Paulius Budreckis

  • Finansų konsultantas
  • Finansų konsultantų grupės vadovas
  • Užkietėjęs analitikas
  • Skaičių ir Excel’io žmogus
Bendraukime

Paulius Budreckis

  • Finansų konsultantas
  • Finansų konsultantų grupės vadovas
  • Užkietėjęs analitikas
  • Skaičių ir Excel’io žmogus
Bendraukime

Apie mane

Esu skaičių ir analizės žmogus. 10-oje klasėje tapau 28-tu geriausiu matematiku visoje Lietuvoje.

Studijuodamas universitete pradėjau domėtis investavimu ir skaičių pagalba supratau, kad milijonas – yra pasiekiamas kiekvienam. Tai supratęs, pradėjau investuoti ir judėti finansinės nepriklausomybės link.

Šiandien investuoju daugiau kaip 50 % savo pajamų. Daug skaitau, mokausi, analizuoju ir išmoktos informacijos nelaikau savyje. Informacija dalinuosi su kitais savo finansų konsultacijų metu, kuriose padedu žmonėms sukurti strategiją jų finansiniams tikslams pasiekti.

Tikiu, kad tinkamas finansų valdymas gali sukurti gyvenimą, kurio iš tikrųjų nori.

Atsiliepimai

Palikti atsiliepimą

Rekomenduoju visiems, ir ne tik tiems kurie nori kurti ir turėti stabilią, užtikrintą ateitį bei finansinę laisvę ateityje, bet ir tiems kuriems trūksta informacijos ir žinių šioje srityje. Puikiai pateikiama visa būtina informacija, aiškus, konkretūs atsakymai į svarbius klausimus, pateikiami pavyzdžiai, palyginimai, išdėstomi ne tik pliusai, bet ir minusai, nuoširdūs patarimai. Didelis dėmesys skiriamas klientui, konsultacija sukoncentruota į tave ir tavo poreikius ir tikslus. Pateikiami asmeniniai patarimai, rekomendacijos kas asmeniškai labiausiai tinka ir kodėl. Ačiū, už visas žinias, kurias įgijau konsultacijų metu, buvo verta!

Martyna Januškaitė

Labai informatyvios ir dalykiškos konsultacijos, kurių metu dėmesys sutelktas į kliento poreikius. Rekomenduoju ir tiems, kurie dar nepradėjo kurti savo finansinės laisvės, ir tiems, kurie jau ją kuria

Valentas Skara

Konsultacijos metu sukūrė gerą, draugišką aplinką, vaizdžiai ir profesionaliai paaiškino apie investavimą ir jo prasmę. Tiek pradedantiesiems, tiek turinčių žinių tikrai turės ką patart. Rekomenduoju tikrai

Paulius Sudintas

Aiški, vizuali ir išsami konsultacija. Ačiū bei rekomenduoju!

Agnė Putriūtė

Turėjau pirmą susitikimą, bet tikrai ne paskutinį.
Labai patiko ir labai rekomenduoju. Viskas aiškiai ir paprastai apie finansus.
Ačiū dar kartą!

Klaudija Dainauskaitė

Konsultacijos metu sukūrė labai gerą, draugišką atmosferą, aiškiai bei išsamiai atsakė į visus mano klausimus, yra linkęs diskutuoti bei argumentuotai pagrįsti savo nuomonę. Skyrė netgi daugiau laiko, negu priklausė pagal planą. Puikus konsultantas, rekomenduoju

Ignas Antanavičius

Paulius, tai žmogus, kuris yra atsidavęs šitam darbui. Jis yra savo srities profesionalas. Viską išsamiai paaiškins, ir svarbiausiai, kad paaiškina ne tik išsamiai, bet ir suprantamai.

Mindaugas Valaitis

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).