Renata Svobūnienė

  • Asmeninių finansų konsultantė
  • Smarkiai prisideda prie M Capital vakaro seminarų organizavimo
  • Mėgsta kalbėti apie investavimą moterims moteriškai
Bendraukime

Renata Svobūnienė

  • Asmeninių finansų konsultantė
  • Smarkiai prisideda prie M Capital vakaro seminarų organizavimo
  • Mėgsta kalbėti apie investavimą moterims moteriškai
Bendraukime

Apie mane

Labas, aš Renata,

kuri susipažindama su įvairiausiais žmonėmis paneigė mitą, kad finansai yra išskirtinai sausas, protingų ir emancipuotų žmonių „reikalas“. Savo besikaupiančia patirtimi patvirtinau sau, kad žinios, edukacija ir dalinimasis įneša į gyvenimą daugiau aiškumo, balanso, užtikrintumo ir ramybės. Ir aš dar labiau noriu visu tuo dalintis su jumis.

Per tą nuostabų, pilną iššūkių ir patirčių gyvenimą, mes turime begales galimybių. Blogiausia – tai praleisti visas galimybes.

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI:

Palikti atsiliepimą

Nuostabi moteris, rekomenduoju iš visos širdies.
Tikrai iki šiol nemaniau, jog galiu pasikloti sau kelią į stabilią ateitį, daug nežinojau. Renata visko išmokė ir nupasakojo žmogiška kalba, tai tikrai paprasti dalykai, kuriuos kiekvienas žinome, tačiau nedrįstame pradėti, galvodami, jog “it’s not my cup of tea”, bet Renata tas žmogus, kuris padės, paaiškins ir paspirs gera linkme. Ačiū Tau! Jaučiuosi daug saugesnė finansuose žinodama, kad turiu Tave.

Karolina Baranauskaitė

Nuoširdžiai rekomenduoju konsultuotis su Renata. Viskas pateikiama paprastai, suprantamai ir svarbiausia be jokio spaudimo kažką pradėti ar pirkti. Profesionaliai pirmiau įsigilins į esamą situaciją, o tik paskui su klientu kalbės ką ir kaip būtų galima daryti geriau. O dar ir šiltas žmogus, po kurio likusiai dienai ir nuotaika geresnė.

Osvaldas Braždžionis

Šiandien turėjau labai išsamią, tikslią ir naudingą konsultaciją su Renata. Nei viena minutė nebuvo praleista veltui. Sužinojau savo tašką A ir ką reikia padaryti, kad pasiekti tašką B. Viskas tik pagal mano poreikius, jokio pilstymo iš tuščio į kiaurą. Daugiau tokių konsultantų. Ačiū už tavo laiką ir pagalbą.

Rosita

Labai puiki savo srities specialistė. Drąsiai galite prašyti pagalbos finansų klausimais. Padės, parodys, paaiškins ir nukreips tinkama linkme. Be jokių vyniojimų į vatą, aiškiai bei paprastai išdėstys visą informaciją. Rekomenduoju!

Remigijus Pastarnokas

Pasikalbėti, užduoti klausimus, gauti patikrintus atsakymus su žmonėmis, kurie šioje srityje dirba, mokosi ir auga. Kodel gi ne Renata Svobūnienė.

Dalia Petkuvienė

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).