Sven Stenlich

  • Finansų konsultantas
  • Licencijuotas investicijų konsultantas
  • Airsofto mėgėjas
  • Buvęs kineziterapeutas
  • Excelio lentelių ekspertas
Bendraukime

Sven Stenlich

  • Finansų konsultantas
  • Licencijuotas investicijų konsultantas
  • Airsofto mėgėjas
  • Buvęs kineziterapeutas
  • Excelio lentelių ekspertas
Bendraukime

Apie mane

Konsultacijose padedu klientams, ne tik finansus susitvarkyti, bet ir suvokti ko jie tiksliai nori, kada jie tai norėtų pasiekti ir kokią kainą yra pasiruošę sumokėti, kad pasiektų savo užsibrėžtą tikslą.

Nors iš pirmo žvilgsnio investavimas visiškai „žaliam“ žmogui yra tamsus miškas, bet dažniausiai investavimas nėra nei baisus, nei labai sudėtingas dalykas, o papraščiausiai tam tikrų sričių išmanymas ant tiek, kad galima būtų imtis veiksmų.

Norint būti finansiškai saugiam ir užtikrintu tiek dabar, tiek ateityje, kiekvienas privalo investuoti ir tą geriausia daryti kuo ankščiau!

Per du metus esu pravedęs daugiau kaip 1000 konsultacijų finansų ir investavimo temomis per kurias sprendžiau įvairiausias situacijas.

Jei turi klausimų, drąsiai kreipkis!

Atsiliepimai

Tikrai puikus savo srities specialistas. Pateikia tikrai nemažai pasiūlymų ir kiekvieną paaiškina kuom gali būti naudingas. Bendrauja tikrai paprastai ir labai suprantamai. Tai nesvarbu ar asmuo supranta ar ne kažką finansų srityje, tai šis specialistas tikrai pagelbės lengviau susigaudyti ir įtvirtinti turimas žinias.

Gintas Kryžius

Bendraujant su Svenu, apie investicijas, gali suprasti kiekvienas kreipiantis į ji žmogus, išmano puikiai savo darbą, jo galimą pasitikėti, profesionalus, lankstus, įsigilina į poreikius individualiai.
Jeigu yra žmonių kurie nori investuoti prasmingai, bet neturiu šiai dienai žinių, rekomenduoju pabendrauti su Svenu.🙏

Oksana Binkevič

Jaučiamas entuziazmas savo veiklai.
Teikia dėmesį kliento analizei ir tik tada pateikia siūlymus. Informaciją pateikia suprantamai.
Teko bendrauti tik kartą, bet paliko gerus įspūdžius.
Energingas ir tikrai sukuriantis pridėtinę vertę.

Martynas Ansa

Puikus ir patikimas specialistas, kuriam rūpi klientas ir kuriam patinka jo darbas. Visada pasiekiamas, atsako greitai ir išsamiai paaiškina. Rekomenduoju!

Dana Danaja

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis arba mokamai konsultacijai investavimo tema (kaina – 200 Eur/val.). Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as). Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).