Viktorija Jedemskytė

  • Asmeninių finansų konsultantė
  • Sertifikuota būsto kreditų konsultantė
Bendraukime

Viktorija Jedemskytė

  • Asmeninių finansų konsultantė
  • Sertifikuota būsto kreditų konsultantė
Bendraukime

Apie mane

Darbe vertinu nuoširdumą ir atvirumą. Kaip kiti sakytų, „nevynioju į vatą“ – sakau, kaip matau.

Užtenka per dieną 0,3% indėlio tavo elgsenoje naujo įpročio formavime, ir jau po metų turėsi 100% pokytį. Bent jau taip rašo James Clear knygoje „Atominiai įpročiai“.

Tad mano tikslas įžengus naujam klientui yra pagerinti jo suvokimą asmeniniuose finansuose bent per 0,3% – pirmos konsultacijos metu. Jau mačiau, kad net mažiausi pokyčiai pinigų valdyme ir jų judėjimo suvokime per kelis mėnesius duos apčiuopiamą rezultatą.

Saugumas ir ramybė finansų srityje atsiranda nuo sąmoningai priimtų mažų žingsnių ir sprendimų.

KĄ SAKO KITI:

Palikti atsiliepimą

Smagi, rūpestinga specialistė, išsamiai atsake į turimus klausimus finansų srityje. Motyvuojantis žmogus, nebijantis spirti į šikną tiems kurie per daug atsipalaidavę savo finansų srityje, bei suteikiantis reikiamus įrankius tobulėti.

Simona

Viktorija - puikus katalizatorius mintims apie finansus suguldyti. Man ypač padėjo ties finansinių tikslų išsikėlimu ir ties perteklinių išlaidų pažabojimu. Rekomenduoju!

Liudas

Po pirmo susitikimo su Viktorija aš likau apžavėta jos bendravimo įgudžiais ir draugiškumu, rūpestingumu bei žiniomis finansų srityje. Viktorija išmokė planuotis finansus, taupyti ir net kitaip žiūrėti į gyvenimą! Esu dėkinga jai, ji tikrai yra nuostabiausia finansų konsultantė, kuria verta pasitikėti. Rekomenduoju

Sandra ir Mykolas

Rekomenduoju Viktoriją kiekvienam kuris nori įminti finansines mįsles savo gyvenime, galbūt net ir tam, kuris nenori. Man Ji buvo kaip trūkstama delionės dalis siekiant finansinės laisvės, sustyguojant išlaidas ir išsikeliant planą.

Modestas

Labai aiškiai viską papasakojo, džiaugiuosi konsultacija

Živilė

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis arba mokamai konsultacijai būsto paskolų tema (kaina – 60 Eur/val.). Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).