Vaidas Paulikas

  • Asmeninių finansų konsultantas
  • Ekstremalaus sporto mėgėjas
  • Ralio fanatikas (šturmanas)
  • Kartu su konsultantų komanda aktyviai kuria turinį IGD.LT
Bendraukime

Vaidas Paulikas

  • Asmeninių finansų konsultantas
  • Ekstremalaus sporto mėgėjas
  • Ralio fanatikas (šturmanas)
  • Kartu su konsultantų komanda aktyviai kuria turinį IGD.LT
Bendraukime

Apie mane

Žinios – tai labiausiai atsiperkantis resursas.

Konsultacijų metu dalinuosi savo įgytomis žiniomis ir patirtimi, taip stengdamasis motyvuoti klientus, kad mes visi galime gyventi geriau. Tikslų išsikėlimas, tinkamos strategijos pasirinkimas ir disciplina – tai raktai į finansinę laisvę. Mano darbas – padėti tai pasiekti.

Laiko mes visi turime skirtingai – kuo mažiau jo lieka, tuo jis tampa brangesnis.

Registruokis konsultacijai ir sutaupysiu tau laiko.

Kodėl aš Konsultantas - Šturmanas ?

Atsiliepimai

Palikti atsiliepimą

Jau seniai norėjau investuoti ir bandžiau apie tai šiek tiek domėtis. Deja, informacijos gana daug ir kai esi visai žalias - sunku atsirinkti kur reikėtų koncentruotis. Taipogi, kai kalbame apie pinigus - visada yra tam tikra baimė, kad visi nori tave apgauti. Daug specifinių klausimų, kai kurie labai paprasti, kai kurie, atrodo, kad kyla tik tau... bet suradus Vaidą viskas tapo kiek paprasčiau. Gavau atsakymus į savo klausimus. Pagaliau galėjau suprasti kas išvis tas investavimas, kaip jis veikia, kas jį gali atlikti, kam jį atlikti ir dar daugiau. Viskas tapo kiek paprasčiau. Be to, šalia liko žmogus su kuriuo galima pasitarti apie tolimesnius savo finansinius sprendimus - štai kodėl rekomenduočiau Vaidą ir Jums. 🙏

Redas Pociūnas

Džiaugiuosi sudalyvavusi seminare apie finansų rinkas, po kurio gavau dovanų konsultaciją ir sulaukiau Vaido skambučio.

Apie Vaidą, kaip kosultantą, tik patys geriausi mano atsiliepimai: puikiai moka bendrauti su klientu, išklausyti, paaiškinti, pasiūlyti. Yra taktiškas, mandagus, subtiliai užduodantis klausimus (čia noriu akcentuoti, kad kalbamasi apie žmogaus asmeninius finansus). Po konsultacijos prasiplėtė mano supratimas apie asmeninių finansų valdymą, o kai kuriuos praktinius Vaido patarimus pradėjau taikyti praktiškai.

Vaido konsultacijas rekomendavau ir savo draugams.

Sigita Bilkštienė

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).