Sonata Koriaginaitė

  • Asmeninių finansų konsultantė
  • Asmeninių finansų konsultantų grupės vadovė
  • Investavimo, saviugdos, sąmoningumo mokymų bei seminarų entuziastė

Sonata Koriaginaitė

  • Asmeninių finansų konsultantė
  • Asmeninių finansų konsultantų grupės vadovė
  • Investavimo, saviugdos, sąmoningumo mokymų bei seminarų entuziastė

Apie mane

„Investicijos į save moka didžiausias palūkanas.“Benjamin Franklin.

Visiškai sutinku ir tikiu, kad žinios ir edukacija – geriausia investicija, kuri atsiperka. Nuolatinis domėjimasis ir kompetencijų kėlimas finansų valdymo klausimais tapo ne tik mylima veikla bet ir gyvenimo būdu. O dalintis sukauptomis žiniomis ir matyti, kaip jos pritaikomos praktikoje klientų gyvenimuose, nepaprastai smagu!

Iš gyvenimiškos patirties žinau, kad nesidomėjimas finansiniu raštingumu gali privesti prie klaidingų pasirinkimų. Todėl konsultavimasis finansiniais klausimais turėtų tapti natūraliu procesu mūsų kasdienybėje siekiant taip norimo finansinio saugumo bei finansinės laisvės.

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI:

Palikti atsiliepimą

Ačiū, labai maloni žmogiška konsultantė, turinti kompetencijos įvairiose investicijose. Žadu tęsti konsultacijas, nes jaučiu, patikimą patarinėjimą.

Neringa D.

Ačiū jums už jūsų rūpestį. Už tokį atsakingą dėmesį klientui ir smulkų išaiškinimą, žmogui, kuris neturi tokių finansinių žinių. Ačiū už jūsų darbą ir profesionalumą finansų srityje.

Nadežda M.

Galiu tikrai pagirti už Jūsų profesionalumą tiek dalykinėje-profesinėje srityje, tiek bendravimo ir empatiškumo. Konsultacija buvo laiku ir vietoje (mano gyvenime etape), pateikimas suprantamas, aktualus ir detalus. Pabražytos schemutės puikiai ir paprastai atspindėjo pagrindinius, esminius dalykus, ką turėčiau suprasti dabartiniam etape – pradžioje 😊 Po konsultacijos jaučiuosi labai gerai, lyg būtų instaliuota kokia programa, kuri išvalo nereikalingus failus ir sutvarko likusius. Kalbant finansų srityje. Ačiū už Jūsų nuoširdumą, laiką, žinias ir pagalbą. Dėkoju iš visos širdies ir lauksiu kitų susitikimų.

Andrius

Ačiū už tokią profesionalią pagalbą sutvarkant mano draudimus ir priežiūrą finansų planavime, praktinius patarimus. Jaučiu, kad investiciniai įrankiai parinkti ir optimizuoti pagal mano poreikius, aiškiai paaiškintos rizikos, atsižvelgta į mano galimybes ir žinias, kurių po konsultacijų turiu žymiai daugiau.

Edvinas

Gerb. Sonatos konsultacijas vertinu puikiai, profesionalus išsamios informacijos pateikimas ir gerų patarimų gausa.

Mindaugas

Sonata, esu labai dėkingas už iki smulkmenų išaiškintus klausimus su pavyzdžiais ir schemomis. Nuo pat pirmos minutės jaučiamas profesionalumas ir gebėjimas perteikti žinias žmogui, kuris nieko neišmano apie finansus. Dabar puikiai suprantu nuo ko turiu pradėti savo kelią, tikiuosi bendrausime ir toliau.

Edgaras

Sonata, esu labai dėkingas už mūsų pažintį. Mane džiugina, o ir kartu motyvuoja, tai, jog taip mylite šią veiklą ir joje sparčiai augate. Tai puiki pradžia tiek Jums, tiek man. Susitikimų metu bendraujate dalykiškai ir profesionaliai, žinoma, išlaikote paprastumą, teikiate tik aktualią informaciją. Tai leidžia man jaustis drąsiau ir užtikrinčiau. Jūsų susidomėjimas klientu ir jo poreikiais taip pat buvo pastebėtas. Jei negalite atsakyti į mano klausimus, ieškote atsakymų ir juos pateikiate. Per mūsų turėtus susitikimus pastebėjau Jūsų didelį pokytį ir patobulėjimą, žinoma, MCapital tai natūralu ir neišvengiama. :) Ačiū, Sonata, kad esate mano finansų konsultantė.

Žygis

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).