Tomas Paškovski

  • Asmeninių finansų konsultantas
  • Pardavimų vadovas
  • Aviacijos entuziastas
Bendraukime

Tomas Paškovski

  • Asmeninių finansų konsultantas
  • Pardavimų vadovas
  • Aviacijos entuziastas
Bendraukime

Apie mane

Kasdien padedu žmonėms turėti daugiau pinigų tiek šiandien, tiek ateityje. Konsultuodamas asmeninių finansų klausimais, padedu efektyviai skirstyti pajamas/išlaidas, optimizuoti mokesčius, išnaudoti valstybės lengvatas bei pelningai įdarbinti pinigus.

Mano veikla yra sunkus, kartais nepatogus, atsakingas darbas, suteikiantis didelių rezultatų. Kasmet, turėdamas apie 850 susitikimų su klientais, patvirtinu sau, jog kiekvienas pasiekimas prasideda nuo sprendimo pabandyti. Jeigu norite realių pokyčių – arba darote, arba ne. Jokio stebuklingo kelio čia nėra.

Veikloje man svarbiausia yra galimybė augti ir tobulėti, tačiau neįsivaizduoju viso to be prasmės – man mano darbas turi nešti prasmę. Savo veikloje aš ją matau, todėl iš pagarbos darbui, laikui, klientams, nuolat investuoju į savo žinias, kurios yra šaltinis bet kokio rezultato aplinkoje.

Žmogaus potencialui ribų nėra. Drįstu taip sakyti, nes mano gyvenimas man yra realus to įrodymas. Kas esi rytoj, prasideda nuo to, ką darai šiandien. Kaip susikuriame šiandienos rezultatą bet kurioje srityje: santykiuose, savirealizacijoje, finansuose, taip galime susikurti ir kardinaliai kitokį, jeigu tik turime tam įrankius.

Linkiu kiekvienam visų pirma pamatyti save kaip galimybių saugyklą, o tuomet, pasinaudojus poreikių svarstyklėmis priimti sprendimą – kuo noriu būti ir kaip to pasiekti?

Jeigu sprendimą jau turi, pasikalbam. Jeigu ne, gal atrasime jį kartu?

Bendravote su manimi asmeninių finansų klausimais?
Palikite atsiliepimą.

Palikti atsiliepimą

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).