Monika Venclauskienė

  • Asmeninių finansų konsultantė

Monika Venclauskienė

  • Asmeninių finansų konsultantė

Apie mane

Nuoširdus įsiklausymas į žmonių gyvenimo situaciją, leidžia tinkamai ir profesionaliai nukreipti pačiu geriausiu ir tinkamiausiu individualiu kiekvienam žmogui keliu, link jų norimos situacijos.

Tuo ir grindžiu savo darbą su žmonėmis: abipusiu pasitikėjimu, nuoširdumu, profesionalumu, kad galėčiau sukurti išskirtinę vertę kiekvienam, kuris atvyksta į konsultaciją.

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI:

Palikti atsiliepimą

Monika yra žmogus, su kuriuo lengva rasti bendrą kalbą: nuoširdi, atvira, išklausanti. Realiai žvelgianti į esamą situaciją ir siekianti, kad klientas liktų maksimaliai patenkintas. Ačiū už nuoširdų bendravimą ir, manau, besitęsiantį ilgai bendradarbiavimą 😊

Augustina

Išmananti savo darbo sritį, visada randa atsakymus į rūpimus klausimus, net jei tuo metu nežino. Atsakinga ir mokanti įsiklausyti, ko reikia žmogui. Rekomenduojam visoms šeimoms.

Neringa ir Andrius

Prieš susitinkant šią nuostabią moterį, labai skeptiškai žiūrėjau į visus finansų konsultantus, nes praktikos, teisingiau kitų praktikos rodė tik neigiamus atsiliepimus, tačiau... Viskas pasikeitė kuomet susitikau su Monika, nes ji pakeitė visą nuomonę. Jos profesionalumas ir tikrai gerai išmanymas savo produkto, mane sužavėjo ir nuramino. Net ilgai nedvejodama sutikau ir ji jau du metai yra tas žmogus, kuris mane konsultuoja, jei man kas neaišku aš skambinu ar rašau ir klausiu, o ji duoda aiškius ir pagrįstus atsakymus. Kuo daugiau tokių žmonių, kurie nori ne tik parduoti, bet kokia kaina, o pirmiausiai rasti tinkamą produktą žmogui ir tik tada parduoti. Ačiū, Tau, Monika.

Loreta

Monika pažinojau jau iš seniau, buvo puiki vadovė ir šauniai susitvarkydavo su bet kokiomis iškilusiomis problemomis. Numatydavo galimus įvykius ir kaip juos išpsręsti. Mokėdavo komunikuoti apie tolimesnius planus. Visuomet žinojo, kaip reikia atlikti darbus ir nenustodavo tobulėti. Todėl ir pasirinkau būtent naudoti šį produktą už puikų Tavo darbą. Per pirmas konsultacijas suteikiai žinias, jaučiausi ramiai, nes mačiau kaip supranti savo atliekamą darbą ir visuomet į Tave galiu kreiptis jeigu iškyla koks nors klausimas.

Ignė

Kodėl tu mano konsultantė? Nes pasitikiu tavimi ir visiškai atsidaviau tau, tikėdama, kad man nori tik gero. Tikėjau ir tikiu, kad žinai tikslą link kurio eini. Buvo daug tokių, kurie norėjo, kad kaupčiau pensiją pas juos, kad turėčiau gyvybės draudimą pas juos, bet nei vienam nepavyko manęs įtikinti, tik Tau. Tavo pasitikėjimas savimi šioje srityje, nesukėlė man abejonių, jog žinai kur esi ir ką darai. Nors aš tada buvau tik pirmoji tavo klientė, tu jau turėjai stiprią charizmą šiuo klausimu. Ačiū, kad esi ir žinau, kad būsi.

Neringa

Geriausia konsultantė kokia tik esame sutikę, visada viską paaiškina iki smulkmenų, niekada po konsultacijos nekyla klausimų, kad kažkas neaišku. Jei tik kyla klausimų visada maloniai padeda, pataria. Suteikia galimybę daugiau domėtis finansinėmis galimybėmis siūlydama seminarus. Bendradarbiaujame ne vienerius metus. Kiekvienais metais Monikos iniciatyva peržiūrime sutartis, papasakoja apie investavimo galimybes. Monika tą konsultantė kuri atiduoda save 100% klientui.

Jovita ir Laurynas

Teko konsultuotis pas finansų konsultantę Moniką Venclauskienę. Kruopščiai įvertinusi mano nurodytas aplinkybes ir lūkesčius, Monika pasiūlė tinkamiausius finansų valdymo būdus, profesionaliai tarpininkavo sudarant gyvybės draudimo sutartį, labiausiai atitinkančią mano lūkesčius ir finansinę padėtį. Esant poreikiui Monika ne tik konsultuoja tiesiogiai jos funkcijoms susijusiais klausimais, tačiau padeda iškilus kitiems neaiškumams. Monika skiria dėmesį kliento poreikiams, dalinasi turima informacija apie organizuojamus seminarus, nevengia jų aptarti, atsakyti į kilusius klausimus Taigi, Moniką vertinu kaip profesionalią, savo veiklą mėgstančią ir nuoširdžiai ja tikinčią, finansų konsultantę.

Gintaras

Monika ne tik maloni asmenybė, bet ir puikiai išmano savo darbo sritį. Nuolatos tobulėjanti ir siekianti žinių. Visą informaciją pateikia aiškiai ir sistemingai. Po konsultacijos nelieka jokių klausimų. Jaučiu, kad Monika savo darbe, lyg žuvis vandenyje, todėl pilnai ja pasitikiu.

Neringa

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).