Ramunė Timofejevienė

  • Asmeninių finansų konsultantė

Ramunė Timofejevienė

  • Asmeninių finansų konsultantė

Apie mane

Asmeninių bei šeimos finansų konsultantė. Mama.

Motinystė išmokė ir leido suprasti, kaip kiekvienam žmogui svarbu būti išklausytam, suprastam ir be didelių improvizavimų padėti.

Tai kasdien savo veikloje ir darau. Mano tikslas – susipažinus su esama ir norima finansine situacija, padėti išsikelti konkrečius tikslus, parengti individualias, aiškias ir paprastas strategijas, kurios žingsnis po žingsnio nuves Tave prie išsikeltų tikslų.

Kadangi turiu sūnų, žinau, kaip svarbu šeimoje finansinis saugumas, rezervai, apsaugos ir keli scenarijai: A, B, o galbūt ir C?

Jei sudominau – registruokis konsultacijai.

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI:

Palikti atsiliepimą

Puiki, profesionali savo srities specialistė, mokanti paprastai ir aiškiai pateikti informaciją, įsiklausyti į asmeninius kliento poreikius ir juos atliepti!

Karina Kravčenko-Petkūnė

Labai laisvai ir draugiškai vykstančios konsultacijos! Džiaugiuosi atradusi Ramunę, nes žinau, jog iškilus klausimui visada gausiu aiškų atsakymą ir patarimą kartu.

Ieva Ginkutė

Puiki moteris, gebanti draugiškai ir profesionaliai pateikti susistemintą informaciją. Rekomenduoju! Sėkmės!

Reda Odinaitė

Be galo džiaugiuosi susipažinęs su Ramune!
Nuostabu bendrauti su žmogumi, kuri įsigilina į tavo specifinę situaciją, padeda susikurti finansinę strategiją ir tuo pačiu viską paaiškina paprastais, žmogiškais terminais.
Po konsultacijų, suprantu apie savo finansinius įrankius bei galimybes kur kas geriau, nei prieš tai, o ir draugiškas bendravimo būdas tikrai praskaidrina dieną!
Ramunė konsultuoja ne tik mane, bet ir šeimą, todėl drąsiai rekomenduoju jos paslaugas ir kitiems :)

Rapolas Gruzdys

Ačiū Ramunėi už puikią konsultaciją. Puikiai pagelbėjo išsiaiškinti man svarbiausius kilusius klausimus apie būsto paskolą. Supažindino su finansiniais įrankiais, kaip galėčiau taupyti papildomai ir padengti ateities paskolą greičiau. Per visas konsultacijas Ramunė buvo labai maloni ir paslaugi. Ačiū :)

Arminas

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).