Mindaugas Banevičius

  • Asmeninių finansų konsultantas
Bendraukime

Mindaugas Banevičius

  • Asmeninių finansų konsultantas
Bendraukime

Apie mane

Asmeninių bei šeimos finansų konsultantas, siekiantis padėti žmonėms suprasti jų finansinę padėtį ir galimybes pasiekti tikslus ateityje.

„Finansinio raštingumo svarbą supratau ganėtinai jauname amžiuje, tačiau vis trūko žinių ir informacijos, kad galėčiau jaustis saugiai valdant savo ir šeimos finansus ir įgyvendinti norus ateityje. Edukacija – tai stipriausia jėga, kuri keičia ne tik mano, bet ir aplinkinių žmonių gyvenimus. Jei norime būti sėkmingi, turime pasirinkti sėkmės kelią, edukuotis ir šiuo keliu eiti.

Nemėgstu laukti, kol sėkmė nukris į mano rankas, tvirtai einu keliu, kuris mane nuves prie jos. Kuriu vertę sau ir kitiems remdamasis edukaciniu modeliu.“

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI:

Palikti atsiliepimą

Esu kalbininkė, man skaičiai yra tamsus miškas. MINDAUGAS yra tas žmogus, kuris, tvirtai paėmęs ranką ir negailėdamas savo laiko, pravedė mane per tą finansinį bruzgyną. Įgijau drąsos ir pasitikėjimo, kad pinigėliai dabar geriau sudėlioti nei buvo. Rekomenduoju – įgudęs vedlys. Jei teks 'atsiduoti', sutikite :) po to tik džiaugsitės.

Goda

Kartais verta atnaujinti žinias, ypatingai toje srityje, kuri nėra tavo kasdieninė veikla. Esant norui tą padaryti, rekomenduoju Mindaugą, kaip savo srities profesionalą - aiški, paprasta, personalizuota konsultacija, atsižvelgiant į asmeninius poreikius.

Aivaras Paškauskas

Puiki konsultacija. Viską aiškiai, paprastai ir išsamiai paaiškino. Rekomenduoju! 💥🤩

Justina Toleikienė

Puikiai išmanantis ir mylintis savo darbą žmogus! Nuoširdi rekomendacija žmonėms, norintiems susidėlioti savo finansus. Bendravimas yra visiškai “žmonių kalba”, tad ir nesuprantantiems daug terminų, Mindaugas kuo puikiausiai viską paaiškina.

Goda Juozauskaitė

Dabartiniame gyvenimo etape, svarstant, revizuojant klausimus apie asmeninių finansų valdymą, iš Mindaugas Banevičius sulaukiau keletą naudingų įžvalgų.

Vidmantas Savikūra

Puikiai paaiškina visas suptilybes, aiškiai ir suprantamai. Rekomenduoju!

Silvija Vidžiūnaitė

Rekomenduoju Mindaugą. Suteikė profesionalią ir aiškią informaciją apie investavimą bei taupymą

Julius Žostautas

Gera bendrauti su išmanančiu savo darbą žmogumi! Rekomendacijos 🤩

Edita Leišienė

Puikiai konsultuoja įvertindamas turimas priemones, kaip ką galima patobulinti. Neperša aklai tik naujus produktus. Ir nesijauti patekęs į tinklinio marketingo sektą 🙂 Tikrai rekomenduoju.

Mikas Gataveckas

Savo darbą mylintis ir išmanantis žmogus! Rekomenduoju :)

Rūta Giniūnaitė

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).