Tomas Skorupskis

  • Finansų konsultantų komandos vadovas
  • 6+ metus finansų srityje
  • 2020 m. išrinktas „Metų vadovu“ ir „Metų plėtros lyderiu“
  • Prisidėjo prie 1000+ žmonių finansinių pokyčių
Bendraukime

Tomas Skorupskis

  • Finansų konsultantų komandos vadovas
  • 6+ metus finansų srityje
  • 2020 m. išrinktas „Metų vadovu“ ir „Metų plėtros lyderiu“
  • Prisidėjo prie 1000+ žmonių finansinių pokyčių
Bendraukime

Apie mane

Mokykloje ir universitete išmokome trigonometrijos ir upių pavadinimus, tačiau negavome net bazinių žinių apie pinigus, mokesčius, skirtingas pinigų valdymo strategijas. Laikau save Lietuvos patriotu, tačiau skaudu matyti, jog esame lažybų ir greitųjų kreditų kraštas, o statistikoje pagal finansinį raštingumą rikiuojamės Europos dugne. Matant šią problemą ir turint žinių manau, kad Lietuvai reikalinga finansinio raštingumo banga, todėl kas rytą keliuosi iš lovos ir dirbu tai, ką moku geriausiai – konsultuoju žmones, po vieną asmenį ar šeimą, o taip pat ugdau finansų konsultantus, nes taip galiu padėti daugiau žmonių.

Investuoti gali (ir turi) kiekvienas – tai viena svarbiausių mano nuostatų. Dėl to tiek konsultacijose, tiek socialiniuose tinkluose stengiuosi sudėtingus dalykus paaiškinti paprastai, tarsi kalbant apie obuolius ir kriaušes.

Didžiausia mano aistra – matyti žmonių transformacijas. Džiaugiuosi, jog savo komandoje jau išugdėme ne vieną lyderį. Įdomu tai, jog nei vienas žmogus negalvojo dirbti šioje srityje, tačiau tai pradėjus, kad ir kaip papildomą veiklą, pasiliko čia. Jeigu tu nori pats daugiau suprasti apie finansus, padėti žmonėms – kviečiu sudalyvauti karjeros pristatyme.

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI:

Palikti atsiliepimą

Rekomenduoju Tomą, kaip finansų konsultantą, nes patiko turėta patirtis. Jis gana atviras, konkretus, supranta savo sritį. Pats bendravimas tiesus ir paprastas. Turėjau kelias konsultacijas, tai buvo ne tik pašnekėta, bet ir buvo atliktas darbas - gavau analizę su įvairių strategijų pliusais ir minusais.

Ieva

Noriu palyginti save. Koks buvau iki pažinties su Tomu ir koks esu dabar.
Anksčiau išgirdus kažką apie investavimą iškarto galvodavau, kad tai kažkoks scam. Dabar turėti savo investicinį portfelį yra labai cool😎✌️
Anksčiau, pinigus valdydavau tokiu pat principu, kaip bet kuris pradinių klasių mokinys. Dabar finansai yra aiškiai paskirstyti ir aš TIKSLIAI žinau, ką galiu ir ko ne. Būtent tai motyvuoja judėti į priekį.👌
Anksčiau, skaitydavau knygas. Dabar turiu realią galimybę, kur iškarto pritaikyti žinias gautas iš knygų.🤓
Anksčiau vienintelė pridėtinė vertė, kurią kurdavau Lietuvos žmonėm, tai jų vestuvių šventės kūrimas. Dabar aš galiu prisidėti ir prie šviesios Lietuvos žmonių finansinės ateities.
Anksčiau turėjau 1 pajamų šaltinį. Dabar turiu 3 😏💸📈📊
Tai viską susumavus. Tomas tikrai yra tas žmogus, su kuriuo verta atsigerti kavos, pakalbėti, o svarbiausia išklausyti.
Jei dar kas nors dvejoja dėl savo ateities karjeros pasirinkimų, tai puiki proga, nes Tomas NEREALUS LYDERIS 🤝💪🧑‍🎓

Vytautas Barbšys

Žmogus, kurį verta turėti savų rate visiems rimtai žiūrintiems į savo finansinę ateitį. Reguliariai pasidomės, patars ir pamotyvuos siekiant finansinės nepriklausomybės.

Edgaras Strelcovas

Nemeluosiu - turbūt vienas labiausiai motyvuojančių lyderių finansų srityje. Visada skiria laiko komandai ir orienuotas į ne tik į savo, bet ir kitų procesų gerinimą ❤️ Džiaugiuosi, kad tenka dirbti Tomo komandoje ir turėti galimybę mokytis iš jo. 🙏

Indrė Matulevičiūtė

Mes buvome tikrai reiklūs klientai, kuriems kilo daug klausimų, abejonių, tačiau Tomas kantriai su mumis dirbo, kol viskas tapo aišku. Ačiū!

Rima Aukštuolytė

Tomas labai profesionaliai dirba ne tik su klientais, bet ir su komanda. Kiekvieną savaitę suteikia labai daug vertės, naudingos ir motyvuojančios informacijos, skatina komandos narius daryti geriau, daugiau ir profesionaliau. Puikus vadovas ir lyderis! ☺️

Marija Radzevičiūtė

Žmogus kurio dėka prasidėjo mano tikresnis susipažinimas su finansų valdymu. Visiems rekomenduoju kam rūpi dabartinė ir ateities ramybė.
Šaunu pažinoti M Capital kolektyvą :)

Ieva Poškutė

Besidominčiam asmeniui savo finansine gerove Tomas pateikia aktualią informaciją, neversdamas kartotis žinių. Aiškiai, iš įvairių pozicijų, argumentuoja apie produktų naudą, bei įvardina rizikas. Tomas nuoširdžiai pasiūlys geriausia variantą kas tiks pagal turimas galimybes. :)

Rolandas Šegžda

Rekomenduoju🙌!
Puiki patirtis, profesionalus konsultavimas, viskas paprastai ir aiškiai, bendravimas su klientu 10/10.
Tomo puikiai atliktas darbas man atnėšė daug vertingų žinių, kurias pritaikysiu visą likusį gyvenimą.
AČIŪ! 👏🏻👏🏻👏🏻

Ieva Mikalajūnaitė

Ko gero, vienas iš empatiškiausių konsultantų kokių teko sutikti. Tikras savo srities profesionalas. Matosi, jog žmogui pati veikla labai patinka dėl to nuolat tobulėja ir mokosi ne tik dėl savęs, bet ir dėl kitų gerovės.
Trūksta finansinio raštingumo ar nežinot kur, kaip ir kiek investuoti😮? Galite drąsiai kreiptis į Tomą.

Artur Mirkevič

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).