Saulius Butkevičius

  • Asmeninių finansų konsultantas
  • Pardavimų vadovas
  • 2020 m. „Metų šuolio“ nominantas
  • Automobilių modeliukų kolekcionierius
Bendraukime

Saulius Butkevičius

  • Asmeninių finansų konsultantas
  • Pardavimų vadovas
  • 2020 m. „Metų šuolio“ nominantas
  • Automobilių modeliukų kolekcionierius
Bendraukime

Apie mane

Visas pasaulis juda sparčiu žingsniu pirmyn bei vis daugiau pokyčių galime stebėti pasaulio ekonomikoje. Pradėjęs domėtis pinigų valdymo principais, supratau, jog „finansų traukinys“ važiuos pirmyn, nepaisant to, ar norėsiu šią informaciją suprasti, ar ne.

Dabar suprantu, jog dirbdamas šioje srityje atradau be galo daug naudingos informacijos, kurią taikant praktikoje, įgaunu vis didesnį finansinį pagrindą savo šeimoje bei galiu tuo dalintis su savo aplinka. Kiekvienas pradedantysis investuotojas turi gebėti vadovautis esminiais asmeninių finansų valdymo principais, nusistatyti savo investavimo tikslus, išsirinkti jam priimtiniausias turto klases ir investavimo įrankius, jog tai daryti būtų ne tik finansiškai naudinga, bet dar ir įdomu, o svarbiausia – suprasti pagrindinius investavimo principus, investuotojų psichologiją bei gebėti suprasti rinką, o jei tai skamba sudėtingai, visada galima kreiptis į mane 🙂

Niekada nemaniau, jog dirbsiu asmeninių finansų konsultantu, nes net nenumaniau, kokią problemą ši profesija sprendžia. Tačiau būdamas čia, kur esu, konsultuodamas žmones bei matydamas jų teigiamus pokyčius po susitikimų – suprantu, kokia vertę mano perduodamos žinios jiems suteikia. Tikiu, sutiksite, jog žinios finansų srityje atsiperka greičiausiai!

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI:

Palikti atsiliepimą

Buvau keletoje konsultacijų su Sauliumi, ištiesų ėjau nežinodama kur ir ko tikėtis, tačiau likau daugiau nei patenkinta tuo ką gavau. Visų pirma patiko paprastas ir žemiškas, neperdėtai oficialus bendravimas, kur galima ir pajuokauti ir pasidalinti bendromis, ne tik apie esamą temą patirtimis. Gavau atsakymus visomis reikalingomis temomis ir net daugiau. Informacijos kiekis viršijo lūkesčius ir leido pažvelgti į finansų tvarkymąsį kitomis akimis. Manau kiekvienam žmogui būtina turėti ne tik SAVO dantistą, kirpėją, bet ir finansų konsultantą. Neabejoju, kad miniškiu liks Saulius, nes galiu į jį kreiptis visais klausimais kurių nesuprantu. Jis ne tik aiškiai pateikia informaciją, bet ir randa atsakymus į visus mane dominančius klausimus. Rekomendavau jį visiems savo draugams ir rekomenduosiu toliau. Ačiū Tau!

Ema Vasiliauskaitė

Nuoširdus ačiū, Sauliau už konsultaciją.
Investavimu bei asmeninių finansų valdymu domėjausi ir anksčiau, bet visada buvo daug abejonių ir nepasitikėjimo ar verta ,nuo ko pradėti ir kur tai daryti.
Viso pokalbio metu jautėsi profesionalumas, nuoširdumas ir noras atsakyti į visus mano rūpimus klausimus.
Šiai dienai esu dėkinga, kad pirmieji žingsniai investavimo ir pinigų valdymo tema pas mane jau padaryti, suvokimas kam tai darau ir kaip yra visiškai aiškus

Simona Najulienė

Esi puikus savo srities specialistas. Sudėtingus dalykus sugebi paaiškinti paprastais žodžiais. Likau patenkinta tavo konsultacija. Informaciją pateikei labai aiškiai ir sklandžiai. Ačiū už suteiktus patarimus ir rekomendacijas bei už pagalbą priimant teisingus sprendimus

Agata Pidganiuk

Saulius buvo išties puikus savo srities specialistas ir tikrai pralenkė mano lūkesčius. Pirmiausia, jis pasižymėjo aukščiausiu kompetencijos lygiu finansų srityje.
Patiko, kad buvo papasakoti pavyzdžiai ir iš jo patirties ir išgyvenimų. Nors jis buvo labai profesionalus, tačiau jo nuoširdumas ir bendravimo įgūdžiai darė didžiulį įspūdį. Jis buvo labai paslaugus ir visada pasirengęs padėti su bet kokiais finansiniais klausimais.

Viktorija

Ačiū Sauliau už puikią ir profesionalią konsultaciją, tikrai profesionaliai ir kokybiškai patarei kaip elgtis su finansais! Didelis ačiū!

Veronika Juvačiova

Nuostabus finansų konsultantas, geros širdies žmogus, kuris nuostabiai atlieka savo darbą ir turėdamas didelį žinių bagažą padeda priimti geriausius sprendimus padėsiančius tvarkytis su finansais

Airidas Kluonius

Dėkoju Sauliui Butkevičiui už tikrai labai naudingą informaciją apie asmeninius finansus ir ne tik. Tikrai nemaniau, kad yra tokių paprastų dalykų, kurie taip kardinaliai gali pakeisti požiūrį į pinigus ir jų naudojimą. Jei ne tokie profesionalai kaip Saulius, paprasti žmonės kaip aš ir toliau būtų nežinomybėje, o gal net neišnaudotų visų galimybių

Rimas Dumalakas

Džiaugiuosi susipažinęs su tikru savo srities specialistu Sauliumi! Jis man padėjo žengti pirmuosius žingsnius finansinio raštingumo kelyje, atsakė į visus rūpimus klausimus, todėl dabar jaučiuosi gerai dėl esamų ir būsimų investicijų. Galiu drąsiai rekomenduoti Saulių visiems, kurie nori užsitikrinti šviesesnį rytojų. Jei atvirai, mano visa šeima yra pasirašiusi sutartis su Sauliumi. Dėkoju jam, kad šį procesą pavertė tokiu paprastu, kad net ir garbaus amžiaus giminaičiai supranta to vertę. Aukščiausias įvertinimas!

Tomas Poška

Konsultacija prabego akimirksiu, bendravimas buvo labai nuoširdus, pavyzdžiai iš asmeninio gyvenimo priverčiantys nusiimti rožinius akinius ir susidėlioti planą ateičiai.
Labiausiai įstrigo pasakymas “plano neturėjimas irgi yra planas, tik netoks geras”

Mykolas Rytas Maršalka

Labai draugiškas ir jaukus pokalbis apie labai svarbius dalykus.
Gavau viska ko norėjau ir dar daugiau. Viskas buvo paaiškinta iki detalių ir labai suprantamai.
Finale viskas ne tik papasakota, bet ir parodyta prieiga prie investavimo irankų.
Informatyvu, naudinga ir idomu.

Matas Vasiliauskas

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).