Sonata Sirvydienė

  • Asmeninių finansų konsultantė
  • Grupės vadovė
  • Nepraleidžiu progos laisvalaikiu pažaisti tinklinį
Bendraukime

Sonata Sirvydienė

  • Asmeninių finansų konsultantė
  • Grupės vadovė
  • Nepraleidžiu progos laisvalaikiu pažaisti tinklinį
Bendraukime

Apie mane

Sveiki! Esu Sonata, asmeninių finansų konsultantė. Mano tikslas yra padėti Jums jaustis saugiai ir patogiai su savo pinigais.

Nesvarbu, ar Jūs norite taupyti, investuoti ar susikurti finansinį saugumą – aš galiu Jums padėti. Nesijaudinkite, nereikia Jums būti finansų ekspertu! Aš esu čia, kad suteikčiau Jums aiškią ir suprantamą informaciją.

Mano tikslas yra kiekvienam klientui individualiai rasti sprendimus, atsižvelgiant į jų finansinius tikslus, poreikius ir galimybes. Padedu klientams ne tik dabar, bet ir sukuriu ilgalaikį partnerystės santykį, kuris leistų Jums pasiekti ilgalaikę finansinę gerovę.

Jei Jums svarbu gerai valdyti savo pinigus, planuoti ateitį ir siekti finansinio saugumo, susisiekite su manimi! Aš pasidalinsiu su Jumis naudingais patarimais, strategijomis ir praktiniais žingsniais, kurie padės Jums pasiekti savo finansinius tikslus.

Atsiliepimai

Palikti atsiliepimą

Rekomenduoju Sonatą Sirvydienę, puiki konsultantė išmananti savo darbą, draugiška ir atvirai atsako į iškilusius klausimus

Paulina B.

Nuoširdžiai dėkoju už išamią ir suprantamai pateiktą informaciją apie asmeninius finansus, jų valdymą ir investavimo galimybes. Iš asmeninės konsultacijos su Sonata, supratau, kaip svarbu yra tinkamai tvarkyti savo pajamas, kad ir su ribotomis pajamomis galima gauti pasyviai pajamas ir taip pasirūpinti savo finansine ateitimi. Dar kartą ačiū, Sonatai ir Gediminui Pociūnui, kurio dėka gavau šią asmeninę konsultaciją.

Jūratė

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).