Tomas Raštutis

  • Asmeninių finansų konsultantas
  • Dažnai tampa geriausiu mėnesio konsultantu
Bendraukime

Tomas Raštutis

  • Asmeninių finansų konsultantas
  • Dažnai tampa geriausiu mėnesio konsultantu
Bendraukime

Apie mane

Kolegos sako, jog esu standartus laužantis jaunuolis, ne tik sau, bet ir kitiems įrodęs, jog amžius tikrai nėra kliūtis. Būdamas vos devyniolikos pradėjau konsultuoti pirmus klientus ir staigiai šoviau į viršų, rodydamas kosminius rezultatus. Anksčiau domėjausi „greitų pinigų strategijomis“, per kurias praradau kelis šimtus eurų ir nusprendžiau fokusuotis į veiklą, kurioje pradžia nebus lengva, bet vaisiai bus saldūs.

Šiuo metu mano gyvenime didelę vietą užima knygos, seminarai, mokymai, darbas su komanda bei klientų konsultavimas. Nors neseniai įžengiau į trečią dešimtį, jau investuoju 40-50 procentų savo gaunamų pajamų.

Vadovaujuosi posakiu: „Nesitikėk, kad bus gerai – nuspręsk, kad bus gerai“. Metęs studijas, išėjęs gyventi „ant savęs“, toliau stebinu savo rezultatais, konsultuoju žmones finansiniais klausimais, plečiu savo komandą ir siekiu užsibrėžtų tikslų.

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI:

Palikti atsiliepimą

Ėjau į tavo konsultaciją pasiruošęs išgirst jau perskaitytus ir pasidomėtus dalykus, bet tikrai nustebinai, nes papasakojai daugiau ir žymiai paprasčiau, kaip veikia investavimo sistema ir ko galima tikėtis prieš pradedant visa tai. Tikrai siūlau daug kam perlipt save ir savo dalį pajamų įdarbinti, o pačiam Tau, Tomai, tikrai linkiu "neperdegti", nes tikrai esi apsiskaitęs ir galvoje turi daug informacijos. Ateityje tikrai turėsim reikalų su pinigais.

Kristupas Besarabovas

Kai pasiūlei nemokamą konsultaciją, tikrai nieko nesitikėjau, bet galiu pasakyt nuoširdžiai, kad tai buvo realiai geriausia konsultacija, kurioje teko būti. Kas labiausiai patiko, tai nuoširdumas. Konsultacijoj jauciausi labiau kaip paprastam pokalbyje su draugu, nei kad konsultacijoj ir zinoma labai aiškus minčių dėstymas, tad viskas buvo labai aišku! REKOMENDUOJU, nes manau kiekvienam reikia bent kokio supratimo apie finansus ir panašius dalykėlius, o tu visą informaciją moki pateikt.

Neringa Sabaliauskaitė

Noriu padėkot už labai informatyvias ir naudingas konsultacijas! Niekada nežinojau, kad galima pradėti investuoti į savo ateitį nuo labai mažos pinigų sumos, o ir pačių konsultacijų metu sužinojau labai daug naudingų tips’ų, kuriuos jau po pirmos konsultacijos puoliau naudoti, dar kartą didelis ačiū!

Živilė Budėnaitė

Ačiū Tau už konsultaciją. Iki Tavęs dar niekada neturėjau panašių edukacijų, net ir mokykloje su niekuo panašaus nesupažindino mokytojais, nors tai yra būtini dalykai gyvenime. Dar kartą ačiū už nuoširdžias, aiškias ir žmogiškas konsultacijas, Tomai. Džiugu, kad esi dar toks jaunas ir taip greit tobulėji, linkiu nesustot!

Rasa Svetikaitė

Labai patiko konsultacija, dar kartą noriu padėkoti. Jau pirmo susitikimo metu gavau didelį kiekį žinių, kurios tikrai pravers. Ne tik naudinga, bet ir įdomu. Sklandžiai ir užtikrintai pasakoji aktualius dalykus, pastebi detales. Pastebėjau, kad labai susikoncentruoji ties pačiu žmogumi, išskiri svarbiausius aspektus, kas tinka kiekvienam individualiai. Taip sakau, nes ir mano vaikinas, Haris buvo konsultacijoje. Tikrai labai patiko, viršijo lūkesčius.

Morta Božokaitė

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).