Sonata Koriaginaitė

  • Asmeninių finansų konsultantė

Sonata Koriaginaitė

  • Asmeninių finansų konsultantė

Apie mane

„Investicijos į save moka didžiausias palūkanas.“Benjamin Franklin.

Visiškai sutinku ir tikiu, kad žinios ir edukacija – geriausia investicija, kuri atsiperka. Nuolatinis domėjimasis ir kompetencijų kėlimas finansų valdymo klausimais tapo ne tik mylima veikla bet ir gyvenimo būdu. O dalintis sukauptomis žiniomis ir matyti, kaip jos pritaikomos praktikoje klientų gyvenimuose, nepaprastai smagu!

Iš gyvenimiškos patirties žinau, kad nesidomėjimas finansiniu raštingumu gali privesti prie klaidingų pasirinkimų. Todėl konsultavimasis finansiniais klausimais turėtų tapti natūraliu procesu mūsų kasdienybėje siekiant taip norimo finansinio saugumo bei finansinės laisvės.

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI:

Palikti atsiliepimą

Ačiū jums už jūsų rūpestį. Už tokį atsakingą dėmesį klientui ir smulkų išaiškinimą, žmogui, kuris neturi tokių finansinių žinių. Ačiū už jūsų darbą ir profesionalumą finansų srityje.

Nadežda M.

Galiu tikrai pagirti už Jūsų profesionalumą tiek dalykinėje-profesinėje srityje, tiek bendravimo ir empatiškumo. Konsultacija buvo laiku ir vietoje (mano gyvenime etape), pateikimas suprantamas, aktualus ir detalus. Pabražytos schemutės puikiai ir paprastai atspindėjo pagrindinius, esminius dalykus, ką turėčiau suprasti dabartiniam etape – pradžioje 😊 Po konsultacijos jaučiuosi labai gerai, lyg būtų instaliuota kokia programa, kuri išvalo nereikalingus failus ir sutvarko likusius. Kalbant finansų srityje. Ačiū už Jūsų nuoširdumą, laiką, žinias ir pagalbą. Dėkoju iš visos širdies ir lauksiu kitų susitikimų.

Andrius

Ačiū už tokią profesionalią pagalbą sutvarkant mano draudimus ir priežiūrą finansų planavime, praktinius patarimus. Jaučiu, kad investiciniai įrankiai parinkti ir optimizuoti pagal mano poreikius, aiškiai paaiškintos rizikos, atsižvelgta į mano galimybes ir žinias, kurių po konsultacijų turiu žymiai daugiau.

Edvinas

Gerb. Sonatos konsultacijas vertinu puikiai, profesionalus išsamios informacijos pateikimas ir gerų patarimų gausa.

Mindaugas

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).