus tikrai išmanantis savo darbą ir nuolat tobulėjantis savo srityje ir siekiantis aukštesnių tikslų. Labai malonus bendravimas. Palinkėčiau visiems turėti toki pagalbininką finansų srityje.

Mindaugas Č.

Vytautas yra puikus patarėjas, aiškinantis sudėtingus dalykus praktiškai ir paprastai, negalintis laiko ir energijos. Rekomenduoju Vytautą tiems, kuriems rūpi ir kurie siekia žinių, kaip užsitikrinti finansinį stabilumą ateityje bei tiems kurie nori sužinoti kaip savo finansus įdarbinti šiandien. Džiaugiuosi iš Vytauto įgijęs žinių ir linkiu džiaugtis ir Jums!

Vytautas Š.

Vytautas,labai geras žmogus,kai su juo susipažinau supratau,kad jis gali man padėti žengti kur visada norėjau ir vis nedrįsdavau t.y į finansini pasaulį. Džiaugiuosi jog su juo susipažinau. Sugeba detaliai ir aiškiai viską paaiškinti,nuolat susiekiam ir praneša apie kiekvieną mano asmeninę padėti ir naujienas. Todėl jei tektų kažkam rekomenduoti finansų konsultantą,tai tik rekomenduočiau Vytautą.

Aivaras I.

Džiaugiuosi pasirinkusi Vytautą kaip savo finansų konsultantą. Geba ne tik 'žmoniškai' bendrauti (supras tie, kam nepatinka oficialios beletristikos) :) bet, kaip jau daugelyje atsiliepimų rašoma, puikiai išmano savo darbą ir nuoširdžiai gilinasi į aptartas problemas, tikslus ir analizuoja esamą situaciją.

Martyna

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis arba mokamai konsultacijai būsto paskolos tema (kaina – 60 Eur/val.). Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).