Vita Butkevičienė

  • Asmeninių finansų konsultantė
  • „M Capital“ yra nuo pat pirmos dienos
Bendraukime

Vita Butkevičienė

  • Asmeninių finansų konsultantė
  • „M Capital“ yra nuo pat pirmos dienos
Bendraukime

Apie mane

Kiekvienas į konsultaciją atėjęs žmogus turi ne tik savo asmeninę nuomonę apie finansus, bet ir savo išskirtinę situaciją bei lūkesčius man, kaip finansų konsultantei. Mano užduotis – suprasti, kur klientui „skauda“ ir rekomenduoti geriausią tuo metu sprendimą. Esu asmeninių finansų valdymo praktikė – dalinuosi tik tuo, ką išbandžiau pati, kas padėjo mūsų šeimai ir esu tikra, kad tai nenuvils mano kliento.

Poros finansų valdymas yra sritis, kurioje turiu daugiausia praktinių žinių ir kompetencijų. Šeimoje daugiausia ginčų ir diskusijų kyla dėl pinigų. Ir nesvarbu ar jų trūksta, ar yra pakankamai.

Gyvenimas nestovi vietoje, kiekviena diena ateina su pokyčiais. Dabartiniai klientų klausimai – kitokie, nei buvo prieš metus. Todėl nuolat dalyvauju mokymuose, seminaruose, skaitau, tariuosi su kolegomis. Tokiu būdu auginu savo žinių ir patirčių bagažą.

Nes edukacija – tai didžiausia jėga, galinti keisti žmonių gyvenimus!

Vitos sėkmės istorija

Ką sako kiti:

Palikti atsiliepimą

Su Vita susipažinom labai netikėtai, kažkur Tailando saloje esančių džiunglių apsuptyje... netikėtas lietuviškas 'labas, mes irgi iš Lietuvos' , atvedė mane į finansinio raštingumo "džiungles". Tačiau Vitos pagalba aš jaučiuosi saugiai ir patikimai valdanti savo finansus (išlaidas, santaupas, investicijas) ir labiau jaučiuosi kaip Ramiajame vandenyne, nei laukinėse džiunglėse, kur bijai koją žengti, nes nieko nežinai ir nesupranti. Vita - tas žmogus, kuris aiškiai ir kantriai kaip mama paaiškina ir pataria ką ir kaip daryti su pinigais, kad santaupos augtų ir ramybė dėl ateities, savo finansinėm galimybėm tik didėtų. Ačiū Tau, Vita!

Ingrida

Vita pakeri savo nuoširdumu ir ramybe. Labai profesionali, bet kalba suprantama kalba kiekvienam. Likau išgirsta, suprasta ir manimi bei mano poreikiu buvo pasirūpinta operatyviai. Smagiausia tai, kad bendravimas nesibaigė, manimi ir toliau pasidomi, pataria, užduoda kontrolinius klausimus, kurie priverčia susimąstyti apie santaupas, apie pinigų vertę ir gražesnį, baltesnį rytojų :) Labai rekomenduoju, nes tai labai profesionaliai empatiškas žmogus!!! Ačiū!

Lilija

Pabendravęs su Vita, supratau, kad "finansų konsultantas" gali būti ne tik dalykiškas ir profesionalus, bet tuo pačiu ir labai šiltas bei malonus žmogus. Visad džiaugiuosi galėdamas išgirsti jos profesines įžvalgas bei pabendrauti ir kitomis ne tik su finansais susijusiomis temomis – nuo taupymo ir rinkų svyravimų iki kelionių įspūdžių ar įdomių istorijų. Rekomenduoju!

Nerijus

Po konsultacijų lieku įkvėpta pokyčiams, kuriuos daryti vienai nėra lengva. Todėl esu labai laiminga, jog Vita visada palaiko ir atsako į iškilusius klausimus, o kai pasidaro sunku paskatina nebijoti ir daryti!

Sigita

Konsultuojantis su Vita Butkevičiene asmeniniai finansai ir sprendimai susiję su jais tapo kur kas suprantamesni ir paprastesni. Malonu bendrauti ir pasitikėti tokia profesionale!

Kamilė

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą (-as).