Viktorija Voversytė

  • Nuo 6 metukų groja fortepijonu, o būdama 10 m. amžiaus koncertavo kartu su Panevėžio muzikinio teatro orkestru
  • Prisideda prie M Capital vakaro seminarų ir M Capital bendruomenės renginių organizavimo
  • 2 metus mokosi iš J. Heidema – kanadiečio mentoriaus, finansų srityje dirbančio 35+ metus ir apmokiusio daugiau kaip 100 tūkst.finansų konsultantų visame pasaulyje.
Bendraukime

Viktorija Voversytė

  • Nuo 6 metukų groja fortepijonu, o būdama 10 m. amžiaus koncertavo kartu su Panevėžio muzikinio teatro orkestru
  • Prisideda prie M Capital vakaro seminarų ir M Capital bendruomenės renginių organizavimo
  • 2 metus mokosi iš J. Heidema – kanadiečio mentoriaus, finansų srityje dirbančio 35+ metus ir apmokiusio daugiau kaip 100 tūkst.finansų konsultantų visame pasaulyje.
Bendraukime

Apie mane

Labas! Aš – Viktorija, asmeninės patirties atvesta į finansų pasaulį ir likusi jame, vedina tikslo kelti mūsų finansinio raštingumo lygį, jog kuo mažiau žmonių išgyventų panašias į manąsias patirtis. Šiandien prisistatydama nevardinsiu, kuo galiu būti naudinga. Tikiu, kad svarbiausias dalykas siekiant sukurti vertę žmonėms yra ryšio, grįsto abipusiu pasitikėjimu ir atvirumu sukūrimas. O tikėtis atvirumo galima tik pačiai būnant atvira.

Kai pries 9 metus apakau ir pirminiam gydymui užsienyje reikėjo kuo greičiau surinkti apie 15 000 eur , sukausi kaip išmaniau. Skolinausi. Rinkau aukas. Ir jau po visų operacijų labiausiai nustebau suvokusi, jog sunkiausia buvo ne būti aklai, o paminti savo orumą ir priklausyti nuo kitų žmonių finansine prasme. Todėl šiandien mano tikslas suteikti Tau įrankius, kurie leis nuo nieko nepriklausyti. Pinigai patys savaime nėra vertybė. Jie – priemonė vertybėms užtikrinti.Jeigu ir Tu taip galvoji – jau laukiu mūsų susitikimo!

Atsiliepimai

Palikti atsiliepimą

Su vyru jau turime keletą skirtingų investicijų ir neblogai tvarkomės su finansais tačiau susitikus su Viktorija Voversytė išaiškėjo kiek dar daug nežinau. Kiekvienas susitikimas buvo be galo naudingas!
Viktorija padėjo apžvelgti esamą padėtį, pagalvoti apie kokią finansinę laisvę svajojame ir svarbiausia - parodė, kad ta finansinė laisvė yra įmanoma ir daug greičiau nei pensija, kas ir buvo susitikimo tikslas 😊
Rekomenduoju visiškai kiekvienam žmogui, kuris nori suprasti savo finansinę padėtį ir ją pagerinti. Nėra per jauno žmogaus šiems pokalbiams, jei tau 18 ir turi darbą — dar geriau, pats laikas tokiai konsultacijai ir manau Viktorija Voversytė sutiks, kad finansinis raštingumas svarbus ir vaikystėje 😊
Be galo didelis ačiū!👏😊

Elita Vilčinskaitė Lahm

Labai nuoširdžiai, suprantamai ir detaliai viską paaiškina. Ačiū už rūpestingumą

Marius Skrupskis

Tik geriausi atsiliepimai! Viską puikiai paaiškina ir pataria. Gavau daug naudingos informacijos, tad jei turite neaiškumų finansų klausimai tikrai kreipkitės į Viktoriją, ji visada padės. Šaunuolė!🙂

Laura Markauskienė

Kaip aš džiaugiuosi atradusi tave būtent šiuo gyvenimo etapu, kai dar viskas prieš akis ir esu, tiksliau buvau, su nuliniu žinių bagažu! 😍 Viską taip detaliai, aiškiai ir žmogiškai paaiškinai, kad dabar šiuo metu jokių klausimų net nekyla, o ateityje jeigu ir iškils kokių neaiškumų, tai žinosiu drąsiai kur kreiptis ir nereikės blaškytis ar kažkur ieškoti informacijos, tavimi drąsiai galima tikėti ir pasitikėti!
Rekomenduoju visu 110%, tikrai ši konsultantė jūsų nenuvils, pažadu! ❤️

Silvija Matuzevičiūtė

Ačiū Viktorija, už profesionalumà ir gerà energijà! 🙂

Ieva Vitkauskaitė Čereškienė

Labai džiaugiuosi, kad ir mūsų šeima atrado Tave, kaip asmeninį finansų patarėją, ačiū Tau, kad padedi nepasiklisti tame finansų miške, ir parodai kelią link geriausių sprendimų ⚘️⚘️ (Jevgenija Paulauskienė)
Viktorija, ačiū, kad Tave atradome ! Tu apie sudėtingus dalykus kalbi taip paprastai ir aiškiai. Norime su Tavimi draugauti ir rekomendacijos pačios geriausios ! Kiekvienas susitikimas su Tavimi, yra 100% produktyvus, nes gauname atsakymus į visus klausimus. Kaip gerai, kad yra tokių žmonių, kuriems nuoširdžiai rūpi kitų žmonių svajonės, norai ir tikslai !

Asta Matukynė

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).